Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Túl nagy a file, nem tudom leszedni, hogy próbálgassam. Bár én a gyárit preferálnám azzal nincs gond...

Hajlok rá. Talán meghozatom a Rogue One anyagokkal ha lesznek.

Ja és köszi, hogy megnézted azért!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azok után, hogy mindent eladtál? :D

 

Annak már több éve, ha jól számolom, megvan vagy 7 éve is. Ráadásul ebayon fillérekért meg lehet venni mindent.

8-10 éve már csak mp3-at hallgatok autóban. Pc-n meg flac-ot. Sokkal kényelmesebb, mint cd-t cserélgetni. Csak a cd sokkal szebb, mint egy filé név. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nem vettem meg, most másra kellett a pénz. RO mellé jó lenne az is meg a JMJ Oxygen trilógia. Ezek az álmok. ;)

JMJ Oxygen! Megvan bakeliten apámnak. Nekem meg van egy rajzom a borítóról, annyira tetszett, mikor még rajzolgattam!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem új infó volt, mikor megláttam. Én azért belehallgatok! ;)

 

 

Ma meghallgattam a spiritet. Miközben hallgattam, két dolog járt a fejemben. Az egyik: hála az égnek, megszabadultak attól a fogalmatlan Ben Hilliertől. Untig elég volt belőle 12 év és három album. A másik pedig, a Home óta nem hallottam értelmes Martin-dalt. Nem kellene többet mikrofon mögé engedni, mert nekem már baromira unalmas.

Viszont az album, mármint a spirit szvsz, az újkori DM (Alan Wilder nélküli) legjobb albuma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi más lenne? ;)

 

Ultra, Exciter és a The Singles 86-98. :)

Pl, ez utóbbinak a képi világa lenyűgöző! A Corbijn-féle tollemberke meg az ezután következők kanyarban sincsenek hozzá.

A spirit birítója is szar szerintem, de a zene az nagyon jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagyon kifejező, igazi Anton borító. Csak rá kell nézni, azonnal tudom, hogy ez a DM -nek készült. :D

 

Tényleg bejön a Spirit? Ennek örülök. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagyon kifejező, igazi Anton borító. Csak rá kell nézni, azonnal tudom, hogy ez a DM -nek készült. :D

 

Tényleg bejön a Spirit? Ennek örülök. :D

 

 

Igen, nagyon jó. :rock:

A bónusz lemezen lévő remixek is igencsak jók, ellenben a Where's the Revolution mixeivel, azok szerintem ritka szarok lettek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.