Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Arra gondoltam, hogyha fent tudsz maradni, akkor szerda este éjfél után egy perccel már szerintem üzemel a jegyrendelési oldal.Akkor te lennél az első és lehetne válogatni.
Meglátjuk. :D A nyolcadik avagy a kilencedik sorra gondoltam. Az tökéletes helynek bizonyul. U2 koncertről tapasztalat :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

He-he :P De csak próbáljon meg valaki késni a jegyátvételről. Olyan nyakonvágásokat fogok osztogatni, hogy irigykedni fogsz...apám :D
Én tanítottalak, szóval remélem nem fogsz csalódást okozni a nyakonvágások kapcsán. :P Remek lesz személyesen is találkozni a Tenel Ka/Ortis kettőssel. :D Egyébként azért is jó, hogy te intézed ezt, mert neked van tapasztalatod ezen a téren. Tudod hova érdemes ülni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként azért is jó, hogy te intézed ezt, mert neked van tapasztalatod ezen a téren. Tudod hova érdemes ülni.

Én is tudom :D Nem tapasztaltabb nálam :P

 

Jaja. :P Teencát legfeljebb majd feltaszigáljuk és hevederekkel rögzítjük :P Onnantól szédeleghet amennyit akar. :D:P

Ilyen hozzáállás, és meggondolom magam, megyek az anyámmal 17-én :P Ő nem fog engem megmerényelni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: orki hugid nem jön? :D Nyilakkal lövöldöző paripán vágtató amazonok lehet őt is érdekelné :P
Nem tudom, ő nagyon elfoglalt, azt se tusom meddig lesz Pécsen, vagy mikortól lesz téli szünete. :S

De még te se mondtál konkrétumot. Lentebb kérdeztelek ám :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen szép látvány is lesz amikor Teenca falfehéren kóvályog a székében, Pildi meg zacskót ránt elő :D

Mint mondtam, nekem azzal van bajom az IMAX teremmel, hogy sz*rul van megépítve :D A lépcsők sz*rok, mert alig lehet rajtuk rendesen közlekedni, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy időpontban jönnénk az avp-s csapattal.

Viszont nagyon örülnék ha Dzséjt is jönne, mert ő az összekötő kapocs a két csapat között. De sajna ő nem biztos hogy jön.

Oks, akkor a te jegyelővételed hozzájuk lesz kötve :D

Dzséjt ha jól tudom nem lát 3D-ben sajnos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem itt már kezd nagyon gyanússá válni valami.Papírzacskók, rossz lépcsők.Remélem ez a terem ugyanúgy néz ki mint egy sima moziterem(azaz a székek úgyanúgy vannak elhelyezve), és nem valami függőleges falnon vannak és körbeér minket a vászon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyamm! :D Demesszevanhuszadikamostakaromlátniiiii! :D
Lány létedre rendesen rá vagy kattanva. :P De azért ugye még az SW a legjobb? Mer itten nem barátoz az Avatar. Cameron a jobban tudja okosok. :P Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.