Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Mert rasszisták. :P

 

 

Nem azért. Hanem egy japán ne énekeljen nyugati nótát. Egy japán ne legyen amerikai. Nem oda illik. Ne játszanak nyugati zenét. Én egy ferdeszemüt(japán, kinai, koreai, vietnámi) sosem fogok amerikainak tartani. Lesz*rom hogy ott született. Az igaz amerikai John Rambo aki a vérét áldozta az országért.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. a zenét nem lehet határok közé szorítani

2. ha egy nemzet kitalál egy stílust, pl. rockot, akkor az csak az övé és más nem játszhatja?

3. hány olyan magyar együttest tudnék mondani, aki külföldieket koppint le és mivel az átlag magyar csak ezt a verziót érti, jobban tetszik neki így...őket is be kéne tiltani?

4. a filmeket nem kell keverni a a valósággal :)

5. szerintem őket sem érdekli, hogy te mit gondolsz, mindenki annak tartja magát, aminek szeretné és ami a személyi igazolványát szerepel

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azért. Hanem egy japán ne énekeljen nyugati nótát. Egy japán ne legyen amerikai. Nem oda illik. Ne játszanak nyugati zenét. Én egy ferdeszemüt(japán, kinai, koreai, vietnámi) sosem fogok amerikainak tartani. Lesz*rom hogy ott született. Az igaz amerikai John Rambo aki a vérét áldozta az országért.

Persze, értem én, de ennyi erővel mi se, nem igaz? :) És mi is megmaradhatnánk a mulatós zenénél. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, értem én, de ennyi erővel mi se, nem igaz? :) És mi is megmaradhatnánk a mulatós zenénél. :D

Nem feltétlen. A hazai rock szerintem igen kiemelkedő, persze nem a jelenkorunk Hooligans és társaira gondolok... Egyébként meg, inkább mulatós, mint SP vagy Fluor, bár mindezektől tényleg kiráz a hideg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feltétlen. A hazai rock szerintem igen kiemelkedő, persze nem a jelenkorunk Hooligans és társaira gondolok... Egyébként meg, inkább mulatós, mint SP vagy Fluor, bár mindezektől tényleg kiráz a hideg.

 

 

A Hooligans akkor volt rock mikor John Wayne szende szűz kislány. Azaz sosem. :D Ki vannak tetoválva de ettől nem lesznek rockerek.egy igazi kőkemény rocker sosem fog olyan nótát elénekelni hogy királylány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

http://www.youtube.com/watch?v=9DLQT_wexbc

 

Alakváltó összes zenéje ilyen, ő albumokat adott ki és híresebb előadókkal is feat-elt.

 

Aztán itt van Modu, neki a cuccai többsége free:

Hangfelhő

 

Plusz van egy előadó, aki hozzánk is eljön évente, van, hogy kétszer is. Én már voltam a koncertjén, élőben is remekül nyomja:

http://www.youtube.com/watch?v=_n703YHjzOE

Rá érdemes rákeresni, mert elég sokfajta elektronikus zenét kever...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

http://www.youtube.com/watch?v=cTRhUXur9iY

Én nem szeretem a Jazz-t, főleg a jam-elős részét, nem látok benne semmi szabályrendszert, logikát, biztos van benne zeneiség, de mikor haverom berúgva gitározott 20percig és megtapsolták, mert, hogy mekkora jam volt...hát....lehet én nem értek hozzá, de ez már túl művészi nekem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Múltkor voltam buliban egy haverommal, most 35, ilyen régi pop zenéket hallgat mindig, de ennek a számnak ő is örült, mikor benyomtam:

Véleményem szerint ezek a 90-es évekbeli szintis-tucctuccos remekművek a zeneipar konkrét szégyenfoltjai, ami remélem soha az életben nem fog visszatérni.

 

Riddick: Szerintem az összes német szám úgy hangzik mint Hitler népirtásra buzdító toborzóvideói, nem szép nyelv.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak hogy én nem a fogyasztókat bírálom, hanem magát a produktumot. És ez volt barátom a különbség a hozzászólásaink között.

 

Az előbbiről szól a topikok nagy része, véleménynyilvánításról, az utóbbi meg csak a felesleges, semmire nem vezető vagdalózás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval szerinted a rock műfajában a Tokio Hotel féle stílus és a disznóvágós 2 akkordos metál annyival különb? Vagy a bunyós pityu, meg a Fásy Ádám?

És az előadók is gondolom annyira szét voltak esve egy Woodstock-on, mint akik az első sorban hajladoztak, nehogy már egy befutott, jól működő banda tagjai ne nyúljanak ilyen dolgokhoz, akkor amikor a fénykorukat élik és ők is ezen társasalom részei...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt írta nekem, hogy:

"Az.ért kifejezetten örülök, hogy nem te döntesz a mozik felől (se). "

Ez most rád igaz a zenében...mi erre pörögtünk élveztük, ma is tetszik, szórakoztat. Ha annyira igényesnek tartod magad, akkor nem kell belehallgatni, meg kommentálni, mert én sem tartom a te zenéidet különbnek de egyszer sem írtam, hogy jaj, azok a szétszívott és LSD-zett hippik, már megint mint flash-eltek a színpadon....

Szerintem Obi1 tök normálisan leírta a véleményét, nem kell így neki támadni. Egy fórum lényege, hogy felvetett témákat kommentáljuk, megvitassuk. Ha valaki az ellenérzését kulturált formában fejezi, azzal semmi baj nincsen.

Ezt a műfajt egyébként én se nagyon komálom, bár én igencsak "konzervatív" nézeteket vallok zenei téren, a "gépzenéktől" pl falra mászom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt komolyan nem értem FlóriBá. Hogy jön ide a Tokio Hotel?

 

Komolyan keresem azt a részét a hsz-emnek amikor arról írok hogy mennyire utálom a 90-es évek zenéi, bezzeg a rockból minden egyes próbálkozás az meg k*rvajó, főleg a Tokio Hotel, a személyes kedvencem.

 

Ezt a fajta sarkítást soha nem értettem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"szintis-tucctuccos remekművek a zeneipar konkrét szégyenfoltjai, ami remélem soha az életben nem fog visszatérni."

Nem sarkítok, de te ha úgy nézzük rockot tolsz, amin belül számomra sokkal elfajzottabb és kivetni valóbb dolgok akadnak. De én még mindig nem találtam olyan hozzászólást, ahol én befikáztam volna egy számot a te linkjeid közül. ÉS ha az része nincs is meg, hogy a rockból bezzeg, de az előtte lévők megvannak, az már egy olyan számára sértés aki szereti és életének meghatározó élménye volt. Gondolom te idősebb vagy nálam és éltél akkor, nem tudom mennyire aktívan, de ha ez kiderülne rólad, lehet az életviteled miatt több dolgot elnéznék neked... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emberek.... csak szerintem hülyeség zenei ízlésről vitázni?

 

Van az a népi közmondás, hogy a vélemény olyan, mint a s*gglyuk, mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra. (És tudom, hogy ez nem minden esetben igaz szó szerint... kiváltképp egy fórumon, de tök jól hangzik) :P :P :D ... és hát egy fórumon szívesen nézegetjük egymás s*gglyukát. Mert ez egy ilyen szakma :P:):D .... de ízléseken vitázni akkor is stupid dolog. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézést, erősen fejeztem ki magam, sajnálom.

 

Tisztában vagyok azzal a jelenséggel hogy az egyén teljes mértékben magáénak tud érezni egy zenét vagy egy filmet, amit minden áron meg kell védenie. Csak nehéz azt mindig észben tartani, hogy mivel kit bánthatsz meg. :)

 

Ha ez segít pár sorral alattunk én is megkaptam az egyik kedvencemre hogy "mi ez a sz*r".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézést, erősen fejeztem ki magam, sajnálom.

 

Tisztában vagyok azzal a jelenséggel hogy az egyén teljes mértékben magáénak tud érezni egy zenét vagy egy filmet, amit minden áron meg kell védenie. Csak nehéz azt mindig észben tartani, hogy mivel kit bánthatsz meg. :)

 

Ha ez segít pár sorral alattunk én is megkaptam az egyik kedvencemre hogy "mi ez a sz*r".

 

Múlt héten belefutottam ebbe én is. FlóriBá érzékenyebb az ilyenre majd én is vigyázok.

 

FlóriBá: A németeket zenében a Rammstein miatt kedvelem. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.youtube.com/watch?v=jP-u6hVcNAU

 

Tudom, egy film is az ő koncertjükkel kezdődik, asszem a XXX, de nekem technoban jobban bejön, főleg az AZ feelinggel! :)

Mégis tudom, melyik az eredeti szám, hallottam is, ettől függetlenül nekem ez jobban bejön...mégsem fikázom, hogy mennyivel bénább az original.

 

Plusz ez volt az első track, amit lefordítottam németről, mert érdekel mit mondanak, azóta is tudom! :)

http://www.youtube.com/watch?v=cYSjkaLpymA

És amint láthatod, ide nem csak férfiak járnak, hanem nők is, nem is akármilyenek, lehet ott ismerkedni! :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Győrben jártam a Bridge nevű szórakozóhelyen, ott ismertem meg egy lányt, aki ugyanarra a bulira jött, mint én. Egy DJ nyomott 2 órás szettet, amíg vártunk rá, meghívtam iszogatni. 2 és fél évig voltunk utána együtt, pécsi volt, ha kellett én mentem le hozzá bulizni, ha meg Veszprémben toltuk, akkor ő jött fel.

Igazából ez csak party kapcsolat volt, de minden buli előtt 1-2napot együtt töltöttünk... Nagyon sok emberrel ismerkedtem meg partykban és msn-en is legalább 20-30 olyan arc van, akikkel ilyen események során cseréltünk címet. Voltam már föld alatti rakéta silóban és átalakított bunkerben is bulizni, sőt egy elhagyott repülőtér hangárban is szerveztek DnB partyt. A 2.-3. alkalom után rájössz, hogy van egy törzsközönség, akik csak a buli miatt jönnek, nem számít a helyszín, a távolság, olyan ritka az ilyen jellegű megmozdulás, hogy ha rendeznek egyet, ők ott vannak.

Régen Veszprémben a Padlásba jártunk, amióta bezárták, nyílt egy új hely, ott még nem voltam, de már többen is hívtak, ahogy jön a jó idő és a reggel 5órás első buszig nem fagyok meg a megállóban, el is látogatok majd egyre haverokkal! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.