Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

holnap Mikroökonómia vizsga

Off

Á, szóval valami gazdasági suliba jársz, hova? Szerintem az Egyéb fontosba írd meg, kíváncsi vagyok rá :)

 

Érdekes azért örülni mert másnak se jön be valami ami neked :S

Jaja, mert kiderült, hogy nem vagyok ütődött, amiért felejtős ez a film :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem minden vita felesleges... valahol mégis olykor viták nélkül hiányérzete támad az embernek :P:)

 

Akkor is tartom azt, hogy én személy szerint fontosnak tartom az erkölcsöt, a tisztességet, a szép és választékos beszédet, ami kerül mindennemű káromkodást.... ha ez valakinek szúrja a szemét... úgy én kérek elnézést!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor is tartom azt, hogy én személy szerint fontosnak tartom az erkölcsöt, a tisztességet, a szép és választékos beszédet, ami kerül mindennemű káromkodást.... ha ez valakinek szúrja a szemét... úgy én kérek elnézést!

Ezért sose kérj elnézést :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

de nekem ez a fajta "csipkelődés" nem jön be már ne is haragudj.!

Akkor mi még lefutjuk egyszer-kétszer ezeket a köröket. :P Csak szólok, Oldi is ilyen ám, csak ő most szerénykedik :)

A vizsgához meg sok szerencsét!

 

És ha már vígjátékok , gyerekkorom meghatározó filmjei e téren: Reszkessetek betörők 1-2, Dennis a komisz (Walter Matthau csúcs benne)

Na, tessék, itt egy rutinos csóka, aki úgy hozza az ellenpéldákat, hogy azt nem t'om megvétózni. :P

Na, megyek megnézni a Férj és férjt, az is jó vígjáték. (Már tegnap kiválasztottam, mielőtt vád alá kerülök.) :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Akkor mi még lefutjuk egyszer-kétszer ezeket a köröket. Csak szólok, Oldi is ilyen ám, csak ő most szerénykedik."

 

Én meg ha nem gond szeretnék kimaradni belőle... mert marhára nem poénos.

 

"A vizsgához meg sok szerencsét!"

 

Köszönöm... az elkél!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor mi még lefutjuk egyszer-kétszer ezeket a köröket. :P Csak szólok, Oldi is ilyen ám, csak ő most szerénykedik :)

A vizsgához meg sok szerencsét!

 

 

Na, tessék, itt egy rutinos csóka, aki úgy hozza az ellenpéldákat, hogy azt nem t'om megvétózni. :D

Na, megyek megnézni a Férj és férjt, az is jó vígjáték. (Már tegnap kiválasztottam, mielőtt vád alá kerülök.) :P

Dzséjt, el se tudod képzelni mennyit vigyorogtam, mikor láttam, hogy azért támadnak téged, amiért anno én kaptam a fejemre :D :D :D

De tény, szoktatni kell az "ifjakat" :P:D

 

A Férj és Férj is nagyon jó vígjáték. :P És akkor ott van még a Nagyon nagy Ő Ben Stillerrel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiába no, nem véletlen vagyok a dédapád :)
És ilyenkor nem vagyok elégé formában, láttod. :P Kicsit szívemre is veszem, hogy elhúztál. :P

És teszem hozzá amekkorát mi ketten is tudunk vitázni..... :D Sok felmenőnk csuklik azóta is :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- De tény, szoktatni kell az "ifjakat" -

 

Sajnos hangulatomtól is függ, hogy reagálok, ez az én saram... vállalom. De nem vagyok ifjú (átvitt értelemben sem) szóval légyszi ne szoktass semmire!

Nyugi, ne vedd mellre, inkább egyszer gyere el fórumtalira, hogy megismerj minket :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fórumtali Pesten szokott lenni igaz? Ööö.. ki lakik legmesszebb Pesttől?

 

Na igen... de már le volt foglalva a jegy mikor megtudtam, hogy ti is mentek... ráadásul 20-án. Kétségtelen, hogy jobb lett volna együtt, de mostmár késő bánat.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

amiket szeretek (ahogy eszembe jutnak):A tizedes meg a többiek, A saint tropez-i csendőr, A csendőr New York-ban, A csendőr nősül, A csendőr nyugdíjban, A csendőr és a földönkívüliek, Heves jeges, Egy kis kiruccanás, Vaklárma, Nincs kettő négy nélkül, Kincs ami nincs, Nyomás utána, És megint dühbe jövünk, Szuperzsaru, Pofa be!, Trópusi vihar, Csupasz pisztoly, Jég veled, Ikrek, Űrgolyhók, Robin Hood a fuszeklik fejedelme, Csak egy kis pánik, Állj vagy lő a mamám!, A tökös a török az őr meg a nő, Nagy durranás 2...

 

amiket sose néznék meg: Amerikai piték, Indul a bakterház...

 

A többi vagy semleges vagy simán nem tetszik vagy nem jutott eszembe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fórumtali Pesten szokott lenni igaz? Ööö.. ki lakik legmesszebb Pesttől?

Igen, ott szokott lenni, központi hely talikra. Kapásból kudar jut eszembe, aki pécsi, ha jól tudom, no és Gyoka sem 2 km-re lakik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.