Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mondok nagyobbat: Az egyet még nem láttam! :D
ERETNEK!!!! :D

 

Amúgy én úgy érzem, hogy nálam az év filmje az Eredet lesz :D Nagyon érdekes az alaptéma. :D Az Odaátban az egyik epizódban nagyon jó körítésnek adta az alapját, de ugye ott volt a Rémálom széria egyik része is mely felhasználta magának :)

De persze mielőtt shotit nyomnának a fejemhez, rögtön módosítok, szóval csakis az Expendables után lehet az év filmje :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiányosak ezek a videók? :D Mintha az elejéről meg a végéről hiányozna egy-egy óra képanyag. :D

Jól beszélsz, talán egy hét múlva már nézheted is a "kivágott" részeket. :D

Amúgy neked bejön így a bemutatók alapján?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól beszélsz, talán egy hét múlva már nézheted is a "kivágott" részeket. :D

Amúgy neked bejön így a bemutatók alapján?

Igazából nem tud megfogni. Számomra egy felturbózott mesefilmnek tűnik melyet már ezerszer látott az ember. Majd a moziban kiderül, hogy pozitív lesz e róla a véleményem :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen már hogy Nolan egyszerűen nem tud hibázni. Egy rossz filmje se született eddig(négy közülük ott van a kedvenceim között), és a trailer alapján bízok benne hogy az Inception is legalább annyira mestermű lesz mint az eddigi filmjei.

 

És már megérkezett az első kritika is a filmről, annyi pontot adott neki mint a TDK-nak és a Prestige-nek is (3.5/4). Jó jel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az a gond, hogy nem tetszett a trailer, nem tudok semmit a filmről (ez mondjuk tényleg nem baj), nem vagyok annyira elájulva Nolantől (de ha el lennék, pusztán a neve akkor sem lenne elég, hogy becsábítson a moziba) és mindez miatt abszolúte nem érdekel a film. Majd meséljétek el, milyen volt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmről szerintem mindenki csak annyit tud, amennyi az előzetes írásokban, nagyvonalas tartalomban szerepel :D Ez alapján érdekesnek tűnik ( főleg aki a olvasott már a témában), az előzetesek alapján meg piszkosul hangulatosnak. Aztán persze lehet, hogy egy ökörség lesz és leszerepel az egész film. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmről szerintem mindenki csak annyit tud, amennyi az előzetes írásokban

Mindenki? Akkor már megint kiesem a mindenkiből, mert én még ennyit sem tudok. Láttam egy trailert aztán csókolom :D

Hozzá teszem, a trailer alapján nekem enyhén Dark City utánzatnak tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki? Akkor már megint kiesem a mindenkiből, mert én még ennyit sem tudok. Láttam egy trailert aztán csókolom :D

Hozzá teszem, a trailer alapján nekem enyhén Dark City utánzatnak tűnik.

Szerintem ahol a trailert láttad, ott van pár sor a történetről is :D A szokásos filmes oldalakon legalábbis van pár sor a sztoriról.

Nem, nem Dark City, inkább a másik...... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ahol a trailert láttad, ott van pár sor a történetről is icon4.gif A szokásos filmes oldalakon legalábbis van pár sor a sztoriról.

Nem, nem Dark City, inkább a másik...... :D

Itt és a PCGuru DVD-jén láttam a trailert és nem rémlik, hogy itt lett volna hozzá történet összefoglaló írva (a Gurun meg 100%, hogy nem volt) :D Filmes oldalakat én egyáltalán nem olvasok :D De amúgy a sztori a trailerből is kiderül annyira, mint az ilyen összefoglalókból.

Amúgy mire gondoltál "másik" alatt?

 

utánzat? :D Hát azt hiszem még ilyet sem hallottam Nolan filmre mondani. :D

A tűnik szó melyik felét kell elmagyarázni? :D

 

Manapság már nem lehet úgy filmet készíteni hogy ne mondhassa valaki rá hogy utánzat, legyen az bármennyire is légbőlkapott indok.

Szerintem sohasem légből kapott, az más kérdés, kit mennyire zavar. De azért Nolan sem kivétel a szabály alól: minden alkotó csen valahonnan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tűnik szó melyik felét kell elmagyarázni? :D És szerintem sohasem légből kapott, az más kérdés, kit mennyire zavar. De azért Nolan sem kivétel a szabály alól: minden alkotó csen valahonnan.
Te mindent magadra veszel? Ki beszélt itt arról hogy te mit gondolsz Nolanról? Megsúgom, általánosságban beszéltem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te mindent magadra veszel? Ki beszélt itt arról hogy te mit gondolsz Nolanról? Megsúgom, általánosságban beszéltem.

Egyrészt, nem Nolanról beszéltem, hanem a filmről, másrészt, a tűnik rész nem neked szólt, csak összekutyultam az idézést és nem vettem észre (javítva), harmadrészt meg nincsen :D

 

A Mátrix az Dark City koppintás. Nem tudtad? :D

Azt hittem 13. emelet koppintás :D Na jó, az az egy biztos nem lehet, mert mindkettő '99-es. A Mátrixban sok minden van, ahogy írod, Dark City is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.