Ugrás a kommentre

Chapter 19


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Chapter 19

 

2x09.JPG

 

Írta: Darrick Bachman és Bryan Andrews

Rendezte: Genndy Tartakovsky

 

Helyszín: Yavin IV

 

Szereplők:

Asajj Ventress - Grey DeLisle

Anakin Skywalker - Mat Lucas

 

 

Az epizód

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Szerintem ez a rész az egyik legjobb a sorozatban. A rövidebb epizódok között pedig messze a TOP. Én ezt a párbajt tekintem Anakin próbájának a Jedivé válás előtt. Bár amit itt is művel...az inkább próba volt a sötét oldal felé. A vége pedig frenetikus a Duel of the Fates témával, majd a vörös fénykarddal, Anakin brutális arcával és a háttérben a Yavin Prime. Tökéletes. Szerencse, hogy itt nem halt meg Asajj. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a rész azért az egyik kedvencem, mert nagyszerűek a párbaj helyszínei.

A barlangszerű épületben mikor bokáig érő vízben nyomják, mindig arra gondolok, hogy milyen nagy ötlet, milyen jók a színek és milyen jól mutatna élő szereplősben is.

Aztán a lépcsőn felfelé majd kint is a lépcsőn fel arra a platformra és szintén a színek, meg minden. Nagyon jó!

Aztán a piros kard és a bevillanó mesterek képei és a diadalittas üvöltés... Rajzfilm ide vagy oda, emlékszem első látásra ez hidegrázós jelenet volt.

Ó, és számomra itt meghalt Ventress. Nehezen todom, illetve nem tudom összefűzni ezt a sorozatot a TCW-szal.

De talán nem is kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, és számomra itt meghalt Ventress. Nehezen todom, illetve nem tudom összefűzni ezt a sorozatot a TCW-szal.

De talán nem is kell.

Lezuhant a sötétbe. Ennyit láttunk. Maul visszahozása után ez bőven több, mint elég magyarázat arra, hogy nem halt meg. Az első TCW-s találkozásukkor (The Hidden Enemy) is nyilvánvaló, hogy már találkoztak korábban és nem szívlelik egymást. Ehhez még passzol is a rajzfilm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lezuhant a sötétbe. Ennyit láttunk. Maul visszahozása után ez bőven több, mint elég magyarázat arra, hogy nem halt meg. Az első TCW-s találkozásukkor (The Hidden Enemy) is nyilvánvaló, hogy már találkoztak korábban és nem szívlelik egymást. Ehhez még passzol is a rajzfilm.

Még a kardját is utána dobta. :D Egyébként anno én is azt hittem, hogy itt meghalt Ventress. Tévedtem, van ilyen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lezuhant a sötétbe. Ennyit láttunk. Maul visszahozása után ez bőven több, mint elég magyarázat arra, hogy nem halt meg. Az első TCW-s találkozásukkor (The Hidden Enemy) is nyilvánvaló, hogy már találkoztak korábban és nem szívlelik egymást. Ehhez még passzol is a rajzfilm.

 

Nem értettél meg. Nincs szükségem magyarázatra. Meg tudnám magyarázni.

Azt akartam mondani alább, hogy számomra különálló élmény a sima cw saját értékekkel és saját mondanivalóval.

Részemről elválasztottam a kettőt és alternatívan kezelem.(ÉN!)

Szóval számomra úgy néz ki, hogy az ep I. és II. közt éppen az a clone wars van amelyiket nézem.

Ha véget ér az új, majd eldöntöm melyik illik jobban a filmek közé, de hogy ilyen szubjektívan kezelem, az szerintem maradni fog azután is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom Ep II-III-at akartál írni. :)

 

Értelek, csak furcsa, hogy egymástól függetlenül kezeled a két sorozatot, amikor szépen össze is lehet őket passzítani az apróbb ellentmondásokat (pl. Barriss lovaggá válása) figyelmen kívül hagyva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...
  • 1 hónappal később...
  • 1 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.