Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Most fog jönni az, hogy próbálják az ősrajongók bizalmát elnyerni:

 

- Kiadják az eredeti trilógiát BD-n. (aki azt mondja, hogy lehetetlen, olvassa el, hogy mi ennek a témának a címe...)

- Nem feltétlenül tehetségtelen, de nem túl széles körben ismert író és rendező felkérése, akik majd közlik, hogy gyerekkoruk óta rajongók.

 

Félre értés ne essék, ez a hír, ha igaz is, még önmagában nem tragédia, csak keserű lesz tőle a szánk íze, nekünk, akik a Saga-t szeretik, és nem csak a gyerekkori emlékeiket.

 

A Vasember és a Bosszúállók még a teaser után is csak egy közepes filmnek tűnt, és a legjobb képregényfilmek között vannak, úgy, hogy ráadásul hozzák is az eredeti formátum hangulatát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lesz várni a filmet. Én nagyon bizakodó vagyok. Milyen lesz az SW úgy igazán Lucas nélkül? Már most nagyon érdekel, mi sül ki ebből.

A rendező személye már sejtetjni fog valamit. Ekkor már lehet következtetni, a Disney komolyan veszi e a dolgokat.

Forgatókönyvíró(k) bemutatása újabb faktor.

Színészek kiválasztása, a kreatív stáb összeválogatása, és a sztorifoszlányok által megtudott infók alapján kb teljes lesz a kép, miféle trilógia is készül majd a Disney műhelyében. :hmm:

 

Hajrá, sok sikert Bob Iger. Most már rajtad csattan az ostor, ha bármi ostobaságot elkövettek. Én szurkolok neked! :clap:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, ahogy a Disney főnök mondja ez egy teljesen más felvásárlás volt, mint a korábbiak. Erre eddig nem utalt semmi jel -sőt az első videóban kifejezetten az ellenkezője jön le-, de most itt van. Várakozási szint minusz egy nálam is innentől. Átszavazni még nem fogok a másik topikban. Azzal azért kivárom a hireket, legalább arról hogy miről szól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A cikk címe egyébként: " A Disney meg fogja védeni a Star Wars-t! "

 

Ez viszont nekem nagyon biztatóan hangzik.

Hát mondjuk önmagában ez még egyelőre üres. Nyilván nem fogják azt mondani, hogy "kifejezett célunk a felvásárlással, hogy az egész franchise hirét szétb*sszuk". Majd akkor örüljünk, ha a tettek szintjén is látszik, hogy védik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát mondjuk önmagában ez még egyelőre üres. Nyilván nem fogják azt mondani, hogy "kifejezett célunk a felvásárlással, hogy az egész franchise hirét szétb*sszuk". Majd akkor örüljünk, ha a tettek szintjén is látszik, hogy védik.

A cikkben tényleg arról van szó, hogy más volt a Lucasfilm felvásárlása, mint a Pixar vagy a Marvel esetén, mert itt a cégvezető nem maradt a helyén (Lucas), így itt valóban átkerült az irányítás a Disney-hez, Kathleen Kennedy "csak" executive producer lesz az új filmnél.

 

Nagyon jó lenne már ha tudnánk ki rendezi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi értelme feléleszteni a hír kirobbanása utáni "halál hangulatot"!

Miért lenne "haláli a hangulat"? :) Azért egészséges kétkedés hadd legyen már. ;)

 

Egyébként tényleg az infók és a történések döntik el mi lesz ennek a sorsa. Egy biztos. Most megtudjuk milyen is az SW Lucas nélkül (akinek mellesleg tele lehet a t*ke a sok "rajongóval" , akik folyton csak pocskondiázzák).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajrá, sok sikert Bob Iger. Most már rajtad csattan az ostor, ha bármi ostobaságot elkövettek. Én szurkolok neked! :clap:

 

Egy fenét, azoknak az embereknek (?) akkor is Lucas lesz a patás ördög, most az lesz az ok, hogy eladta és ilyen feltételekkel adta el. Arra a hírre, hogy egy bizonyos részét az összegnek eladományozza, csak a nagy kuss van, az már nem fér bele a Lucas utálatba és nem vesznek róla tudomást. A következő SW hírnél, akármi is lesz, jön a sok net huszár és ugyanúgy írják tovább, hogy a kapzsi Luca$...

 

Amúgy ez a Bob Iger fickó még a szimpatikusabbak közé is tartozik és csodát tett a Disney-vel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért lenne "haláli a hangulat"? :) Azért egészséges kétkedés hadd legyen már. ;)

 

Egyébként tényleg az infók és a történések döntik el mi lesz ennek a sorsa. Egy biztos. Most megtudjuk milyen is az SW Lucas nélkül (akinek mellesleg tele lehet a t*ke a sok "rajongóval" , akik folyton csak pocskondiázzák).

Még akár jól is elsülhet a dolog. Lehet,hogy lüktetőbb lesz a story, érdekesebbek a karakterek, és úgy általában véve nem fogja úgy megosztani a rajongókat,mint a prequel (pl. Jar-Jar).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még akár jól is elsülhet a dolog. Lehet,hogy lüktetőbb lesz a story, érdekesebbek a karakterek, és úgy általában véve nem fogja úgy megosztani a rajongókat,mint a prequel (pl. Jar-Jar).

Nem tudom....nekem eddig lüktető és érdekes volt. Volt benne mélység. Remélem nem alakul át papírmasé felvonulássá az egész?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem az esélyről van szó mert azt megkapja, de ez így sokkal nagyobb félelemmel párosul nálam. :para:

Sajna nálam is. Pl ők döntik el a címét. Te Jisten. Én attól is félek hogy ők azt hiszik hogy az igazi rajongók a prequel-utálók mint Quarron, vagy olyanokat fognak felkérni sw-szakértőnek akinek a Timothy Zahn-féle Ep 7-8-9 lsznek az etalonok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ez a Bob Iger fickó még a szimpatikusabbak közé is tartozik és csodát tett a Disney-vel.

Akartam is írni, hogy ez a Bob messze nem a "grafikonok alapján hülye döntéseket hozó aktatkukac" kategória. Hogy mennyire ért a Star Warshoz? Hát ez ha akarjuk ha nem, de ki fog derülni. Az első hírek perdöntőek lesznek ebben az ügyben (azügyben is hogy kit választanak ki írónak/rendezőnek és az is hogy miről fog szólni). Én az eddigi hype-os várakozásból hüvős várakozásba kapcsoltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, hagyjuk már ezt a prequel-utáló kifejezést. Lassan már az lesz gáz itt, ha valaki a klasszikus trilógiát jobban szereti az előzményeknél. Szerintem egy "prequel-utáló" pláne nem szeretne VII-VIII-IX. részt, így tőlük nem kell félni. Java részük talán már le is morzsolódott. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, hagyjuk már ezt a prequel-utáló kifejezést. Lassan már az lesz gáz itt, ha valaki a klasszikus trilógiát jobban szereti az előzményeknél. Szerintem egy "prequel-utáló" pláne nem szeretne VII-VIII-IX. részt, így tőlük nem kell félni. Java részük talán már le is morzsolódott. :)

 

Amióta megjelent a hír, vagy bármely Star Wars hírhez kapcsolódva, ha megnézed az alatta húzódó hozzászólásokat 90 %-uk utálja a prequelt és Lucast is. Ja és nincs klasszikus-trilógia egy rajongónál csak a 6 részes Saga.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr! Azért ne csökkenjen a lelkesedésed, hisz Te voltál majdnem a leglelkesebb egy hete. :)

Szerintem igy is hogy visszaesett a lelkesedésem, még mindig én vagyok az egyik leglelkesebb :D Amig nem jön valami igazán baljós hír a készitőkről vagy a sztoriról addig a várakozás biztos megmarad nálam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi lesz az SW-al Lucas nélkül? Hát erre a kérdésre válasznak ott van az EU! Mert ott is voltak rajongók, hozzáértők és nem hozzáértők, akik beletették szellemi terméküket a művekbe... Lucas meg rábólintott, hogy mehet, de nem ő találta ki. Szerintem most is hasonló helyzet lesz, csak ezúttal nagyban és komoly téttel, nagyobb felelősséggel!

Félreértés ne essék ez nem azt jelenti, hogy most akkor egyből temetni kell az egész produkciót. Az EU művek között is vannak egész jó alkotások (jólvan tudom, hogy a nagyrésze szemét), miért ne lehetne most is jót alkotni.

Amikor Lucas azt mondta, hogy átadja életművét egy új generációnak szerintem így is gondolta. Mi lesz, ha már Lucas meghal (lehet, hogy pár év múlva, lehet, hogy később), senki se él örökké, akkor is átvette volna valaki a Saga-t. Most ugyan ez lesz, csak ez már most be fog következni (mármint nem Lucas halála, hanem a Saga átvétele ;) )

Én bízok benne, hogy megtalálják a megfelelő embert a munkára és a Disney is felelősségteljesen áll a project mögé! Ez egy teljesen más világ lesz, ami a maga nemében, a maga értelmében remekül is sikerülhet :yeah: Egy korszak lezárult, de emellett most kezdődik egy új, ami nem biztos, hogy rosszabb lesz, mint az előző!!! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetleg láttad tőle a Csillagpor fantasy filmet? Amiben Robert De Niro is szerepelt? Szerintem fantasztikus volt.

Kick-Ass-ben a lestrapált Nicolas Cage egy 12 éves tinicsajjal osztogatta a pofonokat egy szuperhősnek öltözött sráccal, remek film volt :D

Az új X-Men film kritikailag és a nézői viszhang alapján remek mozi volt :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.