Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Vajon feltámad a szuperkémünk is? :D

 

Tibur55... Tibur... A név ismerős, de már az idejét sem tudom, mikor hallottam utoljára...:)

 

 

Az új filmeknél én már csak amolyan régi trilógiás Obi-Wan szerepet tudok felvenni, néha megjelenek szellemként, aztán mondok valami okosságot, de a főszerep már az új generációé.

 

Ezt pl. hallottátok már?

Mark Hamill az Ep7-ről beszél

 

George Lucas augusztusban együtt ebédelt Carrie Fisher-rel és Mark Hamill-lal, és az ep7-8-9-ról beszélgettek. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes spekuláció.

Damon Lindelof írná a forgatókönyvet és Brad Bird rendezné.

1952-es kódjelű sztorit idén vette meg a Disney, és jól le van vezetve az összefüggés, miért lehet köze az új Star Warshoz

http://www.aintitcool.com/node/59411

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes spekuláció.

Damon Lindelof írná a forgatókönyvet és Brad Bird rendezné.

1952-es kódjelú sztorit idén vette meg a Disney, és jól le van vezetve az összefüggés, miért lehet köze az új Star Warshoz

http://www.aintitcool.com/node/59411

 

Bird egy zseni, jöhet!

 

Lindelof... imádtam a Prometheus-t, de az ember baromira megosztó, és már a Prometheus fikából is elegem van, nem akarom ezt olvasni mindenhol. :clap2:

 

Igen Riddick, egyre gondoltunk :)

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én komálom Damon Lindelof-ot, de akik csalódtak a LOST befejezésében és a Prometheusban, azok minimum lincselni fognak. Így is Ridley és Damon halált skandálták többen is a Prometheus kapcsán (éljen az emberi hülyeség!)

 

Brodie .. egyszerre :P:)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így is Ridley és Lindelof halált skandálták többen is a Prometheus kapcsán (éljen az emberi hülyeség!)

 

Ha kiderülne, hogy mégis Lindelof írná a sztorit, akkor minimum két olyan fórumról tudok, ahol kitörne a lázadás :evil::D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes spekuláció.

Damon Lindelof írná a forgatókönyvet és Brad Bird rendezné.

1952-es kódjelú sztorit idén vette meg a Disney, és jól le van vezetve az összefüggés, miért lehet köze az új Star Warshoz

http://www.aintitcool.com/node/59411

A forgatókönyviró valoszinüleg megvan, tehát akár ülhetne is a hir ha.... ha tényleg lenne egy érv amellett, hogy ebből egy szó is igaz. Ehelyett ilyenek vannak ebben a "jó levezetésben": a projekt cime amit Brad Bird rendez 1952. És az 1952 azért lehet az új Star Wars film kódneve, mert Liam Neeson 1952-ben született. Mark Hamill meg 1951-ben. Ezt nem én irom, hanem ez a linkelt spekuláció. Ez egyelőre még fan teoriának is vicc. Másrészt meg tudjuk hivatalos forrásból hogy még nem választottak rendezőt. Ebből viszont az következik hogy ez mellé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tibur55... Tibur... A név ismerős, de már az idejét sem tudom, mikor hallottam utoljára...:)

 

 

Az új filmeknél én már csak amolyan régi trilógiás Obi-Wan szerepet tudok felvenni, néha megjelenek szellemként, aztán mondok valami okosságot, de a főszerep már az új generációé.

 

Ezt pl. hallottátok már?

Mark Hamill az Ep7-ről beszél

 

George Lucas augusztusban együtt ebédelt Carrie Fisher-rel és Mark Hamill-lal, és az ep7-8-9-ról beszélgettek. :hmm:

 

ez erdekes lessz

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a projekt cime amit Brad Bird rendez 1952. És az 1952 azért lehet az új Star Wars film kódneve, mert Liam Neeson 1952-ben született. Mark Hamill meg 1951-ben.

happy0071.gif

Meggyőző érvek, de tényleg. Amúgy, Bird, mit is csinált az az ember, hogy zseni lett?

Damon Lindelofot meg legfeljebb a fejével a hóna alatt engedjék a Star Wars közelébe. :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy, Bird, mit is csinált az az ember, hogy zseni lett?

 

A Szuper haver például minden idők legjobb animációs filmje, a korai Simpsons-t nem is említem.

 

Illetve, ő az akit a Pixar hív ha a sz*rból kell várat építeni, és sikerült is. (L'ecsó)

 

Az SW-hez egy MESÉLŐ kell, ezért nem tartom jó ötletnek Nolan-t vagy Scott-ot.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És az a vicc, hogy még ebben is több ráció lenne, mint, hogy 1-el több, mint Mark Hamill születési éve :rock:

 

Tudtam én, hogy jó vagyok :P (pontosabban vannak pillanataim) de Bomarr már rájött a titok nyitjára. 1952-nek semmi köze az SW-hez. De a logikám kőkemény volt :P :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Agymenés jön:

 

1952 a kódnév... 1+9-5+2=7 (Episode 7)

 

Riddick agymenése rovatot látták/hallották/olvasták... :P

Vaagy

1952, ahol

19 = 1-9 Episode

52= konkrétan a 5+2=7 tehát a soron következő EP VII :hehe:

 

Antitcool régen legendás volt attól, hogy bejöttek a jóslatai, de most csak a homályban tapogatóznak ők is.

Az viszont biztos, hogy a következő 1 évben, amíg a Disney nem nyilatkozik az alkotókról, vadabbnál vadabb elképzelések, elméletek kapnak szárnyra a neten. Fel kell rá készülni.

Dehát ettől szép egy filmet várni, a sok befutó elméletet feldolgozni, és megvitatni. :):clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vaagy

1952, ahol

19 = 1-9 Episode

52= konkrétan a 5+2=7 tehát a soron következő EP VII :hehe:

 

Antitcool régen legendás volt attól, hogy bejöttek a jóslatai, de most csak a homályban tapogatóznak ők is.

Az viszont biztos, hogy a következő 1 évben, amíg a Disney nem nyilatkozik az alkotókról, vadabbnál vadabb elképzelések, elméletek kapnak szárnyra a neten. Fel kell rá készülni.

Dehát ettől szép egy filmet várni, a sok befutó elméletet feldolgozni, és megvitatni. :):clap:

Azt honnan vetted, hogy egy évig nem lesz hír ez ügyben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azokra az új világokra leszek kíváncsi, amiről a hírek szólnak.

Tehát gondolom teljesen új bolygókat kapunk, ahol majd zanlanak a konfiktusok.

Persze lehet a nosztalgia miatt szerepel 1-2 fontosabb helyszín a korábbi filmekből :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nar Shaddaa-t egyszer megnézném egy filmben. :D A Tatooine szerintem is borítékolható.

 

szerk: egyébként Hamill-nek nem jött össze a Thelomeris, lehet hogy kap helyette egy Episode VII-et? :D Nem járt rosszul...

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.