Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Sam Worthington lesz Némó kapitány?! :D

http://www.worstpreviews.com/headline.php?...598&count=0

OMG. Sam Worthington lesz a Tourist akciófilmbe Tom Cruise helyett ;)

http://www.slashfilm.com/2009/08/04/sam-wo...in-the-tourist/

Sam Worthington korunk legnagyobb színészóriása? :D

Is Sam Worthington the Greatest Actor of Our Time?

http://www.esquire.com/features/sam-worthi...9#ixzz0NaLylcCa

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előbb volt egy jó kis videoriport a Hír tv-n a 3D-s techonlógiáról. Cameron is megszólalt. :D A lényeg az volt az ő nézőpontjából, hogy a film 2D-ben is megállja majd a helyét. Az egészben arról volt szó, hogy milyen hátrányokat kell kiküszöbölnie a technikának. Érdekes volt minden esetre. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előbb volt egy jó kis videoriport a Hír tv-n a 3D-s techonlógiáról. Cameron is megszólalt. :D A lényeg az volt az ő nézőpontjából, hogy a film 2D-ben is megállja majd a helyét. Az egészben arról volt szó, hogy milyen hátrányokat kell kiküszöbölnie a technikának. Érdekes volt minden esetre. :D

A francba ezt megnéztem volna...Nem lesz ismétlés? :D

Talán az esti Híradóban az RTL-en lesz Cameronról valami ;):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja este megismétlik, de mi ez a sok Fletós műsor ;)

http://port.hu/pls/w/tv.channel?i_ch=10&am...8&i_where=1

Fletó a lotyaszájú, Fletó a böszme :D

Látnád az ATV-n. Ott meg istenítik :D Az Avatar imádók elbújhatnak mögöttük :D

 

Amúgy még két hét és Avatar trailer. :D Nomeg 15 perc a mozikban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lesz semmi. De a játék trailerje is akkor érkezik, arra is baromi kíváncsi vagyok, te nem? ;)

Dehogynem :D Csak azt sajnálom, hogy per pillanat moziig nem tudok eljutni :S De talán szeptemberben a Distric 9 előtt leadják a trailert, és alkalom lesz rá, hogy meg lehessen nézni azt a 15 perces "demót" is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aza bizonyos 15 perc mejik napon is lesz ?

Augusztus 21-én, csak aznap lesz 15 perc részlet a filmből, és csakis IMAX moziban, vagy 3Ds-ben, ez még nem egyértelmű..

A 2:30 perc körüli előzetes meg onnantól bármelyik film előtt mehet a mozikban. Mondjuk District 9, vagy 2012 előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De tudtommal te nem tudsz nézni 3D-s filmet. Ami nagy kár, mert lehet mondjuk egy sci-finél jópofa lehet a 3D, nem úgy mint egy animációs filmnél, ahol annyira én nem élvezném szerintem a dolgokat, bár kitudja.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy 21-én lesz a fórumtali is, szóval moziban sajnos mi nem tudjuk megnézni :D

Akkor amíg ti szalonnát sütögettek Pildénél addig én egyedül tombolok itt a fórumon, az Avatar előzetes megérkezésekor :D

Klassz lesz mondhatom ;):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

McG úgy tűnik megőrült.

(A cikk a filmuniverzumból lett átmásolva)

Spoiler:

"Úgy néz ki. Vagy csak szimplán hülye (már elnézést). Mindenesetre a legtöbb rajongó és nem rajongó szerint is el van tájolva nagyon.

 

A Terminator: Megváltás kritikai buktája, és vegyes közönségfogadtatása, valamint ?egynek elmegy? bevételei után a rendező, McG tovább erőlteti, hogy az 5. rész bizony ismét a jelenben fog játszódni. Három kemény rész után végre elérkeztünk oda, amit mindenki várt, hogy láthassa a jövő háborúját (úgy ahogy). Erre a rendező továbbra is kitart azirányú nézetei, ötletei mellett, hogy az egész szériát visszafejleszti, és ismét a jelenbe rakja a cselekményt. A film még korábbi elképzelései szerint az Ítélet Napja előtt, 2011 körül fog játszódni(???).

 

McG szerint az 5. rész a korábbiakhoz hasonló, üldözős film lesz (minek? nem volt elég 3 könyörgöm?), amiben egy zsírúj gép lesz a menekülők nyomában. Ismét fontos szerepet kapnak az időutazások, az eddigieknél is hajmeresztőbb formában. McG felülírja az időutazást, az időben mostmár mindenféle gép, Hunter Killer-ek, Harvester-ek, egyéb transporterek is képesek lesznek átjutni és meg is teszik: a Skynet hadseregét visszaküldi a múltba. Ezért utazik vissza majd John Connor, hogy a jelenben szervezzen sereget a gépek támadása ellen. Marcus karaktere is újjászületik? He?

 

Nem új tervek ezek, csak most a rendező ismét megerősítette őket, amikor következő filmje, az újabb Nemo kapitány és a víz alatti város feldolgozás kapcsán kérdezgették a következő Terminator filmről. Az mindenesetre egyre jobban látszik: Nagy itt a baj. Nem tudom ki hogy van vele, de ebben a formában kegyetlenül nem fog érdekelni a következő rész. McG-vel meg főleg."

 

Együttérzek a cikk írójával. Egyetlen jó ötletnek Marcus "feltámasztását" tartom.

Úgy néz ki McG még azt sem tudja mikor volt az Ítélet Napja a T3-ban.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát túl sok nem látszik belőle, de ki ez a Top Gun szerkós szőszike? :D

 

Akkor amíg ti szalonnát sütögettek Pildénél addig én egyedül tombolok itt a fórumon, az Avatar előzetes megérkezésekor :D

Klassz lesz mondhatom ;):D

Nyugi, itt leszek én is :D Elemezgetünk majd ezerrel :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

McG úgy tűnik megőrült.

Elégé vegyes érzéseim vannak. Részemről is jobban feküdne a jövő háborújának a kiteljesedése, de fene tudja...Lehet, hogy jól sül el mégis ez az újabb utazgatós sztori. Bár ez utóbbi piszok erőltetenek hangzik :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.