Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Sztem egyenesen fizikai képtelenség évente 2-3 filmet kiadni, nem hogy a minőségi, egyáltalán a normális munkára se lenne így idő. Pildi, asszem még a felhajtás kezdetekor olvastuk, hogy a Disney 2-3 évente tervez kiadni SW-filmeket, úgyhogy valószínűbbnek tartom én is ezt a verziót...

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naja ahoz kepest hogy 2-3 evente dobnak a mozikban egy SW filmet jol el kezdte valaki mar megint a baromsagot apam ezt unom mar nem is olvasom a dolgokat csupa baromsag amit irnak neha elveszi az ember kedvet :)

Persze,hogy képtelenség 2-3 filmet kiadni évente. Csak akkor lehetne, ha jó előre legyártanák, és csak kiadogatni kéne. Ez vagy egy félrefordított baromság vagy pedig az eddigi részek 3D-s vetítéseire vonatkozik. Amúgy én meg valahol azt olvastam, hogy 2014-ben zajlik majd a forgatás... Hát remélem nem, mert akkor összecsapott cucc lesz belőle, mert alig egy év édes kevés lesz az utómunkálatokra... :facepalm:

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 hete a legtöbb filmes lap top választása volt... még kapmány film is készült, hogy ő legyen a kiválasztott.

Erre meg kiderül, hogy ő bizony nem fogja megrendezni az EPVII-et...

Brad Bird is lemondta tehát.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most már nagyon kíváncsi vagyok, ki lesz a végső befutó..

Lehet a végén az a Colin Trevorrow indie filmes kapja, aki már nyilatkozott is valami sejtelemeset, hogy nem beszélhet erről bla bla. Na ha valaki már így kezdi a mondókáját, az közel van a tűzhöz.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek után jó lenne ha minél előbb bejelentenék a rendező személyét, mert ha sokáig folytatódik ez a visszamondó-maraton akkor az kicsit kínossá válik. Ja és nehogy ezt az utolsó senki Colin Trevorrow-t jelentsék be.

Egyetértek! Remélem a Disney ezt nem fogja engedni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most örülök a Disney kontrollnak. Ha ezt a csávót kiválasztja a Kennedy (vagyis a Lucasfilm) akkor még mielőtt beletudna süppedni a rendezői székbe az egeres cég páros lábbal fogja kirúgni. A 4 milliárdos üzletüket nem fogják egy -szakmai szempontból- senkire bízni. Legalábbis nagyon remélem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már látom is magam előtt a Trópusi Vihar idevágó jelenetét, ahol az első filmes rendező, Damian Cockburn ( = Colin) nem bír a színészekkel a forgatáson, ezért Tom Cruise ( = a Disney fejese) jól pofán vágatja a fővilágosítóval. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.