Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Lehet, hogy az X-Men Az elsők nem vette figyelembe a korábbi részeket, de szvsz a legjobb X-Men film lett!

Simán és azért a három X-men filmért annyira nem kár. Itt picit súlyosabb az örökség és ha esetleg tényleg Vaughn fog rajta dolgozni, nem hiszem, hogy Kathleen Kennedy teljesen szabad kezet ad neki azzal, hogy azt csinál ami épp eszébe jut.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ennek a lehetőségét nyugodtan ki is zárhatjuk. Erre annyi az esély, minthogy Hannah Montana betétdalt énekel majd benne, meg hogy rajzfilmfigurák lesznek a főhősök.

Nem is értem, hogy tudná nem figyelembe venni a korábbi filmeket. Talán mondjuk úgy, hogy a nyitó jelenetben Obi-Wan és Han Solo iszogatna Kamino egyik kocsmájában vagy micsoda? :lol: Azért nevezik Episode 7-nek, mert egyenes ági folytatása a korábbiaknak. Kutya kötelessége minden részt figyelembe venni, különben hozzá se fogjon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is értem, hogy tudná nem figyelembe venni a korábbi filmeket. Talán mondjuk úgy, hogy a nyitó jelenetben Obi-Wan és Han Solo iszogatna Kamino egyik kocsmájában vagy micsoda? :lol: Azért nevezik Episode 7-nek, mert egyenes ági folytatása a korábbiaknak. Kutya kötelessége minden részt figyelembe venni, különben hozzá se fogjon.

Neeem. Mace Windu és Obi-wan egy Alderaani kocsmában iszogatnak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik Disney fejes beszélt az SW EPVII-ről

http://www.vulture.com/2012/11/disney-chief-on-how-he-kept-star-wars-7-secret.html

 

Hamarosan megtudjuk, ki rendezi a filmet. .

Nagyon komoly SW filmeket fognak készíteni, azt ígérte.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag a végső befutó Jon Favrau vagy David Fincher között dől el, mint lehetséges rendező

http://collider.com/star-wars-7-david-fincher-jon-favreau/214996/

 

Fincher biztos elég komoly SW-t csinálna, az ő választása meglepő lenne, érdekelne a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem esélytelen hogy ő kapja

Állítólag George Lucas és Kathleen Kennedy magát Finchert már jóideje kinézte magának, szimpatizálnak vele, mint lehetséges rendező.

at Deadline, they mention that David Fincher "might be game" for directing 'Episode 7.' And indeed, from what we've heard, Kathleen Kennedy and George Lucas have had their minds on him for a long time now, and certainly the relationship is there

forrás

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

David Fincher az egyik kedvenc rendezőm, ő nagyon jó lenne!!

 

Jon Favrau... szimpatikus fickó, DE a Vasember 1-en kívül több kiemelkedő filmet nem alkotott, csak közepest vagy közepesnél gyengébbet. Őt, nem élném meg jó hírnek. Pedig ő az esélyesebb.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Matthew Vaughn vagy David Fincher. Nálam ez a kettő a befutó.

 

Egyik tapasztalt, a másik most bontakozik ki, de mindkettő kiváló rendező. Ért a karaterfejlődéshez, jó hangulatot varázsol filmjei alá..

Disney és Kennedy szerintem jó embert választ. Kennedynek remek a kapcsolata Fincherrel, köszönhetően a Benjamin Buttonnak, ahol is producer volt, tehát együtt dolgoztak korábban.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Matthew Vaughn vagy David Fincher. Nálam ez a kettő a befutó.

 

:clap: Maximálisan egyetértek!!!

 

Én is kettejük közül akarom a rendezőt! Csak árulják már el!! Könnyű azt mondani annak, hogy "hamarosan", aki már tudja.

Nekem az a tippem, hogy a Kennedy-s, Lucas-os beszélgetés legvégén árulják el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:clap: Maximálisan egyetértek!!!

 

Én is kettejük közül akarom a rendezőt! Csak árulják már el!! Könnyű azt mondani annak, hogy "hamarosan", aki már tudja.

Nekem az a tippem, hogy a Kennedy-s, Lucas-os beszélgetés legvégén árulják el.

Még a végén kiderül, hogy már az egész filmet megcsinálták, csak adott a koncepció, hogy milyen ütemben lehet az infókat csöpögtetni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez érdekes:

 

http://www.digitalspy.co.uk/movies/news/a441501/star-wars-7-mark-hamill-not-sure-about-return.html

 

A cikk szerint Hamill még nem biztos abban, hogy visszatér Luke szerepében. Még várni akar vele, mielőtt megfontolná a visszatérését, merthogy még story sincs.

 

Nem tudom, tényleg gondolkodik-e még rajta vagy csak porhintés (hadd izguljanak a rajongók). El tudnátok képzelni a folytatást Luke nélkül? Mert én baromira nem. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, tényleg gondolkodik-e még rajta vagy csak porhintés (hadd izguljanak a rajongók). El tudnátok képzelni a folytatást Luke nélkül? Mert én baromira nem. :para:

Ami a cikkben van abból inkább az derül ki, hogy Hamill már kiváncsi lenne a részletekre. Majd akkor mond nemet, ha óriási baromság a sztori. De ha óriási baromság a sztori akkor az lesz a legkevesebb gondunk hogy van-e Luke vagy nincs :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami a cikkben van abból inkább az derül ki, hogy Hamill már kiváncsi lenne a részletekre. Majd akkor mond nemet, ha óriási baromság a sztori. De ha óriási baromság a sztori akkor az lesz a legkevesebb gondunk hogy van-e Luke vagy nincs :D

Hát az új Robin Hooddal kapcsolatban azt olvastam valamikor, hogy Russel Crowe, mikor megkapta a forgatókönyv első formációját, azt mondta, hogy ezt nem hajlandó eljátszani, mert ez gagyi... Úgyhogy totál át kellett írni. Mondjuk Hamill messze nem olyan nagy sztár, mint Crowe, de azért eléggé központi figurája a SW-nak ahhoz, hogy komoly szava legyen a történetet illetően. Meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az új Robin Hooddal kapcsolatban azt olvastam valamikor, hogy Russel Crowe, mikor megkapta a forgatókönyv első formációját, azt mondta, hogy ezt nem hajlandó eljátszani, mert ez gagyi... Úgyhogy totál át kellett írni. Mondjuk Hamill messze nem olyan nagy sztár, mint Crowe, de azért eléggé központi figurája a SW-nak ahhoz, hogy komoly szava legyen a történetet illetően. Meglátjuk.

Nem hinném hogy Hamill kekeckedni akarna, csak szeretné látni hogy nem valami rókabőr az egész... ha viszont erről van szó akkor kétségeim vannak hogy pont Hamillnak lenne a tarsolyában egy kiváló trilógia-ötlet, ami alapján újrairják az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most őszintén:

 

Hamill az elmúlt években videó játékok szinkronizálásából élt kb. Meg néha meghívták valahová, hogy "ő volt Luke Skywalker. Szegény, hogy néz ki..." Gyanítom, egy újabb Luke szerep eléggé megdobná a költségvetését, úgyhogy nagyon gáznak kellene lennie a sztorinak ahhoz, hogy visszadobja...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez érdekes:

 

http://www.digitalspy.co.uk/movies/news/a441501/star-wars-7-mark-hamill-not-sure-about-return.html

 

A cikk szerint Hamill még nem biztos abban, hogy visszatér Luke szerepében. Még várni akar vele, mielőtt megfontolná a visszatérését, merthogy még story sincs.

 

Nem tudom, tényleg gondolkodik-e még rajta vagy csak porhintés (hadd izguljanak a rajongók). El tudnátok képzelni a folytatást Luke nélkül? Mert én baromira nem. :para:

Én el tudnám képzelni nélküle is. Egy teljesen új Skywalker generációt is bemutathana a film, mondjuk az EP6 után 200 évvel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.