Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ma meghallgattam a The Pretty Reckless mindkét albumát (Light Me Up, Going to Hell). Baromi jók! Bár a Light Me Up valamivel jobban tetszett.

 

Értékeléseim:

 

Light Me Up 99%

 

Going to Hell 83%

 

Ajánlom mindenkinek, aki szereti az alternative valamint a hard rockot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Walter Mitty előzetese alatt hallottam először ezt a zenét, és sikerült is felkutatnom. Manapság így értesülök a mai zenékről :P

Tegnap újráztam a filmet, és a filmben is ott van ez a zene, bár már nem emlékeztem rá. És hol máshol, mint az egyik leghangulatosabb résznél, az izlandi túránál :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok Chester Bennington-nak, és az egész Linkin Park-nak. Két számukat hallgattam meg az új albumról az is sok volt. Telenyomva sok felesleges "óóóóó"-zással, elektronikával. Ez minden, csak nem rock. Olyanból kéne még nagyon sok tőlük, mint a Hybrid Theory vagy a Meteora, mert amit 2007-től csinálnak a Minutes To Midnight megjelentetésével az élen, egy óriási nulla.

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nálam a Linkin Park már a Minutes to Midnight albummal meghalt. :)

Nálam a Linkin Park albumai:

 

Hybrid Theory: baromi jó

Meteor: szintúgy

Minutes To Midnight: nem rossz, de gyengébb sokkal az elődeinél

A Thousand Suns: -_-

Living Things: -_-

 

Bár az utóbbi két albumon is van egy-két jobb szám, de a régi számaikhoz képest nulla.

Szerintem a rap/hip-hop/rock/metal jobban állt nekik, mint ez az elektronikus @@&%+%=, amit most játszanak... :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Ma meghallgattam a Linkin Park legújabb albumát, a Hunting Party-t. Nem volt rossz ahhoz képest, amilyen előítéleteim voltak vele. Most azért jóval kevesebb elektronikát raktak a számaikba Chester-ék. Szerintem az eddig megjelent stúdióalbumaik közül ez a legjobb a Hybrid Theory és a Meteora után. Tőlem kap egy 76%-os értékelést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Atya éééég!Ez kegyetlen jóóóóó!

Aaaaah!

és még nagyon forró is....

 

köszi! ;) 8)

 

Mondjuk én még ezt sem láttam....

 

http://www.youtube.com/watch?v=BgAlQuqzl8o

Szerkesztve: - ZoliZoltán
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 hónappal később...

A DM rajongók népes táborához tartozom. Mostanában elkezdtem a vinyl gyüjteményem gyarapítani. A legklasszabb mode-on a japán kiadású construction time again szól. 25 éve hallgatom őket, de bizony meglepődtem, amikor egy tucat új hangot, dallamot fedeztem fel a lemezen.

Számomra a pályafutásuk csúcsa a songs of faith and devotion album, A hozzá tartozó turné, a maxilemezek és végül az album live verziója volt.

 

A másik nagy kedvencem ebből a műfajból Alan Wilder, ex-depeche mode tag Recoil nevű próbálkozása. Kérem szépen, számomra ez a non-plus-ulta. :)

 

 

Rendkívül nagy kedvencem még a Led Zeppelin! Mostanában adják ki újra audiofil vinylen az albumaikat. Elképesztő, hogy milyen hatással voltak a rock/pop zenére. Őket a legnagyobbak között tartom számon.

 

A Pink Floyd szintén az a zenekar, akiket nagyon szeretek. Még a legújabb, sokak által lehúzott Endless Rivert is nagy örömmel tudom hallgatni.

 

Kicsit más, a filmzenék egyik koronázatlan királya Howard Shore, csakúgy, mint Hans Zimmer! Az ő muzsikájukra mindig kíváncsi vagyok. Az előbbi legjobb munkája a LOTR és a Hobbithoz köthető, míg a germán zeneszerző legjobb munkája az Eredet c. film zenéje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A DM nálam is favorit (mi az hogy :D ). A deluxe albumokat akarom beszerezni egyszer. Hozzátenném még, hogy nálam a Mode AW utáni korszaka is nagy kedvenc!

 

Egy DM életművet a BOAG, OWILM, Dream On, Wrong nélkül elképzelni sem tudok. :)

 

És ugye nem beszélve a Home-ról. :)

Szerkesztve: - M.Laci
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem anno nagyon bejött a SOTU, és még ma is szeretem. A Peace -el nekem nincs bajom. Élőben tök jól szólt. :D Egyébként a Delta egy jóval koherensebb album, az nagyon elöl van a ranglistámon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem anno nagyon bejött a SOTU, és még ma is szeretem. A Peace -el nekem nincs bajom. Élőben tök jól szólt. :D Egyébként a Delta egy jóval koherensebb album, az nagyon elöl van a ranglistámon.

 

 

A DelMa nagyon jó album. Igazi karcos muzsika. :D Nem véletlen, még vinylen is megvettem. :)

Talán annyi a hibája, hogy hiányoznak a dobok a dalokból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv, Laci! Jó egy újabb DM rajongót látni közöttünk. :)

 

Én a DM korszak elején tizenévesen ismertem és szerettem meg a zenéjüket még a 80-as években, aztán másfél évtized szünet után újjáéledt bennem a rajongás ismét, nem utolsósorban annak köszönhetően, hogy a fórumon találtam egy rokon lelket a témában. :)

 

A kedvenc albumjaim a BC, az Ultra és a DM, de csak ha nagyon választani kell közöttük, mert egyébként minden lemezükön vannak nagy kedvenceim.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.