Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egyébként hogy mehet ez a rendező keresés? Megmutatják nekik a sztori vázlatot, elmondják mit várnak, és eldöntik szeretnék-e? Egyébként nehéz a feladat, mert Lucas fejében mindig ott voltak a jelenetek, szóval ő kiválóan tudott rendezni a kék háttér előtt is. Az új rendezőnek meg kell tanulnia így gondolkodni. Nagyon érdekes lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, valami ilyesmi. Gondolom előtte megkérdezik hogy érdekli-e egyáltalán és ráérne-e és ha igen a válasz akkor megkapja a sztori-vázlatot is. A Baljós Árnyaknál én is aggódtam volna, de szerintem ma már annyira elterjedt a kék háttér használat, hogy ez egy tényleg jó rendezőnek, aki nem az első nagy filmjét csinálja, nem lehet akadály.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már látom is magam előtt a Trópusi Vihar idevágó jelenetét, ahol az első filmes rendező, Damian Cockburn ( = Colin) nem bír a színészekkel a forgatáson, ezért Tom Cruise ( = a Disney fejese) jól pofán vágatja a fővilágosítóval. :lol:

Ki a fővilágosító? Te? Te, vágd pofán ezt a rendezőt, de b*szott keményen! :yeah:

Amúgy meg idén ismét világvége, lehet nem lesz az egészből semmi...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lawrence Kasdan újra Star Wars-t ír ?

Ez remek hír, ha igaz.

Jaja én is marhára örülök, azért az ő nevéhez elég sok jó film tartozik. :D

 

Ody: ez a videó nagyon állat.:D Mint mikor nézel egy filmet vagy sorozatot és a végén kiderül hogy a főszereplő mindig ezt tervezte, de mi észre sem vettük. Lucas ügyes...roppant ügyes. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy nézem, miközben rendezőből hiány van, íróból már lassan túlkínálat lesz. Kasdannek én is örülök (már ha igaz a hír). Ő önmagában mondjuk szerintem még kevés lenne, de így hogy összedolgozik egy kvázi klasszissal -Michael Arndtal- így szerintem még nagyobb az esély egy nagyon pazar végeredményre. Pláne, hogy Ody beszúrt videója is alátámasztja: a 7-8-9 ötlete tényleg nem a semmiből jön. Az alapötlet már régóta megvan.

 

A másik megszellőztetett új iró, Kinberg kapcsán azaz érdekes, hogy mostanában elég sokszor összedolgozott Matthew Vaughn-al. Biztos, hogy Vaughn-t dobni kéne a lehetséges rendezők sorából? Oké most valami haverjával forgat egy filmet. És utána? Jövőre attól még lehet hogy leforgatja az új SW-t. Én még reménykedek ebben az opcióban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a 7-8-9 ötlete tényleg nem a semmiből jön. Az alapötlet már régóta megvan.

Ami abból a szempontból jó, hogy nem egy összetákolt sztorit kapunk csak azért, hogy Lucas el tudja adni a cégét. Ráadásul ez az öreg Luke, nyakon öntve Kenobi feelingel valami k*rva jól hangzik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami abból a szempontból jó, hogy nem egy összetákolt sztorit kapunk csak azért, hogy Lucas el tudja adni a cégét. Ráadásul ez az öreg Luke, nyakon öntve Kenobi feelingel valami k*rva jól hangzik. :D

Egy furfangos story lenne az igazi, tele titkokkal, esetleg bizonyos dolgok újraértelmezésével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy csak nincs kedvük a fórumozóknak biztos hírek hiányában spekulálni.

Én így vagyok vele. A véleményem már többször leírtam, így egyelőre várakozó stádiumban vagyok. Ha lesz valami érdemi infó arról úgyis tudomást szerzünk. De 2015 még kicsit odébb van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idióta cikk, de azért belinkelem, hogy ez is legyen itt, mint eshetőség. :D

 

Star Wars szereplő lesz Robert Pattinson?

 

Ha ez bekövetkezne, biztos hogy nem nézném meg az új epizódot.

Most miért? Én el tudnám képzelni valamiféle negatív szereplőnek. :) Egyébként meg csak megkérdezte tőle az újságíró, hogy ha esetleg netalántán ajánlanának neki szerepet, mit mondana. Ez még az ég világon semmit nem jelent. Ennyi erővel engem is megkérdezhetnének, kapásból én is igent mondanék, ráadásul ötödannyi gázsiért is elvállalnám :):rock::lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Looks like it really could be Matthew Vaughn directing STAR WARS: EPISODE VII!!!

http://www.aintitcool.com/node/59802

 

Zsong a net attól, hogy Matthew Vaughn rendezi a filmet.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá, ezt jó tudni

Lawrence Kasdan és Simon Kinberg forgatókönyvíró szerepe nem is olyan egyértelmű...

http://www.hollywoodreporter.com/news/post-george-lucas-star-wars-394910

 

Sources tell THR that each will write separate projects, not necessarily "Episode 8" and "Episode 9" -- a plan similar to Marvel's movies around "The Avengers."

But now insiders tell THR that while Kasdan and Kinberg have indeed been hired to work on the Star Wars franchise, they will be writing separate projects (hence the reason why they also would receive producer credits), not necessarily Episode VIII and Episode IX.

Their scripts could turn into official “Episodes” in the main Skywalker storyline, or they could form the basis for spinoffs focusing on side characters.

:hmm: :hmm: :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zsong a net attól, hogy Matthew Vaughn rendezi a filmet.

Ahogy korábban irtam ezt támaszthatja alá az is, hogy az egyik közeli kollégája valoszinüleg iró lett az új trilógiánál (Edit: közben most nézem hogy ez se biztos) Én nagyon örülnék neki. Gyakorlatilag az esélyes nagy nevekből, aki tényleg jó lehet erre a pozícióra, egyedül ő nem adott ki nyilatkozatot arról, hogy nem vállalja :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.