Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tekintettel, hogy a Jurassic Park trilógiában látottak lettek megkérdőjelezve,

Sci-Fi filmek. Tudományos - fantasztikus. Szerintem ott nem a lények valódi természetének kihangsúlyozásán volt a hangsúly, hanem az izgalmas történeten. Ha most készítenék, akkor biztos ilyen vérszomjasok lennének a T-Rex-ek, akármit is fedeztek fel a tudósok. Ezért ülnek be a moziba. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ja, de mind a regény, mind az abból készült film azért rágyúrt az "élethűségre" is. Szóval ez azért számít. Persze, nem természetfilm, de azért mégis adnak valamicskét a valóságra is. Mint írtam, ezért (is) lett Spino a Rex helyett, és a velociraptoroknak ezért van tolla a JP III-ban, igaz, filmesen dizájnosan, és csak a hímeknek, hogy vagányul fessenek :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

láttam a POTC 2. Panírozzanak be és rántsanak ki ha lesz idén jobb film.

 

A legjobb rész amikor Will Davy Jones hajóján van. Egyébként tele van fordulattal (főleg a vége felé). Ja és szóba jött az hogy hogyan gabajodnak a történetbe szerintem egyszerre írták meg a forgatókönyveket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és szóba jött az hogy hogyan gabajodnak a történetbe szerintem egyszerre írták meg a forgatókönyveket.

Az biztos, mert egyszerre is forgatták le őket. A POTC 3 forgatása már kész van, csak az utómunkálatokat húzzák, vagy mifene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi én már láttam, és szerintem Priest már belinkelte a trailerét, csak nem épp a legszebb minőségben. :) De érdemes megnézni - megint! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Terry G. és Philip K. közösen, csak jó lehet!!! :(

 

Yodamester - mit vársz még ebben az évben olyan nagyon?

Majd én is gondolkozom rajta mert azért lehet hogy lesz egy-kettő. :)

Ami így kapásból beugrik az a The Prestige, a The Departed és a The Fountain, amiket mindenképp látni akarok és nagy reményeket is fűzök hozzájuk.

 

Ezeken kívül több film is van ami érdekel, de a fentiektől várom a legtöbbet. Amúgy ősztől kezdenek a súlyosabb darabok a mozikba kerülni (legalábbis kint, itthon meg, ki tudja...).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A HALO fimnek meg van a rendezője! Neill Blomkamp az illető. Ha esetleg "valaki nem tudná ki Ő" nos a Ő rendezte a Citroen "Transformers" reklámot (táncoló robot). Ennél sokkal, de sokkal jobb munkái megtekintehetők itt: http://www.youtube.com/results?search_type...p&search=Search

érdemes végignézni őket, nagyon ígéretes, már csak egy jó script kellene!

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új Posterek a 300 című filmhez! Már alig várom a teasert. A comic-conon mutatták be a postereket, és a teasert is szal hamarosan várható az is, persze a youtubeon már látható egy kamerás változat! Nagyon állat lesz! :peace:

 

three_hundred_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

300 poster2

300 poster3

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látta már vki a Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby-t? Úgy hallottam nagyon jó, de nekem még nem sikerült megtekintenem. Will Ferrelt amúgy is nagyon bírom. Biztos adni fogják hamarosan itthon is, mert kint úgy nézel elég nagy sikere van...ahhoz képest. :)

 

Jól van most néztem meg: Szept 14. :oops:

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 filmről tennék említést, amiket a napokban sasoltam meg.

 

Szerelmünk lapjai (The Notebook)

Számomra ismeretlen színészek (kivéve az öregembert) játszanak a filmben, viszont olyan meggyőzően, hogy sok ismert kollégájuk vehetne példát róluk. Gyakorlatilag egy romantikus filmről van szó, ami egy kemény érzelmi töltettel rendelkezik. Szó szerint üt az egész történet és a csúcspontok. Igazából ezer ilyen történetet láttam már, de ez nagyon ügyesen van felépítve, pedig semmi bonyolúltság nincsen benne. Egyszerű és dinamikus. Párjainkkal kiváló filmélmény, de még egyedül is. 10/8.

 

Batman Begins

Már tavaly moziban megnéztem, azóta többször is. Briliáns. Engem a precizitás amúgy is lenyűgöz az élet minden területén. Ez a film is pont ilyen. Összetett alkotás, kiváló színészekkel (ennyi nagy név egy képregényfilmben már sejteti, hogy ez más mint a többi). Merész vállalkozás, de minden ponton átgondolt. Az utolsó párbeszéd Gordon és Batman között nagy kedvencem, főleg a következő küldetés bemutatása egy jól ismert papírlappal (Gary Oldman rulez). 1500 Ft-ért nem engedhettem meg magamnak, hogy hiányozzon a kedvenceim mellől DVD-n. 10/9.

 

Ház a tónál (The Lake House)

Ez még friss élmény. Tegnap este kukkantottam meg társaságban (magamtól biztos nem néztem volna meg). Ez egy melankólikus, romantikus történet. Az alapötlet nem rossz, és szerintem Keanu Reeves és Sandra Bullock is elfogadhatóan játszanak. De nem tudtam figyelmen kívül hagyni azt, hogy a film szeretne egy kicsit művészies lenni. Ez nekem kicsit hivalkodó volt. De összességében aranyos történet, és lehet rajta filózni, de nem fog megváltani. 10/5.

 

A Karib-tenger kalózai - Holtak kincse

Nekem az első rész nem tetszett. Egy nagy összevisszaság érzését adta számomra, tele hatásvadász, de unalmas jelenetekkel. Viccesnek sem, és izgalmasnak sem hatott.

Ha lehet, akkor a második rész még az elsőnél is bugyutább. Ha a King Kong-nál rosszak voltak az arányok, akkor ez itt is igaz. A látványosnak készült öszecsapások unalmasak és hosszúak. Mindkét résznél az az érzésem volt, hogy nincs a filmnek egy átgondolt szabályrendszere. Lehet az merész, meg rugalmas, de ez inkább kusza. Viszont ha hülyéskedni akarunk, ahhoz meg nem elég poénos. Számomra elképesztő, hogy egy ilyen filmnek ekkora sikere van. És mi ez a Birodalom visszavág-párhuzam, amit mindehol olvasok? Ezt valaki egyszer elhintette, aztán megy utána a tömeg, vagy mi? Egyáltalán nem éreztem ilyet a végén. Sok filmben volt már hasonló szitu. És a kedvencem: a film promója. "Captain Jack is back." Mi??? Ki a fene az? Mert ha Jack Bauer következő napjáról lenne szó, még megértem, de ez? 10/2

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem én hoztam szóba még anno a Birodalmat a kritikámban. Semmiféle párhuzamról nem volt szó, hanem azt taglaltam, hogy a film végén lévő cliffhanger szerintem nagyon jól sikeredett, és nem nagyon emlékszem ennél jobb befejezésre, ami után tudtuk, hogy lesz még rész. A Birodalmat ekkor hoztam fel, hogy nehogy morajlás kövesse kommentemet, hogy Han karbonitba öntése is hasonló volt ehhez, hogy utánna ment a nép megmenteni, csak ott nem volt nagy varázs mikor néztem kiskoromban előszőr, mert ugye a trilógia megvolt vhs-en, és egyből tudtam utánna nézni a Jedit. Mondjuk bizonyos szinten még párhuzamnak is lehet tekinteni, ha már szóba került a "párhuzam" szó. Ez teljesen szubjektív vélemény, én személy szerint még nem olvastam sehol, hogy a Birodalommal hasonlították volna. Én itt tuti elhintettem ilyet, de nem nagyon tapasztaltam utánna tömegmegmozdulásokat... :oops:

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem én hoztam szóba még anno a Birodalmat a kritikámban. Semmiféle párhuzamról nem volt szó, hanem azt taglaltam, hogy a film végén lévő cliffhanger szerintem nagyon jól sikeredett, és nem nagyon emlékszem ennél jobb befejezésre, ami után tudtuk, hogy lesz még rész. A Birodalmat ekkor hoztam fel, hogy nehogy morajlás kövesse kommentemet, hogy Han karbonitba öntése is hasonló volt ehhez, hogy utánna ment a nép megmenteni, csak ott nem volt nagy varázs mikor néztem kiskoromban előszőr, mert ugye a trilógia megvolt vhs-en, és egyből tudtam utánna nézni a Jedit. Mondjuk bizonyos szinten még párhuzamnak is lehet tekinteni, ha már szóba került a "párhuzam" szó. Ez teljesen szubjektív vélemény, én személy szerint még nem olvastam sehol, hogy a Birodalommal hasonlították volna. Én itt tuti elhintettem ilyet, de nem nagyon tapasztaltam utánna tömegmegmozdulásokat... :oops:

Én nem az itteni fórumra gondoltam. Ezen kívül még két helyen is olvastam kritkában, fórumban, hogy van ez a párhuzam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HELLBOY 2: THE GOLDEN ARMY:

 

Del Toro: We definitely have all the regulars ? Hellboy, Abe Sapien and Liz Sherman are

back. We have two characters from the F world, which are a prince and a princess that we will be casting very soon, but not coming back is John Myers. He's not coming back. Kroenen is back in a very small sort of cameo appearance and Professor Broom, John Hurt, is not back. Evidently Kroenen took care of that.

Tehát Kroenen visszatér! :)

 

Különben szóljatok, ha senkit nem érdekel a Hellboy, és csak magamnak linkelem be ezeket a híreket... :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különben szóljatok, ha senkit nem érdekel a Hellboy, és csak magamnak linkelem be ezeket a híreket... :oops:

Nyugodtan írd csak, olvasom. Igazából a Hellboy filmet láttam (képregényben nem ismerem, de mást se nagyon), de annyira nem dobott fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.