Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Matthew Vaughn a Kick-Ass és az X-Men: First Class rendezője a nagy esélyes a források szerint

http://collider.com/star-wars-episode-7-matthew-vaughn/208715/#more-208715

 

Ő tényleg jó lenne, minden filmjét láttam és mind nagyon jó! :clap:

 

Szeretem a készítés fázisát, nagyon is, de ez még nem az a rész. Ezt nem szeretem, amikor minden nap jön egy név, amit cáfolnak, vagy még annyira sem méltatnak.

 

Majd amikor a titkos képek, díszletek telóval készített fényképe, stb...

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is minden filmje tetszett és a First Class a ritka "intelligens blockbuster" film kategóriába esik nálam (bár rémlik, hogy a hardcore képregény fanoknak volt vele egy-két kifogása). Igazából az egész filmográfiájából ez az ami valamennyire predesztinálhatja erre a rendezésre, mivel az már egy nagyszabású film volt. Nem mondom, hogy neki örülnék a legjobban, de ő egy okés választás lehet, aki nagyon kellemes meglepetést okozhat. Azért J.J Abrams neve még remélem elő fog kerülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Matthew Vaughn a Kick-Ass és az X-Men: First Class rendezője a nagy esélyes a források szerint

http://collider.com/star-wars-episode-7-matthew-vaughn/208715/#more-208715

Bár szívem szerint továbbra is J. J. Abramst látnám a székben, azt sem bánnám, ha ez az úriember lenne. A Stardust az a két fantasy film egyike, amit nagyon szeretek, és a First Class is tetszett. Az utóbbi jó kis blockbuster, az előbbi pedig remek mese, és ebben a két műfajban bizony járatosnak kell lennie egy SW film rendezőjének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna nálam is. Pl ők döntik el a címét. Te Jisten. Én attól is félek hogy ők azt hiszik hogy az igazi rajongók a prequel-utálók mint Quarron, vagy olyanokat fognak felkérni sw-szakértőnek akinek a Timothy Zahn-féle Ep 7-8-9 lsznek az etalonok.

 

Nem hiszem. Zah is tisztában van vele, hogy amit ő alkotott, azzal azt csinálnak, amit akarnak. Ő úgy fogalmazott, hogy a könyvek csak a könyvek voltak.

 

Amióta megjelent a hír, vagy bármely Star Wars hírhez kapcsolódva, ha megnézed az alatta húzódó hozzászólásokat 90 %-uk utálja a prequelt és Lucast is. Ja és nincs klasszikus-trilógia egy rajongónál csak a 6 részes Saga.

 

Most, hogy jönnek új filmek ezt is át lehet értlemezni. Vajon az lesz az igazi rajongó, aki az EP 1-2-3-4-5-6-7-8-9... STB-t is egyformán szereti? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Matthew Vaughn a Kick-Ass és az X-Men: First Class rendezője a nagy esélyes a források szerint

http://collider.com/star-wars-episode-7-matthew-vaughn/208715/#more-208715

Egyáltalán nem volna rossz választás, nekem bejönnek a filmjei.

 

Sajnos Vaughn egyetlen filmjét sem láttam, de ha azt mondjátok jó, én hajlamos vagyok elhinni. :D

Nem késő megnézni a filmjeit attól függetlenül, hogy végül lesz-e SW-rendező, vagy nem :) A Csillagport mindenképpen nézd meg, a Kick-ass eléggé egyedi, szerintem az nem mindenkinek jön be, és persze a First Class az egyik legjobb film, amit képregényből ki lehet hozni (nekem jobban tetszett az Avengersnél, bár ezért lehet, hogy meg fognak kövezni, de akkor is). Egyébként teljesen kiment a fejemből, hogy ez a fickó mely filmeket rendezte :oops: Most már nem fogom elfelejteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jeremy Bulloch színész alias Bobba Fett beszél a lehetséges visszatéréséről az EP VII-ben

http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=69721

A film címe meg a Nyugdíjasok Háborúja lesz :lol: :lol:

2HWFU.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leközöltek egy exkluzív hírt, miszerint az indie filmes Colin Trevorrow rendezheti az új Star Warst...

http://www.celebuzz.com/2012-11-06/star-wars-indie-director-colin-trevorrow-a-potential-candidate-to-direct-episode-vii-exclusive/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leközöltek egy exkluzív hírt, miszerint az indie filmes Colin Trevorrow rendezheti az új Star Warst...

http://www.celebuzz.com/2012-11-06/star-wars-indie-director-colin-trevorrow-a-potential-candidate-to-direct-episode-vii-exclusive/

 

Húúúú ez az év híre! :o Ja nem, mert ez az ember egy senki :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát az a hir, hogy találkozott ez a valaki Lucas-al és beszélgettek a projektről... Lucas-al akinek elvileg köze nincs rendező-választáshoz.

 

Ott a pont!

 

Ezért mondtam, hogy utálom a készületeknek ezt a fázisát, napról-napra egymásnak ellentmondó hírek, és semmi nem jön hivatalos oldalról. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húúúú ez az év híre! :o Ja nem, mert ez az ember egy senki :facepalm:

 

:clap: Colin Trevorrow :lol:

 

Amikor meghallottam, hogy jön az EPVII, mint mindenki másnak, nekem is Colin Trepjov ugrott be először, nem mint lehetséges, hanem mint kizárólagos rendező!

 

http://www.imdb.com/name/nm1119880/

 

...egyetlen film származik tőle (jó ütős produkció, magam alá pakoltam rendesen)

(Tekerjetek 1:29-ra, hallgassátok és sírjatok...ott az első vonatkozás) :yes:

 

Annyi lehet a történet, hogy mindannyiunk Colinja audiencát kért Lucastól és max elérte telefonon és az üzenetrögzítőre ráböfögte, hogy szeretné megrendezni a szárvársztot.

 

Egyébként durván szivárognak vissza a régi színészek, legújabb hírek szerint Carrie Fisher is benne lenne, Ford már kinyilvánította igenlését, Hammil nem is kérdéses. Idősek, de nem is főszerep kell nekik.

A hírek alapján szerintem is Matthew Vaughn a legesélyesebb a rendezői székbe. Szerintem hamarosan áradnak majd a nyilatkozatok, karácsonykor szeretnek bejelentéseket tenni Hollywoodban.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Damon Lindelof, aki jelenleg egy Disney projekten dolgozik Brad Birdel, elképzelhetőnek tartja, hogy 12 új Star Wars film készüljön. :o

http://www.entertainmentwise.com/news/93623/Star-Trek-Producer-There-Could-Be-12-New-Star-Wars-Movies

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Damon Lindelof, aki jelenleg egy Disney projekten dolgozik Brad Birdel, elképzelhetőnek tartja, hogy 12 új Star Wars film készüljön. :o

http://www.entertainmentwise.com/news/93623/Star-Trek-Producer-There-Could-Be-12-New-Star-Wars-Movies

Amikor a cikkben arról van szó, hogy reboot, akkor gondolom, nem arról van szó, hogy maga a film lesz reboot, hanem arról, hogy a saga lesz úgymond újraindítva, vagyis ott folytatva,ahol abbamaradt. Nyugtasson meg valaki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor a cikkben arról van szó, hogy reboot, akkor gondolom, nem arról van szó, hogy maga a film lesz reboot, hanem arról, hogy a saga lesz úgymond újraindítva, vagyis ott folytatva,ahol abbamaradt. Nyugtasson meg valaki.

Egy producer, aki elvileg semmilyen szinten nincs bevonva a projektbe ötletelget. Végig az van a cikkben, hogy szerinte úgy lesz hogy, meg úgy kéne hogy... persze holnap még kiderülhet, hogy ő valami tök belsős, sőt ő a forgatókönyviró, de per pillanat úgy áll a dolog hogy csak ötletelget, mint mindenki más. Bármiért aggodni majd akkor kell, ha jön egy igazi hivatalos bejelentés és abban valami hajmeresztő lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez csak egy találgatás. De miért állnának meg akkor már 12 film után? :evil: Persze az SW-t, Lucas ilyennek tervezte, folyamatosan újabb és újabb részek. A reboot-ot úgy érti, hogy az SW film gyártás indul be újra. És tényleg kellemesen hátborzongató, micsoda őrület lesz itt 2015-ben. Végre, nem mondják minden franchise-ra, hogy "az új Star Wars". A film amire sokan 1983 óta várnak, és ha még jól is sül el a dolog... :clap2:

 

Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen infókon nem durranok, hanem inkább felkelti a kíváncsiságom.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bármiért aggodni majd akkor kell, ha jön egy igazi hivatalos bejelentés és abban valami hajmeresztő lesz.

Már van hivatalos bejelentés, ami pedig úgy szól, hogy 2015-ben jön a Star Wars 7, ami ugye azt jelenti,h nem reboot, hanem folytatás. Szóval ne ötletelgessen semmilyen producer semmilyen hülyeséget, mert falnak megyek, ha rebootolni fogják bármelyik eddigi részt. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább a zene mellett attól tartok, hogy vajon sikerül-e végre megtalálni az új Ralph McQuarrie-t. Az előzményekhez is találtak tehetséges művészeket, de McQuarrie eddig úgy tűnik, pótolhatatlan. Meglep, hogy ő mégis ritkán kerül szóba.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.