Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt lenne a legboldogabb, ha nyáron Star Wars és Star Trek filmet nézhetne egyhuzamba :D:P :P

Kánaán! Hát ha még befigyelne egy új Alien film is (nem Prometheus 2!), sátrat vernék a mozi előtt. Bár én kételkedek azért benne. Egy, sosem volt a Star Trek trilógiának tervezve, így eleve hülyeség "befejező részről" beszélni. Abrams még második részt sem akart. Másrészt, ha el is készül, szerintem - kiindulva az Into Darknessből - 2016-ra reálisabb a megjelenése. És szerintem a Paramount még egyszer nem játszaná el, hogy a Treket az SW ellen küld, 2002-ben már eljátszották, nem lett jó vége. Bár tény, hogy a Nemesis fele olyan jó sincs, mint a 2009-es Star Trek. Ennek ellenére én imádnám, ha a Star Wars mellett Star Trekre is mehetnék. :yes:

 

Off

Apropó, most nézem, hogy azért a 2002-es év jól festett. Négy nagy franchise filmje volt a moziban, amik egymással konkurálnak: Star Wars Episode II - Attack of the Clones, The Lord of the Rings: The Two Towers, Star Trek: Nemesis, Harry Potter and the Chamber of Secrets (ráadásul a négyből három második rész :)). Azért egy hasonló év nem lenne rossz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a látványtervezés megoldásaira lesze nagyon kíváncsi. A preuqelben jól megoldották, hogy egy távolabbi pontból szépen eljuttatták a világot egy olyan szinte, amitől tényleg csak egy ugrás a birodalmi éra hangulata, formatervezése. Most várhatóan megint lesz egy pár évtizedes ugrás, ennek a járművekben/ruhákban/világokban is tükröződnie kéne, de úgy, hogy mégis felismerhető, levezethető legyen, de kerülje az önismétlést (tudom, EU, de ott a Legacy képregénysorozat, ott pl. volt több elem, ahol erősen felszisszentem, lásd. a rohamosztagosok nettó ugyanolyanok, mint 100 évvel korábban).

Jó lenne tudni, hogy nagyjából az eddigi kreatív csapat dolgozik az új részeken, vagy nagyrészt új arcokat kerestek? Remélem ezekre is hamar fény derül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy nagyon érdekes kérdés én is kíváncsi vagyok nagyon, hogy miként fog majd festeni az új világ :) Persze ez attól is függ, hogy mennyit ugranak majd előre az időbe, megjegyzem szerintem nem több száz évet. Ettől függetlenül persze lehet a korábbiaktól merőben eltérő formatervezés, de olyan extrém különbségeket azért nem várok. A kreativitásnak semmi nem szabhat határt, de szerintem sok úgymond "továbbfejlesztett alapmodellel" találkozhatunk majd...

 

Abrams-ről még annyit, hogy megértem őt, bár nagyon sajnálom nekem ő lett volna a favoritom még mielőtt visszamondta. Azért egy ilyet elvállalni nem kis dolog, főleg egy rajongónak és inkább olyan legyen, aki tényleg csak ennek a produkciónak szenteli minden idejét (a Star Trek-et is várom és meg fogom nézni J.J. miatt, mert igazából sosem voltam rajongó...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2005 óta a legfontosabb évhez érkeztünk a mozifilmek szempontjából.

Elkezdődik ebben az évben az EPVII forgatása, immár George Lucas mindenható hatalma nélkül...Fontos mérföldkőhöz érkeztek a rajongók.

Reméljük filmes hírekben gazdag lesz ez az év, és az alkotók igyekeznek majd megfelelni az elvárásoknak (rendező, történet, színészek egyéb)

Hajrá 2013!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reméljük filmes hírekben gazdag lesz ez az év, és az alkotók igyekeznek majd megfelelni az elvárásoknak

Nyilván a készítők mindent elkövetnek majd, hogy a lehető legkevesebb infó jusson el hozzánk, hiszen azt is csak két hónapja tudtuk meg,hogy egyáltalán lesznek új részek (persze, egyesek ezt már régen sejtették :)). Most is gyakorlatilag annyit tudunk, hogy elvileg jóval az EpVI után játszódik majd és hogy Michael Arndt a script írója. Ennyi bő két hónap alatt. Még a rendező személye és a főszerepet betöltő színészek kiléte is teljes homály pár hónappal a forgatás kezdése előtt. Szóval nagy hírdömpingre nem számítok. De ne legyen igazam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz itt hír ne aggódj. :) Aki benne volt az előzménytrilógiás várakozásban, az tudja milyen szép időszak is lehet ez. Persze azóta sok idő eltelt, nyilván nem lesz ugyanolyan, de azért én reménykedem, hogy lesznek nagyszerű pillanatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az információáramlás fejlődésével szerintem még több hír juthat el hozzánk, mint régebben :) A rendező személyére, ha minden igaz hamarosan fény derül és az munkálatok előrehaladtál szerintem biztos több információ is ki fog szívárogni, ilyen-olyan csatornákon keresztül. Utána az meg már csak rajtunk múlik, hogy mennyit akarunk megtudni ezekből az infókból mielőtt beülünk megnézni a filmet :) Egyébként boldog új évet mindenkinek és én bízom benne, hogy SW szempontból is eseménydús év lesz ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nincs még sok hír, mert lényegében olyan dolgok történnek jelenleg, amit nehéz lenne kiszivárogtatni. Valljuk be, amint elkezdődnek a forgatások, nehéz lenne elképzelni, hogy nem tudjuk kiül a rendezői székbe, vagy kik alkotják a szereplőgárdát a kamera túloldalán, stb. Arról nem is beszélve, hogy szépen előkerülnek majd a kiszivárogtatók is, a teszt vetítések révén pedig csak úgy áramlani fog a spoiler 2013 után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nincs még sok hír, mert lényegében olyan dolgok történnek jelenleg, amit nehéz lenne kiszivárogtatni.

Nem hinném, hogy néhány hónappal a forgatás előtt nem lehet tudni, hogy ki fogja rendezni, kik lesznek a főszereplők, nagyjából miről fog szólni és (sokan leginkább erre vagyunk kíváncsiak) vajon Ford,Hamill és Fisher játszanak-e majd benne. Persze,hogy tudják, csak nem akarják még elárulni. Játszanak az idegeimmel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném, hogy néhány hónappal a forgatás előtt nem lehet tudni, hogy ki fogja rendezni, kik lesznek a főszereplők, nagyjából miről fog szólni és (sokan leginkább erre vagyunk kíváncsiak) vajon Ford,Hamill és Fisher játszanak-e majd benne. Persze,hogy tudják, csak nem akarják még elárulni. Játszanak az idegeimmel :D

 

Szerintem ezeket már nagy részben tudják, ha nem is mindent, de lehet jobb részletenként csepegtetni az információkat és folyamatosan majd megtudni valamit, mint egyszerre odalökni mindent :) Egyébként Hamill szerintem tuti szerepelni fog, de én arra tippelek, hogy csak olyan szinten, mint Obi a klasszikus trilógiában...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még van pár nap a hónapból :D Aligha fogják elkapkodni.

Egyetértek. Egyébként más weboldalakon kommentek közt olyan hajmeresztő pletykát is olvastam, hogy az új trilógia első része a 3. és 4. rész között játszódna, a fiatal Luke-kal meg Leiával. Szóval az Episode VII igazából Episode 3 és fél lenne. Ekkora marhaságot :lol::lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rendezőről még annyit, hogy ezt speciel szerintem már tudják... ha mostanában fogják bejelenteni akkor nem hiszem, hogy még mindig csak a keresésnél tartanak :)

 

Egyetértek. Egyébként más weboldalakon kommentek közt olyan hajmeresztő pletykát is olvastam, hogy az új trilógia első része a 3. és 4. rész között játszódna, a fiatal Luke-kal meg Leiával. Szóval az Episode VII igazából Episode 3 és fél lenne. Ekkora marhaságot :lol::lol:

 

Hát ezt tényleg nagy ostobaság lenne tekintve, hogy egy újabb trilógiát terveznek most így elsőre aminek csak az első része lenne az Ep. VII. Szóval teljesen abszurd az ötlet. Az is lehet, hogy az élőszereplős sorozat felvetésével kapcsolatban kombinálták össze az új filmmel, mert az ötlet szintjén felvetődött sorozatot, ha jól tudom akkor a 3. és a 4. rész közé tervezték a Birodalmi időkbe. Mindenesetre komolytalan az egész, de szerintem aki ezt kommentelte ott az se gondolta komolyan...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ezt tényleg nagy ostobaság lenne tekintve, hogy egy újabb trilógiát terveznek most így elsőre aminek csak az első része lenne az Ep. VII. Szóval teljesen abszurd az ötlet. Az is lehet, hogy az élőszereplős sorozat felvetésével kapcsolatban kombinálták össze az új filmmel, mert az ötlet szintjén felvetődött sorozatot, ha jól tudom akkor a 3. és a 4. rész közé tervezték a Birodalmi időkbe. Mindenesetre komolytalan az egész, de szerintem aki ezt kommentelte ott az se gondolta komolyan...

Annyiból lenne ostobaság, hogy a következő film a VII-es számozást kapta, ami egyértelművé teszi, hogy a 6. folytatásáról van szó. Bár pl. az Indy 2 is a legkorábban játszódó rész a 4 közül, ott nincs számozás. A lényeg, hogy egyéb szempontból bőven van a 3-4. rész közti időszakban potenciál. Érdekes korszaknak tartom, bőven lehetséges izgalmas és egyedi filmekkel kitölteni, amihez persze remek adottságokkal megáldott író és rendező kell. 19 év rengeteg. Mindkét trilógia kevesebb idő alatt játszódik. Így ez nem lehet probléma. Az már igen, hogy a TCW-ben fellépő gonddal szembesülünk, miszerint jó néhány karakter sorsa kötött. Ennek ellenére nagyszerű tud maradni. Másrészt, az előzményben is akadtak kötött sorsok. Szvsz ez filmeknél is működne. Ráadásul Vadert gyakorlatilag bárki eljátszhatja, Palpatine adott, a 2 droid, Chewie úgyszint... meddig ragozzam? Egyedül a számozás, ami egyértelművé teszi, mi az ábra, továbbá a klasszikus színésztrió megkörnyékezése. De hogy abszurd az ötlet, azt erősen kétlem.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már ha valóban lesz belőle valami. Egyelőre megragadt a tervek és scriptek talaján. Ki tudja, a Disney égisze alatt mi fog történni. Egyébként nem amellett kardoskodom, hogy a 7. rész ekkor fog játszódni, csupán felvázoltam, miért nem akkora baromság az ötlet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.