Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azért nem kicsit érezni, hogy bármit nem csinálhatnak a folytatásokkal. Nézzétek meg, hogy Kathleen a riporter kérdéseire Lucasnak válaszol végig. Szóval szerintem biztos van beleszólása az öregnek amíg élni fog.

 

Én inkább azt éreztem, hogy Lucas feszeng ezeken az értelmetlen videókon. 320x dörzsölte meg a kezét, ami azt jelenti; tele a tököm a hülye kérdésekkel. Lucas utál beszélni és még jobban utál nyilatkozni, magának való ember. A zsenik mind ilyenek, érzelmileg picit fejletlenek, picit visszamaradottak...ezért is jó mesélő Lucas. Zárkózott és ennek megfelelően magában alakított ki az érzelmi ingerek elfolytása miatt egy mesevilágot, amiben ezeket az elfolytásokat meg tudja élni. A tehetségnek mindig van egy pszichés faktora.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább azt éreztem, hogy Lucas feszeng ezeken az értelmetlen videókon. 320x dörzsölte meg a kezét, ami azt jelenti; tele a tököm a hülye kérdésekkel. Lucas utál beszélni és még jobban utál nyilatkozni, magának való ember. A zsenik mind ilyenek, érzelmileg picit fejletlenek, picit visszamaradottak...ezért is jó mesélő Lucas. Zárkózott és ennek megfelelően magában alakított ki az érzelmi ingerek elfolytása miatt egy mesevilágot, amiben ezeket az elfolytásokat meg tudja élni. A tehetségnek mindig van egy pszichés faktora.

Mikor lepasszolta Kathleennek a vezetést lehet arra gondolt: “ de jó, végre nem nekem kell nyilatkozni!“. Erre mi történik?! Nem ő beszél, de az interjún ugyanúgy ott kell lennie. Nem mondanám, hogy jól járt. :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor lepasszolta Kathleennek a vezetést lehet arra gondolt: “ de jó, végre nem nekem kell nyilatkozni!“. Erre mi történik?! Nem ő beszél, de az interjún ugyanúgy ott kell lennie. Nem mondanám, hogy jól járt. :D :D :D

 

Szegény Lucas minden állásinterjún elhasalna, nem egy beszédes típus. Végtére is maga mondta, írni jobban szeret. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spielberg kijelenette, hogy ő már nem akar SW-t rendezni. Voltak idők, amikor szeretett volna, de azok elmúltak.

http://www.comicbookmovie.com/fansites/GraphicCity/news/?a=69861#sEfA1flYbxWZrpDt.01

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- elég rossz vicc volt, egy fél pillanatig tényleg elhittem, és majdnem szívinfarktust kaptam. :D de egyébként komolyra fordítva a szót, egy kissé tartok attól, hogy a Disney mennyire fog jó filmet csinálni... Mert eddig nem sok Sci-fi-t csináltak.

 

Te se vagy képbe, mi? A Disney gyakorlatilag mást se csinált, csak scifit, egypár szemezgetés: Wall-E, John Carter, Capt. America, Thor, Avengers, és hogyha úgy vesszük, hogy a Star Wars fantasy, mert ugyebár alapvetően inkább az, mint scifi (de közös megoldásképp csak a kettő ötvözetének, azaz űroperának hívják), akkor meg a Disney mást se csinált, mint fantasyt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spielberg kijelenette, hogy ő már nem akar SW-t rendezni. Voltak idők, amikor szeretett volna, de azok elmúltak.

http://www.comicbookmovie.com/fansites/GraphicCity/news/?a=69861#sEfA1flYbxWZrpDt.01

Na ez jo hir. Spielberg kapkodos, rohanos stilusa szerintem nem illene a filmhez. A forgatokonyvirot nem ismerem, de ha ti azt mondjatok jo, akkor elfogadom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Immar hivatalos! Michael Arndt irja az EPVII forgatokonyvet! Bomarr hogy all az izgalmi szinted? :D

Mondjuk azért nem írt annyi mindent de amit igen az eddig tetszett. Nem azt mondom hogy a legjobb választás, de ettől függetlenül még nem vonok le következtetést, és várós továbbra is. Örülök hogy folynak a munkálatok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Immar hivatalos! Michael Arndt irja az EPVII forgatokonyvet! Bomarr hogy all az izgalmi szinted? :D

A csávó tehetséges, rosszat még nem irt és nyilván Lucasék hosszan elbeszélgettek vele mire kiderült, hogy az SW-re rááll a keze (sőt mivel több irót emlegettek korábban felteszem több közül lett kiválasztva). És igen, nekem is tetszik, hogy a Disney totális kreativ kontrollja - úgy tűnik - azt jelenti, hogy a Lucasfilm döntéseire bologatnak, ha mindent okénak látnak, hisz ezt a palit a felvásárlás előtt kifejezetten a Lucasfilm kereste meg.

Azon, hogy az ipse szereti a sci-fit azon is látszik, hogy a következő projektjei mind azok lesznek: Oblivion (akció/sci-fi), Hunger Games: Catching Fire (akció/dráma/sci-fi). Ráadásul igy már szinte biztos, hogy Lucas ötleteiből fog jönni a trilógia története. Eddig bejövősek a fejlemények :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez aztán fantasztikus hír!!!!! :yeah: Meg is hallgattam a Jedi végi ünneplős zenét! :yes:

 

A Toy Story 3 a legjobb Pixar film (az Up! első 5 perce... kár, hogy azt a színvonalat nem tudta az egész film tartani) olyan érzelmekkel amit a gyermekek még nem is tudnak átérezni, emellett roppant szórakoztató is, mindenkinek! Ha ilyet ki tudott hozni játékfigurákból, a tágas SW univerzumban is menni fog neki, nagyon bízom benne!

 

A következő ekkora hír a rendező lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erős pletyka, de állítólag Christopher Nolannak is elküldték a sztorit, hogy olvassa el.

However, the one name we purposely excluded was Christopher Nolan, and we've heard that he's definitely been approached and may have read the trilogy treatment by Michael Arndt already. Nolan has cited Star Wars as a huge influence on his career, but playing in that universe is risky and doesn't seem like his style anymore. We'll just have to wait and see what happens.

http://www.firstshowing.net/2012/spielberg-tarantino-snyder-not-interested-in-star-wars-episode-vii/

A cikk alján..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.