Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Miért lenne ökörség? Miért ne lehetne egy teljesen új generáció, egy nagyobb időbeni ugrással?

Ez nem fog bekövetkezni, hiszen Lukeék, nagy valószínűség szerint, szerepet kapnak. Max 50 évet tudok elképzelni nagy ugrásként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem fog bekövetkezni, hiszen Lukeék, nagy valószínűség szerint, szerepet kapnak. Max 50 évet tudok elképzelni nagy ugrásként.

50-60 évet én is el tudok képzelni ugrásként.

Akárhogy csinálják is meg, jó pár évtizeddel az EP6 után leszünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50-60 évet én is el tudok képzelni ugrásként.

Akárhogy csinálják is meg, jó pár évtizeddel az EP6 után leszünk.

A több száz évvel az volna a baj, hogy túl sok... A Saga egyik epizódja közt sincs 20 évnél több (van,ahol csak 1 év, úgy tudom). Ha olyan időbe tennék a story-t,amikor már minden ismert karakter rég meghalt,akkor a folytonosság látná kárát (a nézők nem nagyon tudnák mihez kapcsolni a történetet). Kell pár név, akik újra feltűnnek. A 3 "nagy" mellett Chuwi-t meg a két droidot mindenképp jó lenne látni, meghát azok a szellemek... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A több száz évvel az volna a baj, hogy túl sok... A Saga egyik epizódja közt sincs 20 évnél több (van,ahol csak 1 év, úgy tudom). Ha olyan időbe tennék a story-t,amikor már minden ismert karakter rég meghalt,akkor a folytonosság látná kárát (a nézők nem nagyon tudnák mihez kapcsolni a történetet). Kell pár név, akik újra feltűnnek. A 3 "nagy" mellett Chuwi-t meg a két droidot mindenképp jó lenne látni, meghát azok a szellemek... :)

Az is elegendő lenne, ha beraknának Skywalker és Solo vezetéknévvel ellátott karaktereket. Leesne mindenkinek, hogy ők a leszármazottak.

De ha berakják is a 3 nagyot, nem kéne, hogy a későbbiekben az összes filmben mindvégig Luke, Liea és Han legyen a középpontban. Az ellena a legjobb, ha bevezetnének egy új generációt, mely átveszi a stafétát.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Samuel L. Jackson is benne szeretne lenni a 7. részben (naná, ki nem?)...

 

Maul kapcsán még poénkodtunk Windu visszatérésével. Talán a készítőknek nincs humorérzéke. Nem leszek meglepve, ha tényleg viszontlátjuk, hús-vér formában. Maul után gyakorlatilag gyerekjáték a visszahozása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak tudod az a baj, hogy Windu kb. 100 éves lenne az EPVII -ben (vagy még több). :lol: Miért kell ilyen hülyeségeket egyáltalán komolyan is venni?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod, a Lucasfilm már bebizonyította, hogy ha nagyon szeretnének visszahozni egy karaktert a "halálból", összehozzák. Így nekem nem okoz nagy nehézséget elképzelni, hogy Windu például széntömbbe fagyasztva pihent x évig. Ez csak egy hirtelen jött példa, ráadásul forgatókönyvíró se vagyok. A kérdés az, mennyire akarják Windut az Ep7-be. Ha igen, megoldják, ha nem, Samuel szomorúan megy az Avengers 2 forgatására.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maul teljesen más eset. Hihetetlen népszerű karakter, és a klónháborúk korába is teljesen bele illik. Windu és az EPVII esetében egyik eset se áll fenn. Vajon mi értelme lenne belerakni egy mellékszereplőt egy másik korszak történetébe? :hmm: És újra mondom, hogy az EPIII-VII között alsó hangon is kb. 80-100 év telhet el.... Kár minden hülyeséget Maul -al alátámasztani (ami jobban belegondolva nem is volt annyira hülyeség ezekhez képest).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiszed vagy sem az én baráti körömben Mace népszerűsége csak agy hajszállal marad el Maul-é mögött. És hogy mi értelme lenne:

 

Teljes hatás kedvéért tessék 0:45-höz tekerni

 

Maulnak is körülbelül ennyi értelme volt.

 

Az időről még annyit, hogyha netán mégis rögtön a RotJ után folytatnák, akkor csak 23 év lenne a két esemény között, ami több mint kimagyarázható

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Samuel L. Jackson is benne szeretne lenni a 7. részben (naná, ki nem?)...

 

Maul kapcsán még poénkodtunk Windu visszatérésével. Talán a készítőknek nincs humorérzéke. Nem leszek meglepve, ha tényleg viszontlátjuk, hús-vér formában. Maul után gyakorlatilag gyerekjáték a visszahozása.

Ez valami irdatlan nagy baromság lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Samuel L. Jackson is benne szeretne lenni a 7. részben (naná, ki nem?)...

 

Maul kapcsán még poénkodtunk Windu visszatérésével. Talán a készítőknek nincs humorérzéke. Nem leszek meglepve, ha tényleg viszontlátjuk, hús-vér formában. Maul után gyakorlatilag gyerekjáték a visszahozása.

Tudtam, hogy túlélte azt a zuhanást. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg szeretném, ha az a szegény tauntaun feltámadna, ami lefagyott, amikor Han futtatta Luke Search programot. A haveri körömben állati népszerűségnek örvend, és komolyan, tök sok értelme lenne például a Tatooine-on vagy a Mustafaron viszont látni. Lehetne ő a csillaghátasa a hősöknek, és ha nagyon rideg lenne a helyzet, belebújhatnának. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Samuel L. Jackson is benne szeretne lenni a 7. részben (naná, ki nem?)...

A színész úgy is szerepelhetne a filmben, hogy más karaktert játszik :) Kicsi h*lyén hangzik, de ez egy teljesen elfogadható megoldás volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.