Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Rog: miért nem jön be Ash megnyúvasztása?

Azért mert a másodikat már egy csomószor láttam előtte és a Bishopos jobban megfogott. Annak ellenére hogy Bishit nagyon bírom még mindig jobban tetszik az hogy nem emberek bánnak el vele. Az egésznek a folyamatát sokkal kiforrottabbnak tartom mint Ash legyakását.

Ash Holm haver bepörög a programja miatt, tombol aztán kap párat amitől össze-vissza vergődik és a többi meg nekiesik egyszóval kaotikusnak tartom az egészet.

Azt nem mondom hogy máshogy jobb lett volna megcsinálni mert jól van ahogy van de nálam nem üti meg azt a mércét mint ami a kövi részben van.

Szerintem a Bishis még akkor is jobban bejönne ha azt az első után láttam volna.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem. Mondjuk nekem is inkább Bishop kinyírása felé húz a szívem, főleg mert nem értem, Ash miért ilyen faramuci módon próbálta meg kinyírni Ripley-t (bár lehet azért, mert a programjában nem volt különösebben belekódolva, hogyan kell embert ölni, dehát tudományos tisztnek programozták be, lehetett benne valami az emberi anatomiából, amiből rájöhetett volna, hogy egy újsággal való folytogatásnál van azért több jobb módszer is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

lehetett benne valami az emberi anatomiából, amiből rájöhetett volna, hogy egy újsággal való folytogatásnál van azért több jobb módszer is

Talán az emberek nem számítottak neki annyira mint az alien. A feje is ott áradozott hogy csodálja a tisztaságát meg meg ilyenek. Használhatott volna mást is de ő pont egy bizarr megoldást választott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hűűűű mennyi baromság egyrakáson. Egyrészt, Anderson egyáltalán nem biztos, hogy főszereplő lesz, másrészt ami biztos, hogy nem lesz ezredes, mert egy ideje már major general (azt hiszem a dandártábornok a magyar megfelelője). Szóval már ebben a rangban sem sima mezei tábornokocska.

Harmadrészt, messze nem Ba'al az uccsó goa'uld rendszerúr. A 9-10. évad folyamán felbukan még más goa'uld is, akiket nem gyaktak le.

Aztán meg, mi az hogy a Continuumot kezdik előbb forgatni? Az Ark of Truth forgatásának kezdete április 15, míg a Continuumé június 1. Az én naptáramban az április előbb van, mint a június.

 

A történet nagyából stimmel, bár a spoilert azért kitehették volna...

Kicsit részletesebben:

A CSK-1-et meghívják, hogy legyenek szemtanúi az utolsó Goa`uld rendszerúr, Ba`al kivégzésének, azonban Vala és Teal`c rejtélyes módon eltűnik. Carter, Jackson és Mitchell visszasietnek a Földre, ahol megváltozott a történelem: a Csillagkapu Programot eltávolították az idővonalról. Miközben Jacksonék megpróbálják meggyőzni a hatóságokat, Goa`uld anyahajók jelennek meg a bolygó felett. A flottát Ba`al irányítja, akinek a Goa`uld királynője nem más, mint Katesh (Vala), az Első Jaffája pedig Teal`c. A CSK-1-nek meg kell találnia a Csillagkaput, hogy megakadályozzák a bolygó rabszolgasorba taszítását, és visszaállítsák az idővonalat.

 

Amúgy szerintem ez nem lesz túl jó rész :para:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez kb megfelel a 8x19-20 Moebius I-II sztorijának is, ezért is gondolom, hogy szutyok lesz ez a film.

Ellenben az első film, az Ark of Truth ott folytatja a sztorit, ahol a sorozat abbamarad. Bár nem tom, kik azok a d betűs ellenek, én csak O betűs ellenséget ismerek (meg esetleg A és L betűseket).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez kb megfelel a 8x19-20 Moebius I-II sztorijának is, ezért is gondolom, hogy szutyok lesz ez a film.

Ellenben az első film, az Ark of Truth ott folytatja a sztorit, ahol a sorozat abbamarad. Bár nem tom, kik azok a d betűs ellenek, én csak O betűs ellenséget ismerek (meg esetleg A és L betűseket).

Biztos neked van igazad...azokra az istenlényekre gondoltam :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Rog.

 

Egyébként megnéztem az első részt. Tipikus Bruckheimer film, de míg pl. az Armaggeddon inkább volt röhejes a sok eröltetett poén miatt, addig ebben a kalózos fillmben már jobban működnek a dolgok. Néhol már a poénok is ülnek, és úgy egészében véve kellemes kis popcorn mozi. Egyszer meglehet nézni, bár kicsit zavaró a karakterek sablonossága. Ám ha ezen túllép az ember, és nem vár semmit, csak egy jó kis effekt mozit, akkor jól szórakozhat. :oops:

 

10/7.5

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen. :oops:

 

Az Armageddon engem nem a poénjai miatt fogott meg de azért ezen mindig elröhögöm magam: "Saddam Hussein ledobta az atomot!" :(

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer meglehet nézni, bár kicsit zavaró a karakterek sablonossága. Ám ha ezen túllép az ember, és nem vár semmit, csak egy jó kis effekt mozit, akkor jól szórakozhat. :)

Hát Sparrow-t meg ahogy Depp játssza, semmiképp nem nevezném sablonosnak, sőt még Barbossavagyis Geoffrey Rush is remek.

Effekt mozi helyett nálam ez kaland mozi :) Ami még külön tetszik, hogy cserélődnek a szerepek: valójában nem a hős pasi menti meg a nőt, hanem pont a pasit kell megmenteni :oops:

Legalább nem utálod a filmet :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Brucki filmekkel úgy vagyok hogy nekem inkább a "komolyabbak" jönnek be. A "Bad Boys" első része valahogy eldöcögött ahogy néztem a másodikhoz meg nem is van kedvem.

Inkább "A szikla" meg az "Armageddon" jön be a legjobban tőle és Baytől.

 

Szerintem nem annyira jó ha az alkotők leragadnak egy adott műfajnál igaz ez a váltás nem biztos hogy mindig bejön.

Spielbi is jó néhányszor váltogatta a műfajokat de ha a JP2 utániakat nézem akkor azok közül csak a Ryan jön be igazán.

 

Bruckesz meg jó néhány krimisori fölött is producerkedik amik közül néhányat a Viasz**on is adogatnak.

 

A legérdekesebb nekem az volt amikor kiderült az Űrgolyhós Mel Brooksról hogy a Brooksfilms nevű cégén (nemtom megvan-e még) keresztül a vígjátékaitól és egyéb műfajú filmjeitől eltérő filmeket producerelt.

Amikor mondjuk "A légy" legelején kiírták hogy "Brooksfilms presents" akkor régebben nem is foglalkoztam vele.

Amikor az Extra DVD-n a film létrejöttéről való interjúkban benyögte valamelyik pocok hogy az Mel Brooks akkor majd lefordultam az ágyról. Ha jól tudom a gyengusz másodiknak is ő volt a producere.

Azt tudtam hogy rendezett az komolyabb filmeket is a vígjátékai mellett de hogy még horrorhoz is volt köze azt nem gondoltam volna.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Nekem elég felszínes volt az egész. :( Egy jó kalandfilm, de semmi több. Sparrow humora meg abszolút nem jött be, egy két poént kivéve (a belépője hatalmas volt). :oops:

Egy kalandfilmtől ne is várjunk dosztojevszkiji mélységeket :)

Sejtettem, hogy nem fog annyira tetszeni, de hát ez van. Nekem az egyik kedvencem :)

(off: nem enged az oldal smiley-kat kattintani)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.