Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Igen Ausztráliából írt, mert az ott működő stúdió kapta a melót. Szerintem most nem fognak oda elmenni, szóval kevés az esély rá, hogy megint bekerüljön bár ki tudja? Érdekes lesz, hogy az esetleges Tatooine -i felvételekhez vajon megint elutaznak Afrikába?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A listán látva Kenneth Branagh nevét, végül is ő sem lenne rossz választás. A Hamlet-je szerintem nagyszerű és a Thor-ral számomra bebizonyította, hogy tud ő blockbustert is rendezni.

Képzeljük csak el, Star Wars a la Shakespeare :D .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy izgalommal töltött el engem is az új Star Wars-mozi híre, meg is indult bennem is a találgatás korszaka, vajon miről is fog szólni. Ahhoz, hogy számba vehessül a lehetőségeket, ki kell indulnunk a múltból:

 

- Lucas valóban 9 részesre tervezte a sagát, az utolsó trilógia a Jedi után 133 évvel játszódott volna, s csak Artu és Thripio szerepelt volna benne a régi hőseink közül,

- a Star Wars lényege a család - s az I-VI.egyértelműen Skywalker-sagaként foglalható össze

- Az EP I-III és az EP IV-VI között erős párhuzamok vannak, az első trilógia Anakin negatív, míg a klasszikus trilógia Luke pozitív karrierjét mutatja be

- Lucasnak a személyes motívumok rendkívül fontosak

- Az új film csak akkor érdemelheti ki az EPVII kitüntető címét, ha kötődik az I-VI-hoz.

- Voltak tárgyalások Mark Hamillal

 

A fentiekből a következőket tudom kikövetkeztetni:

 

- Jóval a Jedi után Luke kvázi Obi-Wan karakterként vagy szellemként szerepel az új részben. Az Obi-Wan karakter személyesebb lenne, nagyobb drámai fordulatokat hordozhatna magában a sztori. Mivel az apa-fiú kapcsolat Lucasnál fontos motívum, megkockáztatom, hogy az új konfliktus alapja Luke és fia vagy valamelyik rokona között fog jelentkezni: az utód valószínűleg Vader-féle utat akarna bejárni,amiben Luke - ismerve a rossz döntés következményeit - meg akarja akadályozni. Talán az ijfú még meg is öli Luke-ot. A háttértörténetet az Új köztársaság - korunkra jellemző - romlása jelenthetné.

 

- Másik verzióm: Star Wars Legacy.

 

Mi a véleményetek?

 

UI: Ha rendezőről van szó, én Kevin Smith-re tenném a voksomat, az a faszi hihetetlenül érti a Star Wars lényegét. Állítólag ő vágta újra a Baljós árnyakat úgy, hogy arra még Lucas is csettintett. Ugyanakkor ő azon első szerencsések között volt, akinek a Mester bemutatta a Sith-eket. Egyébként kiváló rendező, nagyon ért az érzelmekhez és tényleg kisujjában van a Star Wars-legenda. Én mindenesetre neki drukkolok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy izgalommal töltött el engem is az új Star Wars-mozi híre, meg is indult bennem is a találgatás korszaka, vajon miről is fog szólni.

 

Én ezt a részét szeretem legjobban egy készülő filmnél. Adott egy fórum, tele rajongóval, és mindenki találgat. :)

Aztán ha kijön az első előzetes, mindenki elemez, és izgatottan kockázza a képeket, majd analizálja a látottakat.

Remek időtőltés :D:clap: ha rajongója vagy a témának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag fanatikus fanok már le is táboroztak a mozi előtt várva az új epizódott. Ez ám a rajongás :clap::lol:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151313885800030&set=a.5323075029.9612.574830029&type=1&theater

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag fanatikus fanok már le is táboroztak a mozi előtt várva az új epizódott. Ez ám a rajongás :clap::lol:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151313885800030&set=a.5323075029.9612.574830029&type=1&theater

jopofa majd az utolso 100 napra leszek kivancsi hanyan lesznek az tuti hogy 10 perc alatt elkapkodjak a premier gala jegyeket

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megszólalt a CNN-nek Bob Iger, a Disney nagyfőnök.

http://features.blogs.fortune.cnn.com/2012/11/05/iger-disney-will-protect-star-wars/?iid=SF_F_River

"We have complete creative control -- over the name of the movie, how it's made, what's in it. "

 

Mindenben a Disney dönt , hogy mi legyen a film címe, hogyan készüljön, mi legyen benne, ráadásul kreatív kontrol is az övék.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.