Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Valahol volt már egy teljes kritika, vagy legalábbis hivatkoztak rá. Látványos film, bugyuta történettel. Valami ilyesmi jött le az egészből.

 

Szerk:

 

Tegnap levetítették a filmet pár embernek a IDA party-n. A nézők állítólagos véleménye:

 

"...fab visual effects and adolescent story."

 

Azaz szemkápráztató látvány, gyerekes történet. (az adolescent szószerint kamaszt, serdülőt jelent)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, Oldie: Nem néztem be semmit.Egyszerűen nem jön be ennyi.A film mindig szubjektív megitélés alá esik.Valakinek tetszik, valakinek nem.Nekem ez a Serenity egy nagy nulla és az is marad, ha cigánygyerekek potyognak az égből akkkor is.A sorozatot nem ismerem és le sem húztam az elöbbi okokból.De ezen film után eszem ágában sincs megnézni.Úgy gondolom mivel ment mozikban ezért önállóan is meg kellett volna állnia a helyét.Ja és nem azért húztam le mert valaki azt mondta, hogy az új sw.Csak kiváncsi voltam rá.Egy sci-ben pedig 2005-ben ne már ilyen Quake 2-es látvány legyen.Ha nem bírom megfizetni az ILM-et akkor nem csinálom meg.Lucas-nak igaz, hogy nem volt pénze, de mégis milyen brutál hihető látványt csinált?Az Aliens is ezerszer jobb látványilag mint ez.Ne karaják már elhitetni velem, hogy az a ott lebeg az űrben mikor látni, hogy mű az egész.Egy jó sci-finél eszedbe sem jut, hogy az bábú mondjuk mert anyira jól meg vannak csinálva.Példának mondanám az sw-ben a klónokat.

Ha már elértünk egy technikai szintet ne menjünk már alá.

A történet is egy borzalom szerintem.A szövetség meg ebben a filmben gonosz volt, hisz ők tették olyanná az embereket amilyenek.

Még valamire meg szeretnélek kérni titeket.Ne írjatok már olyat, hogy benéztem meg rosszul értelmezem, mert értelmetlen.Biztos van olyan is ami nekem nagyon bejön neketek megy egy nagy nulla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozatot nem ismerem és le sem húztam az elöbbi okokból.De ezen film után eszem ágában sincs megnézni.
Anno én is a mozit láttam először, és szint úgy fel voltam háborodva, hogy ezt az SW -hez hasonlítják, sőt feljebb helyezik. :D Aztán mégis rá adtam a fejem a sorozatra, ami SOKKAL jobb mint a mozifilm! Szerintem tegyél egy próbát vele. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fejed levétele gyün!
Na majd 20-án este a sok szomorú írást valamint Jake nyakonverésének történetét olvasva majd erre vissza kell emlékezni :D

Amúgy igen, ő Jackson lefogyva. Nagyon brutális ahogy kinéz :D

 

Harry Potter 6 törölt jelenetek:

 

Hermione pedig halálfaló lesz :D

Spoiler:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na majd 20-án este a sok szomorú írást valamint Jake nyakonverésének történetét olvasva majd erre vissza kell emlékezni :D

Amúgy igen, ő Jackson lefogyva. Nagyon brutális ahogy kinéz :P

 

Harry Potter 6 törölt jelenetek:

 

Hermione pedig halálfaló lesz :D

Spoiler:

 

(Hermionés videókat szívesen nézek, meg lehet tippelni miért... :D )

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azaz szemkápráztató látvány, gyerekes történet. (az adolescent szószerint kamaszt, serdülőt jelent)

 

Nem is Hamleti mélységeket várok el!

T1, T2, Aliens története sem borzasztó bonyi. :D Engem jobban zavar, ha szájbarágós egy történet, mintha egyszerű. Csak jól legyen végigvezetve. Cameron eddig nem okozott csalódást, nem hiszem, hogy itt fogja elkezdeni! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is Hamleti mélységeket várok el!

T1, T2, Aliens története sem borzasztó bonyi. :D Engem jobban zavar, ha szájbarágós egy történet, mintha egyszerű. Csak jól legyen végigvezetve. Cameron eddig nem okozott csalódást, nem hiszem, hogy itt fogja elkezdeni! :D

Ha mégse tetszik és sírni fogsz, szívesen adok majd zsebkendőt. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy sci-ben pedig 2005-ben ne már ilyen Quake 2-es látvány legyen.

Na, azért túlzásokba ne essünk, mert elfog a röhögőgörcs... Ennyire nem rossz, nem egy egetrengető, tény, de ennyire nem rossz...

 

Egy jó sci-finél eszedbe sem jut, hogy az bábú mondjuk mert anyira jól meg vannak csinálva.

Bennem egy pillanatra sem merült fel :D

 

Ha nem bírom megfizetni az ILM-et akkor nem csinálom meg.

Na neeee... hát hogyneee... Az ILM a hiperszuper, anélkül nem is film a film... Fúj, nem is értem, hogy készülhetett el a Gyűrűk Ura, az Alien széria és még ezernyi másik film és sorozat :D

 

Még valamire meg szeretnélek kérni titeket.Ne írjatok már olyat, hogy benéztem meg rosszul értelmezem, mert értelmetlen.Biztos van olyan is ami nekem nagyon bejön neketek megy egy nagy nulla.

Hol is írtam ilyet? Idézd már be légyszíves. Kifejezetten emlékszem, hogy direkt írtam valami hasonlót: "Na, de, nem azt akarom mondani, hogy márpedig tetsszen a film!" De amikor a sorozatról (nem a filmről) állítasz valamit, ami nincs is benne, azt már hadd ne fogadjam el. Mert posztod eme része bizony a sorozatra vonatkozott:

Ha nem bánod én ezután egy részt sem nézek meg belőle.Hogy miért?Az elején elmondták a lényeget.Hogy van a jót akaró Szövetség ami persze a rossz, és vannak az ellenálók.Jónapot.Meg a főszereplő csávó annak idején egy háborúban egy csatában csinált valamit.

A filmből tévesen ítéled meg a sorozat lényegét, a szereplőket, hát hadd ne bólogassak már...

 

Az ellen semmi kivetnivalóm, hogy nem tetszett a film. Mint szintén írtam, nekem sem jött be túlságosan...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Tenel Ka tényleg tudni akarod ki hal meg a végén, meg mi lesz a film lezárása? Nem jó ez így :D

 

DEEEEEI :D :D :D

 

viccet félretéve, én mindig a könyv utolsó 5 oldalát olvasom először. Kivéve, ha az egész story erre az uccsó 5-re épül, ezért ennek utánanézek-olvasok. Itt is tudhatom a véget, de a látványt nem lehet leírni! :D

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontossan! És tartom is a számat! :D (két hullajelöltem már van!)
Olyan túl nagy "meglepetés" nem hiszem, hogy érhetne engem, ez nem az a fajta film. Gondolom a szokásos kliséhalmaz itt is jelen lesz amit megkövetel egy ilyen "bugyuta" sztori :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Óóóóóó... Neki mondhatod! Tökéletesen végigszórakozza a filmet még attól!

 

Eddig ahány könyvet megvettem neki, mindig a végét olvasta el, majd az egészet ugyanolyan töretlen lelkesedéssel.

 

A meglepiket is marha körültekintően kell előkészítenem mert az egyszerűeket szinte azonnal, a bonyolultabbakat meg két három perc alatt találja ki. Mondtam neki menjen nyomozónak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spolileres dolgokat csak vasárnap estétől írjatok már légyszi :D:D
Dehogy, nyugodtan írhattok róla véleményt, sőt. Mivel én szerdán nézném meg, így jó lenne ha miharabb tudnék dolgokat, hogy hogyan döntsek. Max. annyit megtehettek a többiekért, hogy esetleg pár dolgot spoiler kapcsoló mögé tesztek, de még az sem kötelező :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lada, komilian meg aki megnézi csütörtökön meg pénteken, esetleg szombaton.

Spolileres dolgokat csak vasárnap estétől írjatok már légyszi :D:D

 

Mondtam Tenel Kának, hogy felőlem a spoilereket elolveshatja, de ha letöltésre gondolna gyorsan verje ki a fejéből, mert a direkt 220-at kötöm a wincseszterekbe. Erre megkérdezte miért. Mondom neki mer' ez nem Kenzesz... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondtam Tenel Kának, hogy felőlem a spoilereket elolveshatja, de ha letöltésre gondolna gyorsan verje ki a fejéből, mert a direkt 220-at kötöm a wincseszterekbe. Erre megkérdezte miért. Mondom neki mer' ez nem Kenzesz... :D

 

Már leakarná tölteni a filmet? Ejnye :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan túl nagy "meglepetés" nem hiszem, hogy érhetne engem, ez nem az a fajta film. Gondolom a szokásos kliséhalmaz itt is jelen lesz amit megkövetel egy ilyen "bugyuta" sztori :D

Hát szerintem is, Cameron filmjei amúgy sem a kiszámíthatatlanság mintapéldányai. Qutarch tuti meghal (hiszen ő a kilőhető terrorista), az igazgató is esélyes (mivel tiszta Burke), Rodriguez kisasszony is tuti hullajelölt (elvégre Vasquez sem élte túl), és szerintem Weaver karaktere sem fogja megélni a rész végét (mert Bishop sem úszta meg egyben).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lada, kolmilan meg aki megnézi csütörtökön meg pénteken, esetleg szombaton.

Spolileres dolgokat csak vasárnap estétől írjatok már légyszi :D:D

Ne parázz, pont ezért van a spoiler gomb!! Eddig is használtuk és gondolom senki nem lesz annyira elvetemült, hogy lelő valami nagy poént.

 

 

Mondtam Tenel Kának, hogy felőlem a spoilereket elolveshatja, de ha letöltésre gondolna gyorsan verje ki a fejéből, mert a direkt 220-at kötöm a wincseszterekbe. Erre megkérdezte miért. Mondom neki mer' ez nem Kenzesz... :D
ez kész, meghaltam. :D :D Ez a Kenzesz szálló ige lesz érzem. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szerintem is, Cameron filmjei amúgy sem a kiszámíthatatlanság mintapéldányai. Qutarch tuti meghal (hiszen ő a kilőhető terrorista), az igazgató is esélyes (mivel tiszta Burke), Rodriguez kisasszony is tuti hullajelölt (elvégre Vasquez sem élte túl), és szerintem Weaver karaktere sem fogja megélni a rész végét (mert Bishop sem úszta meg egyben).

Titanic féle elhalálozás lesz a végén, akkor az egyik komolyabb főszereplőtől is búcsúzhatunk...Na ezt nem akarom tudni, ki lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már leakarná tölteni a filmet? Ejnye :D :D

Nem... A tesója már ajálgatta, hogy ha lehet kell e?

 

Mi meg kategórikusan kijelentettük erre a filmre hogy nem...

 

Van amit nem szeretek Zs kategóriás minőségben sem megnézni, sem birtokolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.