Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jön a Cristoher Nolan Sw film.

Jedi Lovag: felemelkedés. Luke Skywalker legendája hihetetlen véget ér. :D

(Még mielőtt bárki komolyan venné, csak bohóckodtam. )

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért remélem, Abrams meggondolja magát. Én simán otthagynám a Star Treket a Star Wars-ért. :)

Igazából ő is azt mondja, hogy azért könnyebb a Star Treken dolgoznia, mert sose volt igazán nagy Star Trek rajongó. Szemben a Star Wars az óriási teher lenne és valószinübb hogy ehhez a filmhez inkább mint fizető mozirajongó (vagyis nézőként) lesz csak köze. De Ody-hoz hasonlóan ezt én se venném 100 százalékos nemnek. Kicsi az esély rá, de ki tudja.

 

Nolan pedig könyörgöm ne legyen. Nagyon nem szeretném.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem lassan már a rendező kérdés végére is pont kerül! Kicsit már sok, hogy szinte mindenkit hírbe hoztak már vele... Nolan + Tarantino, mindkettőt nagyon bírom, de egyik se illene a SW-hoz!!! Mint, ahogy Tarantino vissza is utasította teljesen logikusan, így Nolannek is ezt kellene tenni szerintem :) Az meg, hogy Abrams visszautasította... remélem csak ködösítenek :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már van egy remek forgatókönyvírónk, szerintem a Disney ennek tükrében egy remek rendezőt fog felkérni.

Sok pénzt fizettek a jogokért, csakis a legjobbakkal akarnak majd dolgozni, hogy megtérüljön az üzlet. Úgy gondolom.

 

Ennek az EP VII-nek hatalmasat kell durrannia, hogy utána a folytatások nyaklószámra hozzák a pénzt. És persze a kíváló minőséget is szinten kell tartatni.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye hír van arról, hogy új fiatal generációs szerepelők lesznek, és az ő kalandjaik.

Remélem nem a mostanában divatos Éhezők viadala, Twilight koncepció ösvényén akarnak elindulni. (ilyen stílusú filmek rakat pénzt hoznak, ez most a trend...) Fiatalal 16-18 év körüli srác és lány ismerkedik az erővel, szerelembe esnek, és küzdenek a felnőttek világában. Persze a nagy öregek a háttérben bölcs tanácsokkal igazgatják őket.

Én valami ilyesmi

(atmoszférájú) filmet látnék legszívesebben a filmvásznon.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az Éhezők viadala pokoli jó film. Nem tudom, hogy került egy lapra a Twilight-el. A film pedig Star Wars ep.7 szerű lesz, ahogy a prequel prequeles volt és nem valaminek az utánérzése. Gondolom.

A célközönségét tekintve került vele egy lapra, bár színvonalban valóban ég és föld a különbség, pláne hogy az Éhezők Viadala nem akarta minden áron meghülyíteni és baromságokkal tömni a tinik fejét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye hír van arról, hogy új fiatal generációs szerepelők lesznek, és az ő kalandjaik.

Remélem nem a mostanában divatos Éhezők viadala, Twilight koncepció ösvényén akarnak elindulni. (ilyen stílusú filmek rakat pénzt hoznak, ez most a trend...) Fiatalal 16-18 év körüli srác és lány ismerkedik az erővel, szerelembe esnek, és küzdenek a felnőttek világában. Persze a nagy öregek a háttérben bölcs tanácsokkal igazgatják őket.

Én valami ilyesmi

(atmoszférájú) filmet látnék legszívesebben a filmvásznon.

 

Remélem nem mennek el erre a vonalra (itt az első gondolatodra utalok)... Az TOR-hoz hasonló stílus közelebb állna hozzák, bár remélem megtalálják a film saját stílusát... szívesen néznék valami egészen újat és különlegeset, Közt. vs. Birodalom harc nélkül :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A célközönségét tekintve került vele egy lapra, bár színvonalban valóban ég és föld a különbség, pláne hogy az Éhezők Viadala nem akarta minden áron meghülyíteni és baromságokkal tömni a tinik fejét.

Szerintem az Éhezők viadala bármely nem és korosztály számára lehet érdekes és szórakoztató (függetlenül attól hogy hány évesek a főhősök). A Twilight maximum koratizenéves lányoknak. Egyébként Kennedy mondta, hogy valószinüleg olyan embert fog választani akivel már dolgozott. Nos ez elég szűk kör és az Éhezők viadalának a rendezője benne van.... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nolan pedig könyörgöm ne legyen. Nagyon nem szeretném.

Én nem bánnám, ha a sequel trilogy után rendezne mondjuk egy spin-offot, már csak kíváncsiságból, hogyan is nézne ki egy Nolan féle SW, de azt én sem tartom jó ötletnek, hogy ezt most ő kapja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gary Ross? Ez az egy jó filmje volt talán. :)

Meg a Vágta és a Pleasantville. Ezzel a három filmmel már több kész filmet tud maga mögött, mint a megbizott forgatókönyviró. Erre gondoltam egyébként az alatt hogy talán nem egy nagy névre kell várni. Lehet Kathleen szivesebben dolgozna egy olyan tehetséggel akit könnyebb irányitani. De ez csak egy gondolat-futtatás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez a fickó nem fiatal már, csak eddig nem volt annyira felkapva... Bár mindegy, ha tud jó SW -t csinálni. A régiekkel az a baj, hogy Lucas annyira benne volt azokban is, hogy nem lehet példának felhozni még Marquand -ot sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye hír van arról, hogy új fiatal generációs szerepelők lesznek, és az ő kalandjaik.

Remélem nem a mostanában divatos Éhezők viadala, Twilight koncepció ösvényén akarnak elindulni. (ilyen stílusú filmek rakat pénzt hoznak, ez most a trend...) Fiatalal 16-18 év körüli srác és lány ismerkedik az erővel, szerelembe esnek, és küzdenek a felnőttek világában. Persze a nagy öregek a háttérben bölcs tanácsokkal igazgatják őket.

Én valami ilyesmi

(atmoszférájú) filmet látnék legszívesebben a filmvásznon.

Jó lenne. De remélem a járművek, karakterek design-ja eredetibb lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz képest, hogy első felindulásunkban úgy szólt a fáma, hogy most a legnagyobb nevek is elérhetőek, egyre másra mondják vissza a rendezők. Érdekes...

Akikre gondoltunk azok közül egyedül Abrams mondta vissza és ő is azzal a felkiáltással, hogy túl nagy rajongó hozzá és fél a feladattól. Ez meglepő és erre tényleg nem lehetett számitani, de az hogy nem érdekli Tarantinot (miért érdekelte volna?), Snydert (jaj de jó hogy nem érdekli) az azért elég papirforma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akikre gondoltunk azok közül egyedül Abrams mondta vissza és ő is azzal a felkiáltással, hogy túl nagy rajongó hozzá és fél a feladattól. Ez meglepő és erre tényleg nem lehetett számitani, de az hogy nem érdekli Tarantinot (miért érdekelte volna?), Snydert (jaj de jó hogy nem érdekli) az azért elég papirforma.

Igen, konkrétan Abrams lepett meg engem is. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van rosszabb, de nem merem rendesen kiírni.

Aki elég bátornak érzi magát itt van spoiler mögött

 

220px-Paul_W._S._Anderson_by_Gage_Skidmore.jpg

 

Annyira szerintem nem rossz rendező, a filmográfiájában van egy-két film, amit kedvelek, a Resident Evil sorozat is szórakoztató, ha nem úgy ülünk le elé, hogy most valami értelmeset fogunk nézni. :D (Én nem játszottam a játékkal, így még nekem az sem szembetűnő, hogy köze sincs az alapanyaghoz.) A Event Horizon pedig egyenesen zseniális, szerintem. De tény, hogy a Star Wars 7. részét semmi pénzért nem adnám a kezébe. Megvannak neki is a hibái. Death Race-ben például kifejezetten utáltam a követhetetlen vágást, pedig jó film volt.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont arról elfeledkeztél, hogy "az akit nem nevezek nevén" (legalábbis ebben a topicban) hírhedt arról, hogy magasról csokizik a művekre, amik alapján (elméletileg) készíti a filmjeit ;)

 

Szerk.: OFF

Mellesleg a Death Race még talán jónak is mondható, viszont az Event Horizon számomra egy iszonytos átlagfilm - egyszer láttam kb- 1,5 éve, de már csak nagy vonalakban emlékszem rá, és ilyen mértékű felejtés egyáltalán nem jellemző rám

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.