Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A döglődő Star Trekkel is csodákat művelt, még ha a legelvetemültebb rajongók bírálták is az új filmet, de hát az ST hardcore rajongói a legidiótábbak a világon. :)

 

Szerintem is nagyon jó hír ez. Komoly film lesz ez... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok benne biztos, hogy egyetlen hirhez külön topik kell... mindenesetre: AZTAK*RVA!!! :rock::clap::yeah:

 

Ebben az a nagyon szenzációs, hogy a személyében tényleg egy Star Wars rajongó fog SW filmet rendezni. Akiknek megvan a Star Trek DVD kiadása azok tudhatják, hogy már ott sem csinál belőle titkot, hogy neki a Star Wars az etalon, ugyhogy azt a hangulatot próbálta meg meghonositani az ST világában is. Ráadásul a levetitett Star Trek 2 első tiz perc is elég Star Warsos lett. Tuti, hogy nagyon érzi ezt a világot, ráadásul abszolút A-kategóriás név, egy olyan aki illik ehhez a franchise-hoz.

Ha azért késett ennyit a bejelentés, mert eddig kellett győzködni akkor megérte. Én baromira örülök neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A döglődő Star Trekkel is csodákat művelt, még ha a legelvetemültebb rajongók bírálták is az új filmet, de hát az ST hardcore rajongói a legidiótábbak a világon. :)

 

Hát már most forrnak az indulatok egy két weboldalon. Trekkerek és SW fanok esnek egymásnak.

Rendhagyó na, hogy egy Star Trek rendező átmegy a nagy rivális univerzumhoz :D:P

 

Fanboys film jut eszembe, amikor egymásnak estek :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kulisszatitkok

Spielbergnek köszönhetünk mindent. Ő erősködött, hogy J.J. kapja meg a melót :)

The report says that other directors such as Ben Affleck were in contention for the gig, but that new LucasFilm head Kathleen Kennedy has been heatedly courting Abrams for the job. This represents a unification of sorts for two big franchises, as Abrams has also been shepherding the revival of Star Trek at Paramount. What effect this will have on his position there remains to be seen.

 

Our sources have been telling us for a while now that Steven Spielberg was really pushing Kennedy to hire Abrams. The story goes that Abrams was the first filmmaker approached after Spielberg, but was very hesitant. Kennedy talked to other directors including Ben Affleck and also Matthew Vaughn who may have pitched to have Chloë Grace Moretz in the lead role. Our sources say that Spielberg was instrumental in convincing Abrams and Kennedy to make it happen.

http://www.slashfilm.com/j-j-abrams-to-direct-star-wars-episode-vii/

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz képest, hogy mennyit akadékoskodott, ez igazán meglepő. Bár nem hangzik rosszul. Ennek ellenére az EPVII.-el kapcsolatos ellenérzéseim továbbra sem szűntek meg. Attól még várom. :)

Nyilván nekem sem maradéktalanul (főleg az EU miatti aggódásomból fakadóan). De Abrams tuti valami ütőset fog letenni az asztalra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván nekem sem maradéktalanul (főleg az EU miatti aggódásomból fakadóan). De Abrams tuti valami ütőset fog letenni az asztalra. :)

Ebben nem kételkedem, de a konzisztens EU-nak végleg lőttek, ezt előre megmondom. Ettől függetlenül nem zárkózok el az új filmektől. :)

JakeSully, ez a kép üt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok benne biztos, hogy egyetlen hirhez külön topik kell... mindenesetre: AZTAK*RVA!!! :rock::clap::yeah:

 

Huh remélem nem gond :):oops: Izgalmi faktor is közrejátszott, meg gondoltam, legalább a rendezőnek legyen külön topikja, pláne ha az illető maga J.J. Abrams :yes: :yes:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak a Fringe és a Lost kapcsán ismerem a munkásságát, de ezek alapján nincs okom kételkedni benne. A karakterekkel remekül bánik, történetei sablonmentesek, a látványvilágot is remek érzékkel tudja elkapni. Ha emellett még rajong az SW-ért és szívvel-lélekkel áll neki az új filmnek, nem csak egy nagy volumenű projektnek tekinti, aminek mindenáron meg kell felelnie, akkor nem érzem, hogy aggódnom kellene. Ellenkezőleg: az egyik legjobb választásnak tartottam a posztra már a lehetséges rendezők közül is. Ha a Star Treket is a szakadék széléről rántotta vissza, az újabb pont amellett, hogy a Sagát sem kell nagyon féltenünk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky, mivel csak a Fringe és a LOST kapcsán ismered a munkásságát, javallott megnézni tőle a következőket is: Cloverfiled (bár itt csak producer volt), Super 8, Mission:Impossible III, Star Trek és idén jön ugye a 2. része!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az ajánlásokat. ;) A Star Trekkel való megismerkedésen sokszor gondolkodtam már, de sosem mertem belevágni ismeretek hiányában, mert ugye enyhén szólva is egy tág univerzumról beszélünk. Nem tudom, mennyire illeszkedik egymáshoz a számos tv sorozat, film, miegymás, annyira sosem érdekelt, hogy ennyire belemerüljek. Annak idején láttam pár jelenetet egy régebbinek tűnő sorozatból, de az nem fogott meg. Ha Abrams filmje önálló lábakon áll és minden egyéb ismeret nélkül élvezhető, akkor szívesen belevágok a jövőben, bár egyelőre bőven akadnak filmek/sorozatok a listámon.

Egy szó, mint száz, hogy ne legyek túl OFF, a róla eddig kialakult kép alapján talán jól is elsülhet kedvenc sagánk 7. része, amit hosszú idő óta most gondolok leginkább így. De mint mindennel, ezzel is megvárnám a kész eredményt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.