Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Köszi, egyből bedobott pár nevet, mint rendezők.

 

- Steven Speilberg

- Neil Blomkamp

- Alfonso Cuarón

- Matthew Vaughn

- Darren Arnofsky

- Joss Whedon

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem főleg Darren Arnofsky emlitése kérdőjelezi meg a közlemény hitelességét. Nem azért mert nem iszonyat jó rendező, mert épp ellenkezőleg: egyik nagy kedvenc. De ő annyira meredek irányvonal... még az is lehet hogy ilyen réteg sci-fi filmet csinálna amit mondjuk én imádnék, de bukna az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon birom Spielberg sci-fijeit. AI - Mesterséges értelem, Különvélemény, Világok harca.... ugyanakkor ő be is tud lazulni, mint ahogy az Kapja el ha tudszban ki is derül. Igazából ő bármilyen műfajú filmet le tud hozni halál profin. Én nyugodtan aludnék ha ő csinálná, de arra számitok, hogy komolyan gondolta Lucas hogy új filmes generációnak adja át az SW-t. Hát Spielberg minden csak nem új generáció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem főleg Darren Arnofsky emlitése kérdőjelezi meg a közlemény hitelességét. Nem azért mert nem iszonyat jó rendező, mert épp ellenkezőleg: egyik nagy kedvenc. De ő annyira meredek irányvonal... még az is lehet hogy ilyen réteg sci-fi filmet csinálna amit mondjuk én imádnék, de bukna az egész.

Arnofsky tényleg jó, de nem az SW -hez való rendező. Anno volt szó Lynch -ről is az EPVI idején, ő ugyanez a kategória. Jó, hogy nem kapta meg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondom, hogy egyfajta morbid kíváncsiság nincs bennem, hogy mégis mit csinálna Burton bácsi a sajátos stílusával az SW-ben, de igazából élesben nem. Ő ne kapja meg!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá, és Roland Emmerichel mi a helyzet? :) Függetlenség napjánál nem egy jelenetben az SW előtt tisztelgett. Ért a karakterekhez, rendezéshez, és látványhoz.

Bár ő se mai generációs. Plusz lenne tiltakozás rendesen, ha ő kapná :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tartom kizártnak, hogy Hammil nyilatkozata mögött, miszerint egy éve tud az új trilógia előkészületeiről, nyilt üzenete van. Lehet, hogy haveri alapon szólt neki Lucas (bár ezt kétlem), sokkal inkább mert megkerülhetetlen Luke karaktere. Tudom, van itt pletyka ezerrel, hogy új irányba viszik el a filmeket, azonban Luke Skywalker egy húzónév, ahogy Han Solo is. Nem feltétlenül gondolom, hogy Hammil mint színész jelenik majd meg az új részekben, bár koránt sem kizár egy korához igazított Luke. Első körben azt mondanám, amennyiben a régi karakterek visszajjönnek, úgy talán egy digitális alterációnak leszünk a tanúi.

 

Tudom, a CGI terén sok ujdonságot már nem lehet felmutatni, de igazi, hús vér embert eredményesen még nem sikerült lemodellezni. A Tron LEgacy Jeff Bridges fiatalkori verziója erős ellenpélda, de nincs akkora popkultúrális jelentősége. Azononban egy Hammil - Ford - Fischer CGI megoldás éppen olyan korszakos lenni, mint a régi trilógia volt a korában. Azt ugyanis nem szabad elfelejteni, hogy az új trilógiának is útat kell mutatnia többek között technikai szempontból.

De értékelhetjük a régi szereplőket (jobban mondva karaktereket) popkultúrális súlyuknál fogva is. Mind a 3 szereplő gigászi húzóerő és a régi trilógiának azért (talán) népesebb is a tábora. A rajongók felé gesztus értékű lenne, technikai szempontból méltó kihívás, így korszakalkotó megoldás és hibátlan marketinges kivitelezés is születhetne egy csapásra, a bevételnek pedig csak jót tenne a régi szereplők felbukkanása.

 

A spekulációm másik része pedig, hogy nem az ismert 3-as trió felbukkanására építenek, talán mert Ford rá sem bolintana, sokkal inkább Luke Skywalker rövidebb megjelenésére...talán éppen szellemként. Ebben is lenne ráció, technikai szempontból kihívás és persze húzóerő is lenne. Ha jósolnom kéne, azt mondanám, hogy a történet messze a JEdi visszatér eseményei után fog játszódni, elég messze, hogy Leia és Han ne jelenjen meg benne, de nem olyan messze, hogy Lukenak ne jutna benne szerep, akár mint szellem.

 

Hogy Hammil tudott a dologról, annyit tesz, hogy Lucas mesélt róla neki. Ami pedig feltételez egy puhatolózást Hammil irányába, hogy érdekelné -e a dolog. Ráadásul Hammilel jól is jár a Disney, mert nem kell annyit fizetni neki, mint mondjuk Fordnak. HA fogadnom kéne rá, kérdés nélkül tenném meg, hogy Luke Skywalker (Hammil) jelen lesz az új részekben, akár ha a hangját kell adnia a CGI karakterének, akár ha szellemként kell megjelennie pár jelenet erejéig.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy két évvel ezelőtti hír!

 

"George Lucas is plotting to create new Star Wars movies at the ultra top-secret Skywalker Ranch.

 

This is déjà vu of the mid 90's when Uncle George starting tweaking the Holy Trilogy to gear up for the Special Editions. That was his first step in moving forward with the eventual prequel trilogy.

 

It's happening all over again, Lucasfilm is already hard at work converting the entire Star Wars saga into 3D which will be released starting with Episode I: The Phantom Menace in 2012. The word from our ultra top-secret Lucasfilm insider is that Lucas has gotten the itch and is already looking ahead into launching an entirely new trilogy in that galaxy far, far away.

 

What do we know? First of all, these new film will have nothing to do with the live action television series currently in development. That show already has over 50 scripts ready to go and plenty of pre-production time and money has been spent on artwork and storyboards. Once that show goes into production, Lucasfilm hopes to be able to produce at least 100 episodes since that is the threshold for syndication in the United States.

 

IESB has been told fans can expect the new trilogy after the entire saga is released in 3D which is expected to be complete around 2015 or 2016.

 

Uncle George's modus operandi has not changed, the plan is that he will self finance the new trilogy after he rakes in an expected $500 - $750 million dollars with the re-release of the entire Star Wars Saga in 3D and on Blu-Ray.

 

The ideal plan, according to our spy at Skywalker Ranch, is to be able to release a new Star Wars film within 24 months after the release of the last re-re-release (is that right?) of Return of the Jedi 3D.

 

Too early for story details but one thing that our source is certain about, they will not be prequels but instead sequels. It's not for certain if they will be the long awaited Episodes 7, 8 and 9 but could instead be Episodes 10, 11 and 12 or possibly even further out in the Star Wars timeline. And by giving space in the timeline, possibly even as far as 100 years or 1,000 years in the Star Wars universe future, Lucas avoids having to make these stories "fit in" with what the previous stories have told.

 

According to our sources, the most likely scenario for the films is that they will exist in the same universe but will not have anything to do with the Skywalker Clan. That story has been told, that starship has sailed.

 

What has caused this sudden change of heart for Uncle George? Well, besides the obvious possible billions that a new Star Wars trilogy will take in, our source tells us that George has gotten motivated with the success the Clone Wars animated series, the video games and also with the success of Avatar.

 

Can we expect Lucasfilm to confirm our story? Have they ever? Nope, I am sure that they will spin this or completely deny the story, but we will stand 100% behind our source."

 

Itt miről is van szó? Mert szép az angol szöveg de ezzel az erővel spanyolul is be lehetett volna linkelni.

 

 

Hoppá, és Roland Emmerichel mi a helyzet? :) Függetlenség napjánál nem egy jelenetben az SW előtt tisztelgett. Ért a karakterekhez, rendezéshez, és látványhoz.

Bár ő se mai generációs. Plusz lenne tiltakozás rendesen, ha ő kapná :D

 

Ha ez a kontár megkapja meg sem nézem .Emmerich az egyik legsz*rabb rendező a világon. Ostoba és csak a látványra hajt. Windowst használnak a földönkivüliek(hát hogy a lópikulába tudnának rá vírust feltölteni) a Függetlenség napjában. Orbitális barom aki inkább ment volna hot-dog árusnak mint rendezőnek. Borzalmasan hiteltelen lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem főleg Darren Arnofsky emlitése kérdőjelezi meg a közlemény hitelességét.

Ezen pislogtam én is, ahogy néztem a listát, annyira nem tudom elképzelni.

Ha már a listáról kéne választani, akkor Alfonso Cuaron. Vagy Blomkamp.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendezőnek én Jon Favreau-t tartom a jó választásnak.

Ironman-el ő indította el sikeresen a Marvel filemeket, Executive Producere volt az Avengers-nek, dolgozott már az ILM-el, van forgatókönyvírói tapasztalata is, mint színész a Clone Wars-ban ő a Mandalorian kapitány hangja és persze STAR WARS rajongó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendezőnek én Jon Favreau-t tartom a jó választásnak.

Ironman-el ő indította el sikeresen a Marvel filemeket, Executive Producere volt az Avengers-nek, dolgozott már az ILM-el, van forgatókönyvírói tapasztalata is, mint színész a Clone Wars-ban ő a Mandalorian kapitány hangja és persze STAR WARS rajongó.

Furcsa, hogy nekem pont a Vasember filmek jöttek be a legkevésbé ebben az új, Marvel hullámban. A karakter, mint olyan, Robert Downey Jr.-nak is köszönhetően zseniális, de mint film, szerintem akkorát nem ütött, nekem legalábbis, tény, hogy a Marvel filmek közül sokaknak az tetszik a legjobban. Még úgy is, hogy szerintem a második rész gyakorlatilag önismétlés volt. (A három viszont nagyon jónak ígérkezik, meg is látszik a rendezőváltás.) Tudom, ez OFF, ebből a szempontból. Viszont a Star Wars rajongók nagy odaadással tudnak dolgozni, ha szeretett univerzumukról van szó, elég csak Sam Witwerre gondolni, a TCW legjobb szinkronhangja, talán ő teszi a legjobban oda magát a szinkrongárdából. Favreau is hasonló Vizsla szerepében. Ezért lehet megérné rábízni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.