Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Mostanság egyre többet hallgatok Two Steps from Hell-t. Ez nem is együttes, hanem egy zenei cég, akik kifejezetten trailerek alá készülő zenékre specializálták magukat. Írnak mozifilmes -Harry Potter, Batman, Karib-tenger filmek stb. - játék - Mass Effect sorozat, Star Wars: Old Republic- és sorozat -Walking Dead, Trónok harca, Doctor Who stb.- előzetesek alá is zenéket.

A számaikból egyébként albumokat is adnak ki. Most amit éppen nem tudok megunni az a Protectors of the Earth című szerzeményük. Pure epicness!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te is rákaptál? Én az ME3 launch trailere után zúgtam bele. Már az ME2 launch trailere (Heart of Courage) és a Star Trek (Freedom Fighters) előzetesénél is tetszettek, de - mily véletlen - az ME3 alatt a Protectors of the Earth végleg megfogott.

A másik, ami mostanában állandóan szól nálam a Strength Of A Thousand Men (ME3 Omega - ironikus, hogy egy pocsék zenei háttérrel megáldott játék előzetesének van ilyen remek száma).

http://www.youtube.com/watch?v=N4Y_qI-1I6k

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán kezdésnek a Dynasty jó, vagy a Nemesis (én mindig ömlesztve hallgatom vagy lejátszási listára gyűjtve a kedvenceimet, így kevésbé tudom, melyik zene melyik albumhoz tartozik :oops: ). De jó ha tudod, hogy a legtöbb albumban minden számnak van több változata is. Sima, kórussal, solo vocal, rock, stb. Szóval ne lepődj meg, hogy egy-egy szám többször is hallható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is szuper! Már első hallásra is ütött, azóta nem tudom kiverni a fejemből. Mindenhol dúdolom amerre járok. :) Az utóbbi napokban megint elöntött a DM láz.

Azért szeretem őket, mert mindig meg tudnak újulni, ám ugyanakkor a rájuk jellemző stílust nem adják fel. Mész a májusi koncertre? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom Nute, érted miről van szó. :D Épp ez a DM titka. Azért olyan népszerűek még ma is, mert amellett, hogy változnak, megtartják a szellemiségüket. PErsze itt is vanna fikázók (hol nincsenek?), akik szerint csak a régi DM a jó. Szerintem meg Fuck You. :D A koncertre megyek, kiemelt álló már a zsákban. ;) Egyébként van még egy szám az új albumról, bár ez még nem a végleges verzió.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán kezdésnek a Dynasty jó, vagy a Nemesis (én mindig ömlesztve hallgatom vagy lejátszási listára gyűjtve a kedvenceimet, így kevésbé tudom, melyik zene melyik albumhoz tartozik :oops: ). De jó ha tudod, hogy a legtöbb albumban minden számnak van több változata is. Sima, kórussal, solo vocal, rock, stb. Szóval ne lepődj meg, hogy egy-egy szám többször is hallható.

NAgyon jó. Meló közben úgy érzem végig mintha egy főellenséggel harcolnék. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NAgyon jó. Meló közben úgy érzem végig mintha egy főellenséggel harcolnék. :D

Csak nehogy leverd a főnököd a nagy csatában. :)

 

Már úgy értem hogy az előzetest sem láttam. :D

Jaaa... Akkor nem szóltam. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A koncertre megyek, kiemelt álló már a zsákban. ;) Egyébként van még egy szám az új albumról, bár ez még nem a végleges verzió.

A DM azon kevés együttesek egyike, amely huszon akárhány év után is ugyanazt a színvonalat biztosítja. :) Én is ott leszek a koncerten és szintén állójegy, habár az olcsóbb fajtából. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, Pildi: Bár lehet ismeritek már, ez a DM új száma:

Köszi, Frenkie, már én is ismerem. :) S mint a régi szép Komjáthy György-féle időkben: hazafelé a Petőfi rádióban hallottam először. :D Anno az első ismerkedésem a DM-mel is a Petőfit hallgatva történt (Töltsön egy órát kedvenceivel: Some Great Reward). :)

 

 

Szerintem is szuper! Már első hallásra is ütött, azóta nem tudom kiverni a fejemből. Mindenhol dúdolom amerre járok. :) Az utóbbi napokban megint elöntött a DM láz.

Nagyszerű ez a dal! Első hallásra a fülembe mászott. :)

 

 

A DM azon kevés együttesek egyike, amely huszon akárhány év után is ugyanazt a színvonalat biztosítja. :) Én is ott leszek a koncerten és szintén állójegy, habár az olcsóbb fajtából. :)

Egyetértek. :) És a koncerten én is ott leszek. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mostanság egyre többet hallgatok Two Steps from Hell-t.

Ha ennyi embernek tetszik, akkor teszek egy próbát én is velük.

 

Jelszó: mindenhol ott vagyunk. :D

Off

Mindenhol? Tudom ajánlani jövő januárra a budapesti műkori EB-t is :P Ha már mindenhol ott vagyunk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.