Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Még mielőtt elkezdtem volna az elejétől belenéztem a közepébe és néztem vagy tíz percig és akkor se jött be. Ennek ellenére egy kicsi esélyt mégis kapott tőlem. Nem az én lelkivilágomnak valók az olyan vígjátékok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eleve nem voltam "rágerjedve" a filmre... nálam ezek az (iszunk, erkölcstelenkedünk és viccet csinálunk belőle) stílus sohasem jött be igazán, de mint mondtam, kap még egy esélyt!

 

Manapság sajnos nincsenek igazán jó vígjátékok...

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mielőtt elkezdtem volna az elejétől belenéztem a közepébe és néztem vagy tíz percig és akkor se jött be. Ennek ellenére egy kicsi esélyt mégis kapott tőlem. Nem az én lelkivilágomnak valók az olyan vígjátékok.

Ha szakaszosan nézel egy filmet, nem csoda, hogy nem jön be... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan JakeSully ... nem jött be.

 

Másnaposokról lentebb írtam (meg fogom nézni!) ... Igenember... elég élvezhető, de számomra erős közepes. Zombieland (sajnos még nem láttam, de pótolva lesz.) Bár a Haláli Hullák Hajnala ÓRIÁSI!!!

 

Tulajdonképpen nekem az a bajom, hogy manapság elképzelhetetlen már szinte egy vígjáték szex, erkölcstelenség és folyamatos káromkodás nélkül. Ezek a dolgok engem irritálnak!

 

Nem vagyok humortalan ember, de szerintem nem csak a fent felsorolt (* szex, erkölcstelenség és folyamatos káromkodás) az amin nevetni lehet!! (Bár ez személyes vélemény... lehet kötekedni... sőt kötelező :D)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake... erős közepesek. (természetesen számomra... és ahogy lentebb írtam.. lehet kötekedni :D)

 

Jut eszembe volt nemrég egy vígjáték, mely számomra meglepő módon élvezhető volt (leszámítva pár dolgot, ami szerintem erős volt) -> Trópusi vihar. Azon sírva röhögtem.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tulajdonképpen nekem az a bajom, hogy napaság elképzelhetetlen már szinte egy vígjáték szex, erkölcstelenség és folyamatos káromkodás nélkül.

Mondj egy vígjátékot a "régi szép időkből", amiben nincs erotikus töltés, erkölcstelenség vagy káromkodás. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OKé... Jöttünk, láttunk, visszamennénk ... SZERINTEM!! óriási film és hiába láttam már 100x mindig könnyesre röhögöm magam rajta. Vagy pl Kincs, ami nincs... helyes történettel és (szintén szerintem) értékelhető humorral.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem is tudnám, hogy mi másból lehetne poénokat gyártani.

Persze minden én se kajálok be, minimum frappánsnak kell lenniük azoknak a vicceknek. :D Attól, hogy böfög valaki még nem fogom a térdem csapkodni. Adjon hozzá valami pluszt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A valós életben... ha valaki mesél egy szex témájú viccet, nem tudok rajta igazán nevetni... nevetek, mert annyi azért van bennem, hogy ne bántsam meg azt, aki mesélte.... de abszolút nem szeretem ezeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha szakaszosan nézel egy filmet, nem csoda, hogy nem jön be... :)
Elég ritkán fordul elő hogy egy filmnek úgy állok neki hogy belenézek de ebbe mégis sikerült ha már egy csomó fényező szöveget olvastam róla azelőtt. Aztán csak gondolkoztam értetlenül hogy mi tetszik abban sokaknak.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake szerintem olvasd el még 1x mit írtam a Trópusiról...

 

Idézek magamtól: "számomra meglepő módon élvezhető volt (leszámítva pár dolgot, ami szerintem erős volt)"

 

Látom felkapott téma lett most, hogy számomra mi minősül vígjátéknak és mi nem... nembaj ez csak kár hogy közben egy jóadag hülyéneknézés is van a dologban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OKé... Jöttünk, láttunk, visszamennénk ... SZERINTEM!! óriási film és hiába láttam már 100x mindig könnyesre röhögöm magam rajta. Vagy pl Kincs, ami nincs... helyes történettel és (szintén szerintem) értékelhető humorral.

Jöttünk, láttunk, visszamennénk... hát igen, földre küldött csatlós, aki úgy eszi a kaját, hogy attól egy jó ízlésű ember elveszti az étvágyát (jó választás, kifejezetten utálom azt a filmet :) )...

Kincs, ami nincs, ami erőszakkal van tele, meg hát mintha láttam volna hulahulázó leányzókat is, akik csocsókat, csókikat, meg csókákat követeltek. Persze ez nem mérhető az Amerikai pite sztriptíz jelenetéhez, de azért itt is felfedezhető az a bizonyos erotikus töltet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt... látom neked egyenesen jólesik cukkolni és hülyének nézni a másikat!

Köszi! :)

 

Egyszerűen nem értem MIÉRT BAJ EZ? Most tényleg FÁJ ez nektek? Ne vicceljetek már... áááh!

 

Eröltettem én bárkire is az én ízlésemet? Úgy tudom nem... ennek ellenére meglehetősen komoly lenézést tanusítotok itt többen is felém. Sajnálom ha ilyen ízlésem van... azt hittem az ízlésemmel sohasem fogok megbántani senkit ... tévedtem.

 

Azt hittem ez a fórum tényleg másabb mint a többi... de lehet, hogy csak egy délibábot kergettem.

 

Sorry!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom felkapott téma lett most, hogy számomra mi minősül vígjátéknak és mi nem... nembaj ez csak kár hogy közben egy jóadag hülyéneknézés is van a dologban.

Én azon akadtam fenn, hogy "manapság sajnos nincsenek igazán jó vígjátékok..." Ez nem éppen egy szubjektív kijelentés volt. :) Ezért kattantam rá a témára, hogy lássam, szerinted a régi szép időkből, amikor még voltak igazán jó vígjátékok, mi nem ér fel a mostaniakhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Llew: Neked meg nem kéne utánoznod szerintem Quarront.
Llew olyan messze áll Quarrontól, mint Makó Jeruzsálemtől. Ne bántsuk már azért mert kritizálja a filmet, amit ráadásul nagyon kulturáltan tesz. Ennyi erővel engem is meg lehetne találni, mert én se dobtam hátast tőle. Amúgy egy emberes minta nem buktat meg semmit. :) Tény, hogy kajálják a népek a filmet.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért egy premier plánbe dugást ne hasonlítsunk már fűszoknyás táncosokhoz és csókikhoz !

 

De tudod.. biztos velem van a baj... elnézést, hogy szóltam!

 

Megjegyzés..... ha nem írom oda nagybetűkkel, hogy SZERINTEM!!! azt én akkor is úgy értem, hogy szerintem... Isten mentsen attól, hogy az én sz@r ízlésemet és véleményemet egységesen univerzálisnak kiáltsam ki!!!

 

Ráadásul itt egyébként is van pár olyan nagy ember, akinek én a lábujjkörméig sem érek fel.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt... látom neked egyenesen jólesik cukkolni és hülyének nézni a másikat!

Hékás, te adtál rá engedélyt :P Amúgy nem nézlek hülyének, és leírtam, min akadtam fenn. Hogy cukkollak, sajnálom, szokásom. Pusztán baráti csipkelődés ez, nem a véres valóság. De mond, hogy a felsoroltakat nem tartalmazza az általad hozott két film. Dehogy nem.

 

Sajnálom ha ilyen ízlésem van... azt hittem az ízlésemmel sohasem fogok megbántani senkit ... tévedtem.

Tegye fel mindenki a kezét, vagy egy szabadon választott testrészét, aki megbántódott... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért egy premier plánbe dugást ne hasonlítsunk már fűszoknyás táncosokhoz és csókikhoz !

Elgurult a gyógyszered? (Viccelek, meg ne sértődj!) Oda van írva, hogy: "Persze ez nem mérhető az Amerikai pite sztriptíz jelenetéhez". Szerinted ezt miért írtam oda? Tán azért, mert tudom, hogy a kettő nem egy súlycsoport? Vagy mert ma még nem gépeltem eleget, és valamivel el kell ütnöm az időt reggelig, jobb dolog (pl. alvás) híján? :)

 

ha nem írom oda nagybetűkkel, hogy SZERINTEM!!! azt én akkor is úgy értem

Nem kell csupa nagybetűvel kiírni, senkivel se kiabálj. De nem vagyok gondolatolvasó, feltételezni nem szeretek, sorok között olvasni nem tudok, találgatni meg lusta vagyok, így igyekszem mindent szó szerint venni. Plusz a múltkor ment a dumcsi róla, hogy a beszélgetés metakommunikációs része nélkül baromi könnyű félreértenünk egymást. Harmadrészt, beszélgetni próbáltam a vígjátékokról, de nehéz, ha az ellenvéleményem sértésnek veszed.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másnaposok, Igenember, Zombieland, szerintem ezek igazán jó vígjátékok.

Az Igenembert láttam, az jó volt :)

 

Ne legyen sértődés abból, hogy kinek mi a jó vígjáték :P A Másnaposok tök felejtős nekem is, örülök, hogy végre van pár olyan srác, akiknek szintén nem ez a vígjátékok egyik legjobbika :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most mi ez a kifakadás skacok :)

Filmekről beszélgetünk, ráadásul vígjátékokról, szerintem elég normálisan. Nem kéne kiakadni.

Én is sok mindent kiálltam anno Riddick, mikor az Avatart hájpoltam, mégse adtam fel! :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is elnézést kérek amennyiben félreértettem (az egyébként félreérthető) hozzászólásaidat.... holnap Mikroökonómia vizsga épp a könyv felett gubbasztok és tanulok (közbe fórum :) .. jó páros) és már hagynám a francba az egészet.... mindegy... de nekem ez a fajta "csipkelődés" nem jön be már ne is haragudj.!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Igenembert láttam, az jó volt :)

 

Ne legyen sértődés abból, hogy kinek mi a jó vígjáték :P A Másnaposok tök felejtős nekem is, örülök, hogy végre van pár olyan srác, akiknek szintén nem ez a vígjátékok egyik legjobbika :P

Érdekes azért örülni mert másnak se jön be valami ami neked :S

 

 

Amúgy ez a vita tényleg felesleges. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha már vígjátékok , gyerekkorom meghatározó filmjei e téren: Reszkessetek betörők 1-2, Dennis a komisz (Walter Matthau csúcs benne)

Szerintem a Vissza a jövőbe filmek is komédia kategóriába is sorolhatóak, mert rengetek lehet rajtuk röhögni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.