Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Oscar nyertesek. Azt mondja nem kamu.

http://nukethefridge.com/pics/oscarletter.jpg

Eh, akkor már meg se nézzem? :D Nem is, azért majd szurkolok hajnalban kedvenc színésznőmnek, bár fentiek alapján már nem is kell :lol: Mindegy.

 

Egyébként nem csodálkoznék Ami Adams díjazásának, pont a napokban láttam a Doubt (Kétely) című filmet. Egy egyházi iskolában játszódó sztorik, ahol az igazgató apáca főnöknő megvádolja a papjukat, hogy zaklatta az egyik diákot (a suli első színesbőrű diákját, nem mellesleg azt hiszem 1964-et írunk). A színészi jelenlét annyira erős a filmben, amit ritkán látni (4 színészi Oscar-jelölést kapott!), és a történet is jó, érdemes megnézni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont most olvasom, lehet mégis kamu :D

 

Uram irgalmazz, S. Darko trailer.

Khm az első rész Donnie Darko a kedvenc filmem, sok minden okból kifolyólag... De ez... ez valami szenny.. :) Viszont Donnie kishuga időközben szexi nővé érett :lol: Az egyetlen pozitívum..

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A múltkor már láttam a trailert, de nem tudom mitől lenne "szenny". :S

Az első rész nekem is nagyon bejött. :lol:

 

Ez tipikusan az a film, amit nem kellett volna folytatni ugye. Az első rész rendezője Richard Kelly is ellene volt az egésznek..Ez egy újabb rókabőr, ugyanazzal a sztorival szinte, gyengébb kivitelezés..

 

Ezért jön ki csak DvD-n, moziba be se merik vállalni..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És? Jót akarsz nekik, ők meg nem akarják, hogy jót akarj nekik. Innentől kezdve az egyéni szociális problémájuk. Mi a fenéért nézed azt, hogy más mit akar, meg hogyan akar filmet nézni. Egyszer elmondtad nekik, nem fogadták, "sz*r" nekik. Emiatt ne legyen fekéjed :lol:

Hogy ha menthetetlenek akkor persze lemondok róluk. :)

Hogy csak "Film+-os B kategóriás gagyiságok élvezhetőbbek szinkronosan" Se a Terminator széria, se a Két tűz között, se a Mátrix, se az Alien széria, vagy az NCIS, House, a Stargate mozi, a Die Hardok, a Halálos fegyverek, ésatöbbi, nem éppen "Film+-os B kategóriás gagyiságok", nem beszélve arról, hogy a példáim között sem csak Schwarzenegger és Stallone szerepelt, hanem Sigorney Weaver, John Hurt, Laurence Fishburne, Clint Eastwood, Tom Skerritt és Charles Dance filmjei is ott voltak, akik azért szintén nem "Film+-os B kategóriás gagyiságokban szerepelnek többnyire (nem beszélve, hogy némelyikük hazájukban elismert színpadi színészek). Szóval, ez a marhaság, amit így kategórikusan kijelentettél

Nem írtam hogy csak a Vissza a Jövőbe az egyetlen jó szinkronos film ami nem B kategóriás, csak azt hogy az egyetlen amit szinkronosan nézek. Terminátort feliratosan kedvelem jobban (Arnie nem sokat beszél benne), Két tűz közöttöt csak szinkronnal láttam, Alien , Startage, Die Hard, Halálos fegyver szintén. A House se kicsit jobb eredeti hangon véleményem szerint, a Mátrixot mint már írtam csak angolul van lehetőségem nézni.

 

Látod most nekem nincsen viszonyítási alapom, nem tudom hogy jobb-e az eredeti hang azoknál a filmeknél vagy rosszabb. Majd talán bepótolom őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg igyekszem, hogy ne legyen fekélyem mások helyesírásától :P

:lol: Ezt olyan embernek írod, akiniek a nevében alapból van helyesírási hiba? :P:)

 

Látod most nekem nincsen viszonyítási alapom, nem tudom hogy jobb-e az eredeti hang azoknál a filmeknél vagy rosszabb. Majd talán bepótolom őket.

Na igen, csak éppen te konkrétan mást jelentettél ki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Há' Isten hogy az Avatar feliratos lesz részben, az idegen nyelvű na'vik miatt..

Nem kell a szinkronnal szenvednem.

Ezt most úgy mondtad mintha olyan megerőltető lenne magyar nyelven hallgatni valamit. :)

 

Én hálát adnék ha nem a feliratot kellene kibogoznom, hanem a látvány minden apró részletét figyelhetem meg. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Da Vinci kód

 

Nem kis elmaradást pótoltam be ezzel a filmmel. :)

Noh. Nem volt olyan nagy eresztés mint amire számítottam, némi Indiana Jones klónnak tűnt, ezzel inkább kalandos volt, mintsem feszültséggel teli. A titkokat, rejtvényeket szinte sec perc alatt megfejtették főhőseink, de ettől függetlenül azért jó kikapcsolódást nyújtott számomra a film. Remélem, hogy a folytatás azért ütősebb lesz. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol: Ezt olyan embernek írod, akiniek a nevében alapból van helyesírási hiba? :P:)

 

Igen, olyannak :P Amúgy csak ritkán kap el a helyesírási hév, szóval igyekszem türtőztetni magam :P (Nem mellékesen, tuti félreírok én is néha :D)

 

Dzséjt, ez jogos megállapítás. :P Már anno kérdeztem is tőle, hogy mióta írják egybe a nevét. :P

Ööö... milyen nevet is? :P

 

DaVincit csak egyszer néztem meg, agyoncsapott sz** lett. A folytatás meg időrendben valójában előzmény, és én is remélem, hogy jobb lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tudatos és önkényes írásmód, mivel nicknévnél bármit lehet szerintem :)

 

Nem is írtam lentebb, hogy láttam az In Brugest ma (Erőszakik), még nem tudom, hova rakni, elég extra film volt :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tudatos és önkényes írásmód, mivel nicknévnél bármit lehet szerintem :D

 

Nem is írtam lentebb, hogy láttam az In Brugest ma (Erőszakik), még nem tudom, hova rakni, elég extra film volt :lol:

Talán a többi lemez közé kéne rakni. :P:)

Talán valamelyik nap én is előveszem és megnézzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.