Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mozi? Most akkor lesz nálunk a film moziban, vagy sem?
Szerintem Ody itt magára a filmre, mint mozialkotásra gondolt és nem a helyszínre :D Sajnos egyelőre semmi esély a mozira, de még az idei DVD megjelenés is necces, bár azt nem tudom, hogy ott hogy áll a forgalmazás, milyen cégek mögött és van e valami összefüggés a mozis forgalmazó között, továbbá a szinkronmunkálatokról se hallani semmit. :para: Pedig azért valljuk be, a három fő legendának, legendás szinkronjaik vannak :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az scr-es TE-vel meg is van a ma esti nézni valóm. Utána a következő film nálam is romantikázós lesz. Pár napja a gépemen van a Szívedbe zárva amit ma akartam megnézni de ha Sly papa már így közbe szólt akkor csak elhalasztom. :para:

 

Hát ez az! De a legtöbb kritikában azzal jönnek, hogy milyen gagyi már ez a csattanó, hisz az első percben lehet tudni, melyik könyvről van szó. Abba már nem gondolnak bele, hogy talán azért lehet az eleje óta tudni, mert nem szánták csattanónak :)
Meg az is ott van hogy az ipse viselkedéséből már a közelítés előtt rá lehet jönni arra amire az a jelenet koncentrál. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őrült szív

 

 

Hát már rég láttam ilyen piszok jó életrajzi filmet. :para: A szólista, A pankrátor, most meg ez. És a legjobb az volt benne, hogy végig totál életszagú volt. :) Ámbár volt egy jelenet ami már amolyan sablonkategóriának számít, de ezt megbocsájtom a filmnek. Jeff Bridges hatalmasat alakít, de jó volt viszontlátni Robert Duvallt is. Colin Farell meg meglepetésfigura volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őrült szív

 

 

Hát már rég láttam ilyen piszok jó életrajzi filmet. :para: A szólista, A pankrátor, most meg ez. És a legjobb az volt benne, hogy végig totál életszagú volt. :) Ámbár volt egy jelenet ami már amolyan sablonkategóriának számít, de ezt megbocsájtom a filmnek. Jeff Bridges hatalmasat alakít, de jó volt viszontlátni Robert Duvallt is. Colin Farell meg meglepetésfigura volt.

 

Nekem is nagyon bejött a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó nekem a különálló is, semmi különbség.
Már hogyne lenne különbség. Mármint a képminőségben majd. Per pillanat még hiányzik a 4,7 gigás változat amit már ugye nem monitoron kell nyomonkövetni :para: Na én egy ilyenre várom a feliratot. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már hogyne lenne különbség. Mármint a képminőségben majd. Per pillanat még hiányzik a 4,7 gigás változat amit már ugye nem monitoron kell nyomonkövetni :para: Na én egy ilyenre várom a feliratot. :)

Szerintem a dvd és a rip között semmi különbség nincs, legalábbis szemre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a dvd és a rip között semmi különbség nincs, legalábbis szemre.
Olyan egetrengető különbség valóban nincs, de azért más a tv-n nézni, mint a monitoron. ) Arról nem is beszélve, hogy a hangot már rá is tudom rakni az erősítőre is. :para: Nem a rubik kocka méretű szg-pes ricsajkeltők hangzanak, hanem az álló toronyhangsugárzók :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog majd írjál ám hogy tetszett.
Okés de hosszú beszámolóra nem kell számítani. :evil:

 

A nyílt oldalakon nem találom.
Én nyílt torrentről szedtem. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emberek, ez a film valami iszonyú jó. Simán John Rambo szintü. Az akciók hatalmasak, a srácok meg nagyon cool-ak. Ezt simán bemutathatnák moziban.
Így jobb minőségben még nagyobbat üt! Óriási! :evil:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.