Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én meg attól tartok, hogy nem találnak egy Rick McCallumhoz méltó utódot a produceri székbe (lehet, hogy a lentebbi ötletelgető úriember a válogatásról jött, és még benne maradt a szerepben?). Nagyon nem lenne jó egy készülő Star Wars film McCallumizmusok nélkül. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább a zene mellett attól tartok, hogy vajon sikerül-e végre megtalálni az új Ralph McQuarrie-t. Az előzményekhez is találtak tehetséges művészeket, de McQuarrie eddig úgy tűnik, pótolhatatlan. Meglep, hogy ő mégis ritkán kerül szóba.

Mert nem is akartam McQuarrie látványvilágot anno. Ez a titok. Most majd meglátjuk merre mennek. Szerintem az ultramodern feelinget helyezik előtérbe. Ez lenne a logikus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki, Matthew Vaughn mégsem rendezi meg az EPVII-et! :)

 

Mark Millar szerint közös filmjük, a Secret Service miatt hagyta ott az X-MEN 2 rendezői széket. Ez a project pedig jövőre indul...szóval Matthew Vaughn kihúzva. De van még a listában név bőven! :D

 

http://www.aintitcool.com/node/59505

 

Colin Trevorrow még esélyes lehet! :lol:

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lindelof szerint az Episode VII lesz minden idők legnagyobb mozis eseménye. Szerinte még az EPI -nél is jobban várják majd ezt a mozit.

 

http://www.rollingstone.com/movies/news/new-star-wars-will-be-biggest-event-movie-ever-says-lost-co-creator-20121106

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lindelof szerint az Episode VII lesz minden idők legnagyobb mozis eseménye. Szerinte még az EPI -nél is jobban várják majd ezt a mozit.

 

 

Ha már most ekkora hájp kerekedik ebből, mi lesz itt 1-2 év múlva, ahogy közeledik a premier? :):o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Furcsa várni az új filmet... mi lesz majd az államforma a galaxisban?

Már mincs Anakin / Vader Nagyúr...

Hogy fognak kreálni még az Uralkodónál és Vadernál is keményebb kultikus főgonoszt? Szinte lehetetlen feladat. Vader külleme, szuszogása, stílusa illetve kultusza überelhetetlen.

 

Nagyon kíváncsi leszek erre. Valami olcsó utánzatnak nem örülnék, aki másolja az Uralkodót... Nehéz ügy. :hmm:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy én leszek a kekeckedő, mert Ahsokánál is én "szóltam be", de Alec és Hamill. Csak mert nem először látom így, és egyrészt szúrja a szemem (tudom, ez az én gondom), másrészt azért nem árt, ha tudjuk helyesen leírni. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy én leszek a kekeckedő, mert Ahsokánál is én "szóltam be", de Alec és Hamill. Csak mert nem először látom így, és egyrészt szúrja a szemem (tudom, ez az én gondom), másrészt azért nem árt, ha tudjuk helyesen leírni. :peace:

 

Igaz, javítottam és köszi!

 

Összegezve amit eddig tudunk, vagy tudni vélünk:

 

- Mark Hamill közel egy éve tud a készülő új részről és azt is tudjuk, hogy ezt Lucas mondta el neki. (Ez felveti annak a lehetőségét, hogy Lucas megpendítette előtte Luke ismételt eljátszásának a lehetőségét.)

- Egyes hírek szerint az új trilógia közel 50 évvel a Jedi Visszatér után játszódik.

- Nem ismert Expanded Univers mű (könyv, képregény stb.) kerül feldolgozásra, hanem egy teljesen új történet.

- A filmeket 3D-ben is be fogják mutatni.

- Az EPVII 2015-ben kerül a mozikba, majd utána 2-3 (egyes hírek szerint évente) hoznák ki az új részeket.

- Damon Lindelof szerint az új Star Wars filmek a régi Star Trek filmek és az új Marvel produkciók mintájára készülnének, tehát lazábban kapcsolódnának egymáshoz és részenként is kerek egészet alkotnának történetileg. Lindelof tudomása szerint összesen 12 Star Wars filmet tervez a Disney leforgatni. (Valószínüleg a 3. trilógia még összefüggő egészet alkotna és az utána következő filmek lennének egyfajta kiegészítő történetek, amik már lazábban kapcsolódnának egymáshoz.)

- Harrison Ford és Carri Fisher rábólintanának, ha kapnának hivatalos megkeresést. (Talán már kaptak is?)

- Egyes hírek szerint az EPVII ez év májusa óta készül titokban. (ebben lehet valami, ha tartani akarják a 2015-ös megjelenést, és mivel a Disney nagyon hirtelen nyilatkozott és tűzte ki a 2015-ös megjelenési dátumot, így okkal feltételezhető, hogy van már kezdetleges script és dolgozik egy koncept csoport a látványon.)

- Az EPVII-et a Lucasfilm készíti (ezt a Disney meg is erősítette) Lucas azonban csak kreatív személyként vesz részt a produkcióban. Pletyka szinten terjedt el, hogy az EPVII-hez felhasználják Lucas korábbi jegyzeteit is, amit még a 80-as években, vagy azelőtte vázolt fel a 3. trilógia érdekében.) Mivel a Lucasfilm készíti a Disney felügyelete alatt az új filmet, nem tartom kizártnak, hogy az adásvétel előtt Lucas már megkezdte a munkálatokat és kész portfólióval állt a Disney elé. Ez logikus lenne és alátámasztaná azt a szóbeszédet, hogy az új rész előkészületei május óta tartanak.

- A lehetséges rendezők között szerepel Steven Spilberg, Neill Blomkamp, Brad Bird, Alfonso Cuaron, Darren Aronofsky, Joss Whedon.

- Selena Gomez and Justin Bieber játszák majd a főbb szerepeket. (vicceltem!!!!)

 

...és akkor az érdekesség, amit lentebb leírtam:

 

Alec Guinness az öreg Ben 63 éves volt a New Hope idején. Amennyiben Hamill játszik az EPVII-ben, akkor 2015 májusában 63 éves lesz!!!! Azért ez jelent valamit! :cool:

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, javítottam és köszi!

 

Összegezve amit eddig tudunk, vagy tudni vélünk:

 

- Mark Hamill közel egy éve tud a készülő új részről és azt is tudjuk, hogy ezt Lucas mondta el neki. (Ez felveti annak a lehetőségét, hogy Lucas megpendítette előtte Luke ismételt eljátszásának a lehetőségét.)

- Egyes hírek szerint az új trilógia közel 50 évvel a Jedi Visszatér után játszódik.

- Nem ismert Expanded Univers mű (könyv, képregény stb.) kerül feldolgozásra, hanem egy teljesen új történet.

- A filmeket 3D-ben is be fogják mutatni.

- Az EPVII 2015-ben kerül a mozikba, majd utána 2-3 (egyes hírek szerint évente) hoznák ki az új részeket.

- Damon Lindelof szerint az új Star Wars filmek a régi Star Trek filmek és az új Marvel produkciók mintájára készülnének, tehát lazábban kapcsolódnának egymáshoz és részenként is kerek egészet alkotnának történetileg. Lindelof tudomása szerint összesen 12 Star Wars filmet tervez a Disney leforgatni. (Valószínüleg a 3. trilógia még összefüggő egészet alkotna és az utána következő filmek lennének egyfajta kiegészítő történetek, amik már lazábban kapcsolódnának egymáshoz.)

- Harrison Ford és Carri Fisher rábólintanának, ha kapnának hivatalos megkeresést. (Talán már kaptak is?)

- Egyes hírek szerint az EPVII ez év májusa óta készül titokban. (ebben lehet valami, ha tartani akarják a 2015-ös megjelenést, és mivel a Disney nagyon hirtelen nyilatkozott és tűzte ki a 2015-ös megjelenési dátumot, így okkal feltételezhető, hogy van már kezdetleges script és dolgozik egy koncept csoport a látványon.)

- Az EPVII-et a Lucasfilm készíti (ezt a Disney meg is erősítette) Lucas azonban csak kreatív személyként vesz részt a produkcióban. Pletyka szinten terjedt el, hogy az EPVII-hez felhasználják Lucas korábbi jegyzeteit is, amit még a 80-as években, vagy azelőtte vázolt fel a 3. trilógia érdekében.) Mivel a Lucasfilm készíti a Disney felügyelete alatt az új filmet, nem tartom kizártnak, hogy az adásvétel előtt Lucas már megkezdte a munkálatokat és kész portfólióval állt a Disney elé. Ez logikus lenne és alátámasztaná azt a szóbeszédet, hogy az új rész előkészületei május óta tartanak.

- A lehetséges rendezők között szerepel Steven Spilberg, Neill Blomkamp, Brad Bird, Alfonso Cuaron, Darren Aronofsky, Joss Whedon.

- Selena Gomez and Justin Bieber játszák majd a főbb szerepeket. (vicceltem!!!!)

 

...és akkor az érdekesség, amit lentebb leírtam:

 

Alec Guinness az öreg Ben 63 éves volt a New Hope idején. Amennyiben Hamill játszik az EPVII-ben, akkor 2015 májusában 63 éves lesz!!!! Azért ez jelent valamit! :cool:

 

Teljesen fel vagyok spanolva! Rohadt jó is lehet ez a film. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Selena Gomez and Justin Bieber játszák majd a főbb szerepeket. (vicceltem!!!!)
- elég rossz vicc volt, egy fél pillanatig tényleg elhittem, és majdnem szívinfarktust kaptam. :D de egyébként komolyra fordítva a szót, egy kissé tartok attól, hogy a Disney mennyire fog jó filmet csinálni... Mert eddig nem sok Sci-fi-t csináltak.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyes hírek szerint az új trilógia közel 50 évvel a Jedi Visszatér után játszódik.

Ha Hamill játszani fog benne, akkor nem hinném, hogy 50 év fog eltelni a Jedi óta, mert akkor egy 70 éves Luke-ot és egy 80 éves Han-t kéne látnunk benne. Ahhoz még egy kicsit korán van. :) Valószínűbb a 30-35 év.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Hamill játszani fog benne, akkor nem hinném, hogy 50 év fog eltelni a Jedi óta, mert akkor egy 70 éves Luke-ot és egy 80 éves Han-t kéne látnunk benne. Ahhoz még egy kicsit korán van. :) Valószínűbb a 30-35 év.

 

Mivel Mark 63 éves lesz 2015-ben így nagyon valószínű, hogy egy 70-hez közelítő idős Jedi mestert fog játszani. Ebbe nem is értem, mi a meglepő! Közel 50 évvel a Jedi után Hamill pont korban lesz (van). És senki nem mondta, hogy pont 50 évvel a Jedi után, hanem Lindelofnak monda egy benfentes, hogy jó 50 évvel a Jedi utánra helyezik a történetet.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez már komoly. A Vulture lehozta, hogy talán a Toy Story 3 írója kreálja a forgatókönyvet

http://www.vulture.com/2012/11/star-wars-episode-vii-may-have-found-its-writer.html

 

Plusz állítólag majd leülnek tárgyalni Spielberg-el, JJ Abrams-al és Brad Bird-el.

We're told that Arndt's 40-something page treatment will soon be crossing the desks of top directors, including Brad Bird, Steven Spielberg (Lucasfilm’s co-chair, Kathleen Kennedy's former producing partner), and J.J. Abrams
Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez már komoly. A Vulture lehozta, hogy talán a Toy Story 3 írója kreálja a forgatókönyvet

http://www.vulture.com/2012/11/star-wars-episode-vii-may-have-found-its-writer.html

 

Plusz állítólag majd leülnek tárgyalni Spielberg-el, JJ Abrams-al és Brad Bird-el.

 

Na ez már valami!!!!

 

Csak szinte túl szép, hogy igaz legyen. :)

 

De ha ez a cikk igaz, akkor ez most hihetetlenül felspanolt :love:

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hollywoodreporter már tényként közli.

http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/new-star-wars-movie-has-387784

Az Oscar díjas író Michael Arndt bábáskodik a forgatókönyv felett.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg ő írta a Little miss sunshine-t ami nagyon baró, de a hir szerint nem ő a forgatókönyviró, csak dolgozik a sztorin. Lucas egyébként mondta, hogy dolgoznak pár iróval. Ő lehet az egyik (ezt bizonyitaná az is, hogy a hir szerint hónapokkal a Disney felvásárlás előtt kérte fel a Lucasfilm, hogy irjon nekik).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem kicsit érezni, hogy bármit nem csinálhatnak a folytatásokkal. Nézzétek meg, hogy Kathleen a riporter kérdéseire Lucasnak válaszol végig. Szóval szerintem biztos van beleszólása az öregnek amíg élni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.