Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Prestige milyen tipusú mozikba lesz?

 

Pláza -- átlag -- popcorn zabáló moziban, vagy (nálunk) Tisza -- olcsó, érdeklődőbb réteg -- művészi filmszínházban?

 

Szóval milyen tipusú film ez? (nem olvastam vissza, mert most nincs időm ;) ). Előre is köszönöm!

 

 

Mindezt azért kérdem, mert a plakátja most nagyon megfogott.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Prestige milyen tipusú mozikba lesz?

 

Pláza -- átlag -- popcorn zabáló moziban, vagy (nálunk) Tisza -- olcsó, érdeklődőbb réteg -- művészi filmszínházban?

 

Szóval milyen tipusú film ez? (nem olvastam vissza, mert most nincs időm ;) ). Előre is köszönöm!

 

 

Mindezt azért kérdem, mert a plakátja most nagyon megfogott.

 

 

Donát

Szerintem a költségvetése alapján azért mindenképpen a nagyobb mozikban lehet számítani rá.

 

Azt lenne jó megtudni, hogy ki lesz a hazai terjesztője...

 

Edit: ennyi infót találtam róla hirtelen magyar vonatkozásban: "Presztízs - Tökéletes illúzió (The Prestige, hazai bemutató: 2007 eleje)"

Szerkesztve: - yodamester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kapaszkodjunk meg a süvegünkben, lesz Karib-tenger kalózai 4. Eh... :)

Én imádom ezt a trilógiát (még úgy is, hogy a harmadikat még csak nem is láttam), de azért ez meredek.

Főleg a kiszivárgott hírecskék (megeshet spoiler, szóval annak tekintetében olvassatok tovább, bár egy film ilyen kezdeti szakaszában semmi sem biztos ugye).

Sparrow benne lesz a filmben Johnny Depp alakításában, de már korántsem biztos, hogy főszereplőként, lehet csak cameozni fog. Na ez már egy elszúrt ötlet, hiszen a PotC főleg Deppnek köszönheti, hogy ilyen jó lett. És hát, Jack O'Neill távozásával kezdett "romlani" a Stargate SG-1 is, már előre látom, mi lesz, ha Sparrow kiszáll a fráncsájzból, lehet akármilyen jó is a történet.

Orlando Bloom, azaz Will Turner meg lehet meghal. Na, alakul ez a 4. rész. Már csak azt lenne jó tudni, mit csinálnak Lizivel... szülési szabadságra mehetne mondjuk.

Ja, a forgatókönyv elvileg már eléggé előrehaladott állapotban van, ezt csiripelik a verebek.

 

Hát akárhogy is, nekem az első két rész (és valszeg a harmadik is) meghatározó film marad, de abban bizonytalan vagyok, hogy kellene egy negyedik rész. Szvsz nem kell.

 

Forrás: sg.hu

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most őszintén? Nekem bejönne a hat film, ha az szinte olyan szintű lenne, mint az első, mindegyik humoros, jó sztorival és Jackkel, na meg a többiek is elkelnének oda :) SW-ből is hat van elvégre :D De ez nem tűnik olyannak eddig :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, szerintem a PotC2 sokkal jobb volt az elsőnél, dehát ez szubjektív dolog ugye. És komoly konkurenssel is tudott volna tarolni - bár mit tartunk komoly konkurensnek, mert pl én a Pókembert baromira nem tartom semmi konkurensének, mégis, még az SW sem tudta vele felvenni a harcot rendsen. Szóval ilyen szinten szvsz oda lehetne állítani a Pókember mellé is, bírná magát tartani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rosszul gondolod, mert a Pókember amcsiban nagyon népszerű. Az jócskán szipkázott volna el tőle zsozsót.

Sztem is. Azért a POTC 2-nek nem volt valami hű de erős konkurenciája box office szinten idén. Ha jövőre a Pók 3-al együtemben érkezne a harmadik, nem biztos, hogy ilyen jól teljesítene. De hát úgysem vállalják be a studiók, hogy ütköztetik az óriás franchiseokat :)

Szerkesztve: - yodamester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rosszul gondolod, mert a Pókember amcsiban nagyon népszerű. Az jócskán szipkázott volna el tőle zsozsót.

De hál istennek, nem csak amcsiból áll a világ. Sok film bukott már meg amcsiban, és lett népszerű külföldön, illetve fordítva, lett ott népszerű és bukott külhonnban.

Jó, mondjuk lehet, nem a pókembert kellett volna példának felhoznom, de szerintem az borzalmas film, amire a POTC egynegyede is mérföldeket ver. Más viszont nem jut eszembe, ami úgymond komoly konkurense lenne. Batman, na azzal megnézném, úgyis jövőre lesz a Batman Dark Knight.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.