Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A film 155 perc körüli. HA 11 vagy 12 órakor lesz alőadás az tökéletes.

Ha 12 órakor kezdődik 15 óráig fog tartani, film előtti reklámokkal előzetesekkel együtt.

15 órakor még világos van. 15 órától 18 óráig lehet beszélgetni stb.

18 órakor meg ki merre lát.

Na ez okés így?

Én is így terveztem.

 

Kéretik mindenkitől, hogy időben jelezze, hogy melyik előadásra kéri a jegyét.

 

Eddigi névsor: Tenel Ka, Ortis, Ody, Karrde, Pildi, Frenkie, Kolmilan, -ismerőse( priviben kért plusz jegyet), Lara, -barátnője, Jake, Én, húgom....azaz immár 13 fő!

Ebből eddig Ody jelezte, hogy neki a legelső előadás a jó.

 

 

Szerk: A Diákjegy vásárlási szándékot is jelezzétek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órakor kezdődik. Akkor délelőtt 11-től 13 óráig, beszélgetés mókázás , röhögcsélés stb.

13 órától 16 óráig nyálcsorgatás az Avatarra.

16 óra után feldühödött SW csapat engem püfölne, mert csalódott a filmbe, Jake kék zöld foltokkal térne haza.

De a szimpatikusabb verzió:

16 órakor kézen fogva dalolászva távozunk a moziból, és a fantasztikus élményeket még 1 másfél óráig megbeszélnénk valahol.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órakor kezdődik. Akkor délelőtt 11-től 13 óráig, beszélgetés mókázás , röhögcsélés stb.

13 órától 16 óráig nyálcsorgatás az Avatarra.

16 óra után feldühödött SW csapat engem püfölne, mert csalódott a filmbe, Jake kék zöld foltokkal térne haza.

De a szimpatikusabb verzió:

Ne bonyolítsuk túl. Ez így tökéletes. :P:):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyiban hibádzik, hogy 10, 13, 16, 19 és 22 óra körüli előadások lesznek előreláthatóan. :) Amúgy meg oda kell érni egy órával előtte, szóval akkor is lehet csevegni.
Pont három órás a film? Mert akkor a tízes előadás után legalább egy óra szünet lesz mert annyi szünet kell két vetítés között. Barátok között is leghamarabb 14 órakor lesz a következő vetítés. Van már pontos infó ezekről? Lenni kell ha jegyet is lehet rendelni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont három órás a film? Mert akkor a tízes előadás után legalább egy óra szünet lesz mert annyi szünet kell két vetítés között. Barátok között is leghamarabb 14 órakor lesz a következő vetítés. Van már pontos infó ezekről? Lenni kell ha jegyet is lehet rendelni.

 

Éjfélkor tudjuk meg ha szerencsénk van tán leghamarabb :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont három órás a film? Mert akkor a tízes előadás után legalább egy óra szünet lesz mert annyi szünet kell két vetítés között. Barátok között is leghamarabb 14 órakor lesz a következő vetítés. Van már pontos infó ezekről? Lenni kell ha jegyet is lehet rendelni.

156 perc, az két és fél óra. :) HP6 is ilyen hosszú volt, ott háromóránként voltak a vetítések.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie majd telefonon a pénztároskisasszonyt megfűzöd, hogy nekünk külön egy rendkívüli időpontot rakjanak be :D

Beveted az összes csajozós dumádat :P Aztán elhajt a leányka melegebb éghajlatra :)

Az én dumámtól visszarángatná a jegyeket :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddigi névsor: Tenel Ka, Ortis, Ody, Karrde, Pildi, Frenkie, Kolmilan, -ismerőse( priviben kért plusz jegyet), Lara, -barátnője, Jake, Én, húgom....azaz immár 13 fő!

Ebből eddig Ody jelezte, hogy neki a legelső előadás a jó.

Nekem is jobb lenne a délelőtti előadás, és talán frenkie is csatlakozna (mintha ilyen jelzést adott volna korábban...), valamint bárki közűletek, aki inkább korábban kell, de szeretne jó időben hazaérni. :D

Nem gond az 1 órával korábbi átvétel, én oda tudok menni akár 9-re.

 

Aztán megbeszéljük, film után hol találkozunk, és ott mi bevárhatjuk a társaság többi részét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek Odyval.A 10-es lenne a legjobb.POnt azért mert iszonyú hosszú.A másik az, hogy be kell kalkulálni míg átérünk a Katicába(Gondolom nem a méregdrága Arénában szeretnénk utána beszélgetni).Ez meg kb fél óra.Tehát ha az 1-es-re megyünk akkor kb fél öt és 5 között érünk a oda.Namost a vidékieknek utána nem sokkal le kell lpniük.Mert ugye másnap meló, bár hálistennek nekem 18.-án vége és csak jan 4.-én kell mennem.Viszont ha a 10-esre mennénk akkor az egész du a mienk.A film elötti beszélgetés meg gondolom vicc, hisz ha egy társaság moziba megy akkor utána beszélik meg a filmet, nem elötte.

 

Most láttam Pildi beírását.Igen szívesen átvesszük a jegyeket, tehát vidékieknek nem kell 9-re ott lenniük.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek Odyval.A 10-es lenne a legjobb.POnt azért mert iszonyú hosszú.A másik az, hogy be kell kalkulálni míg átérünk a Katicába(Gondolom nem a méregdrága Arénában szeretnénk utána beszélgetni).Ez meg kb fél óra.Tehát ha az 1-es-re megyünk akkor kb fél öt és 5 között érünk a oda.Namost a vidékieknek utána nem sokkal le kell lpniük.Mert ugye másnap meló, bár hálistennek nekem 18.-án vége és csak jan 4.-én kell mennem.Viszont ha a 10-esre mennénk akkor az egész du a mienk.A film elötti beszélgetés meg gondolom vicc, hisz ha egy társaság moziba megy akkor utána beszélik meg a filmet, nem elötte.
Ez az álláspontom nekem is. Pildi azt mondja megrendeli majd azoknak a jegyet akik délelőttre mennének. Eddig akkor ez három fő. Frenkie, Pildi és én. Lehet még jelentkezni! Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az álláspontom nekem is. Pildi azt mondja megrendeli majd azoknak a jegyet akik délelőttre mennének. Eddig akkor ez három fő. Frenkie, Pildi és én. Lehet még jelentkezni!

 

 

Ok megyek én is veletek.Utána mi beülünk aztán megvárjuk a többieket.Meg persze sörözünk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.