Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nekem kimondottan tetszett a King Kong :rock: Végig le tudott kötni. Ezzel szemben a GYU néha totál giccshalmazba ment át. Főleg a harmadik rész. Sívár párbeszédek..ésatöbbi. Nem nagyon akarom részletezni.

A Kongtól azt kaptam amit elvártam. Izgalmas szórakoztató kalandfilm. Se több, se kevesebb. :|

Ha már sivár párbeszédek, a Kong inkább jeleskedik ezen a téren szvsz. Sőt, giccsek terén is ez a véleményem.

 

A GyU trilógia Jackson mesterműve, amit alighanem sosem tud majd felülmúlni. A King Kong ellenben egy félresikerült próbálkozás...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már sivár párbeszédek, a Kong inkább jeleskedik ezen a téren szvsz. Sőt, giccsek terén is ez a véleményem.

 

A GyU trilógia Jackson mesterműve, amit alighanem sosem tud majd felülmúlni. A King Kong ellenben egy félresikerült próbálkozás...

Ez is egy vélemény :-) Respect :-)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hollywoodreporter.com a "The Illusionist"-ről:

 

"An old fashioned entertainment set in 1900 Vienna, "The Illusionist" features a standout performance by Edward Norton as the magician Eisenheim, who may or may not have supernatural powers. Outstanding production values and mysterious subject matter give the film a surprisingly opulent feel for an independent Sundance entry, which could work to its advantage in some mainstream markets."

 

Na ez a film érdekes lehet... :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

X-Men 3 SPOILER HEAVY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Eléggé vegyes érzelmeim vannak! 1; baromi csalódott vagyok mert a trilógiának nem így kelett volna véget érnie, az első két rész egyre jobban vitte a nézőt egy igazi csúcspont felé ami sajnos nagyon-nagyon elmaradt. S ez mind a FOX hibája!-ha nem akartak volna minden áron kihozni egy új X mozit idén akkor kaptunk volna egy igazán méltó Dark Phoenix storyt. Helyette kaptunk egy óriási kapkodást. Remek korábbi figurákat intéznek el percek alatt ; Cyclops-t szerintem senki se szereti de akkor is ilyen hülyén a 10. percben kinyírni... minden esetre kétséges. Mystique a filmek és a forrás egyik legjobb figurája, őt is semmi perc alatt elintézik (az, hogy Ms Romijn-t végre meg lehet csodálni több kiló latex nélkül sajna ezt nem ellenpontozza! :rock: ). Az új figurák (akikben egyébként fantasztikus lehetőségek rejlenek - Beast, Angel a Morlock-ok) mind 2Dimenzióssak és egyszerűen nem töltik meg úgy a vásznat mint a régi szereplők a korábbi filmekben. :| . Rogue eltűnik Iceman és Kitty (végre egy igazán jó új szereplő!!) kibontakozó kapcsolata melett (ami tényleg tök jó csak lehetne kicsit jobban kidolgozott). És ezt lehetne a végtelenségig sorolni. 2; Pozitívumok: lehet hogy azért mert nagyon nagy gondok voltak a film körül és semmi jóra nem számítottam, de ettől függetlenül egy kellemes estét szerzett (a fennttartásaim azért megmaradtak). Brett Ratner és Zak Penn megtett minden tőlük telhetőt amit csak tudtak a rendelkezésükre álló rövid idő alatt.

 

VÉGE:

Továbbra is azt gondolom hogy a FOX öltönyöseinek meg kelett volna várniuk hogy Singer befejezze a SUPERMANT és visszajöjjön az X-hez (egyébként ő ezt is akarta, csak hát a pénzemberek ugye! :| ) , mert a Phoenix megérdemelt volna egy igazi monumentális filmet, egy igazi epikus művet mint a Star Wars v a LoTR, de sajnos nem ez történt. :| Mindegy negyedik rész mindenképp lesz és remélem Singer visszajön!

 

P.S. 1 : Halle Berry mint Storm egyszerűen szar!!!! A korábbi részekben is az volt a mostaniban meg különössen! :D

 

P.S.2: KING KONG RULLLLLZZZZ!!!!! :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah még pár dolog gyorsan az X-hez! :| Az másnak is feltűnt, hogy mikor a híd szétszakad és átrepül a vz felett akkor még fényes nappal van, de mikor leér a szigetre akkor már tök sötét van????? :|

 

Juggernaut kivitelezése elég nagy csalódás volt! :rock: Képzeljétek el egy Hulk szerű figurát Vinnie Jones arcával...de szép lett volna...

 

 

A WETA Digital Alcatraz őrülete szuper volt!!! (kár hogy arra már nem volt idő (meg a készítőknek igényük) , hogy csináljanak egy képregényhű Juggernaut-ot :D :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetleges X-men spoiler!

 

Pedig az X-men második része anno nekem egy kissebb csalódás volt: buta történet (az egész mutáns populációt elintézni tudó telepata? Na ne...) türhető, de nem kiemelkedő akciók... nekem kifejezetten felüdülés volt a harmadik rész. Végre tényleg volt tétje és nem csak a cameo szerepre beugró mutánsok voltak veszélyben :rock: Nekem pont az olyan dolgok tetszettek benne, mint Mystique kiiktatása... végre egy blockbuster, amiben megmerik lepni a nézőt. Egyedül azt bánom, hogy Wolverine múltjából nem tudtunk meg többet.

Viszont abban egyetértünk, hogy Halle Barry pocsék... :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah még pár dolog gyorsan az X-hez! :rock: Az másnak is feltűnt, hogy mikor a híd szétszakad és átrepül a vz felett akkor még fényes nappal van, de mikor leér a szigetre akkor már tök sötét van????? :|

Jesszusom, most, hogy említed, már beugrik :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem filmközben is feltünt, de azzal magyaráztam meg magamban, hogy a hidszakitás biztos épp naplementekor történt :|

Én is ezzel próbáltam győzködni magam! :|

 

Én nagyon csalódtam, hogy kb 5percet volt benne íz Angyal...azt hittem eldurran az agyam. És akkor berakják a FŐcsapatba Kolosszust, aki szintén annyit szerepel és a végső csatában is csak 2x mutatják. :rock:

A többivel, mindenben egyetértek Priesttel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem kimondottan tetszett a King Kong :|

Hále lúja, nem vok egyedül :rock::D

 

 

X-men 3: az én kedvencem megfelelően sokat szerepelt (Farkas :| ). A gyors kiiktatások meg rám is úgy hatottak, mint Bomarr-ra, vagyis örültem, hogy be merték vállalni. A hídas bakit azonnal kiszúrtam, a haveromnak meg is jegyeztem, hogy az előbb még nappal volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam hogy a Póki3ban 4 ellenség lesz. Ez kicsit megrémisztett.

Sandman, Venom, a Zöld Manó és még vki, akit még nem árultak el.

Én mindet bírom, de még azt is nyilatkozták hogy most több Parker lesz benne, mint Póki. Szóval nem tudom milyen lesz. Túl zsúfolt lesz az egész. Ráadásul úgy érzem hogy Venom megérdemelne egy külön főellenség szerepet, amikor csak ő van egyedül. De hát mglátjuk majd. Még jóóó messze van a bemutató. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lada! Kicsit meglepetten olvasom véleményed a Kongról... Szerintem bármelyik GYU kenterbe veri.

Talán azért nem okozott csalódást, mert nem a nagy hype-kor néztem, hanem amikor már elcsendesedett a dolog. Így nem befolyásolt egy nagy adag elvárás.

Ez nem jelenti azt, hogy egy gyöngyszemet láttam. Szórakoztató volt, de megvenni nem fogom. Viszont a GyU világa tőlem nagyon távol áll.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam hogy a Póki3ban 4 ellenség lesz. Ez kicsit megrémisztett.

Sandman, Venom, a Zöld Manó és még vki, akit még nem árultak el.

Én mindet bírom, de még azt is nyilatkozták hogy most több Parker lesz benne, mint Póki. Szóval nem tudom milyen lesz. Túl zsúfolt lesz az egész. Ráadásul úgy érzem hogy Venom megérdemelne egy külön főellenség szerepet, amikor csak ő van egyedül. De hát mglátjuk majd. Még jóóó messze van a bemutató. :rock:

Én úgy tudtam hogy Venomot végül áttették a 4. részbe, mert egy külön részt érdemel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, előre félek egy csöppet az új Pókember filmtől ilyen hírek után. Kicsit sok az egy filmre eső ellenségek száma :rock: Jó lenne, ha nem követnék a minél nagyobb, több, stb. koncepciót. Ez könnyen hátrányára válhat a filmnek, sőt, más filmnek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy tudtam hogy Venomot végül áttették a 4. részbe, mert egy külön részt érdemel.

Nem vagyok túl otthon a témában, de akármiféle gonosz is Venom, tényleg jó lenne, ha másik részre raknák, vagy a többit halasztanák el :rock: Lentebb írtak miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok túl otthon a témában, de akármiféle gonosz is Venom, tényleg jó lenne, ha másik részre raknák, vagy a többit halasztanák el  :rock: Lentebb írtak miatt.

Hát eddig úgy volt hogy átrakják külön a 4. részbe, de ezt meg ma olvastam:

 

http://www.superherohype.com/news/spider-mannews.php?id=4327

 

Ez meg Venom, azok kedvéért akik nem ismerik! Én úgy tartom számon, mint Spidey főellensége!

Venom

Wikipedia

 

Ja és tegnap megnéztem VAn-DAmme új filmjét, a Second in Command-ot. Akinek tetszett az Alamo című film, annak ez is tetszeni fog, hiszen ugyanaz, csak modernebb. :| Mindenesetre érdekes volt.

Second in Command IMDb

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem kell félni attól, hogy sok gonosz szerepel a pók3-ban. Alighanem nem arra fog kimenni a játék, hogy mindet kipipálja a hálószövő, hagynak belőlük a negyedik részre is. Pl. el tudom képzelni, hogy Venomot csak bevezetik a történetbe, és a negyedik részben fognak csak igazán összecsapni.

 

A képregényekben gyakran előfordult, hogy több rosszfiúval kellett egyszerre küzdenie, szóval ez még feelinges is lehet :rock:

 

(Én azért szurkolok, hogy a Green Goblin ne olyan idétlenül nézzen ki, mint az első részben...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képregényekben gyakran előfordult, hogy több rosszfiúval kellett egyszerre küzdenie, szóval ez még feelinges is lehet :rock:

 

(Én azért szurkolok, hogy a Green Goblin ne olyan idétlenül nézzen ki, mint az első részben...)

Hát a Goblin csak a végén lesz azt mondták, de abban én is reménykedem, hogy Venomot még csak bevezetik majd a 4. részre! :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várta más is, hogy lesz idén is moziünnep? Mert én igen, de semmi hírt nem olvastam róla. Nem mintha annyira keresetem volna ;) De most találtam, és idén augusztus 31-szeptember 3 között rendezik meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várta más is, hogy lesz idén is moziünnep? Mert én igen, de semmi hírt nem olvastam róla. Nem mintha annyira keresetem volna :D De most találtam, és idén augusztus 31-szeptember 3 között rendezik meg.

Én várom! De én sem olvastam róla még róla sehol.

 

Más: tegnap megnéztem a 4 szobát - eddig égett a fejem hogy nem láttam ezt az alapműt, és most már azt is tudom miért alap - Tényleg zseniális a film. Aki még nem látta - mint én ;) - az nézze meg, mert Tarantino...az Tarantino! ;):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.