Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az elsőben meg csak egy "máskor is"-ra és egy röhögésre tellett neki. :para:

Az elsőben angolban többet dumcsizik. Pl a végén, mikor Dutch leteríti és megkérdi, hogy "Mi az isten vagy te?" akkor a pred visszakérdez: "Mi az isten vagy te?"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elsőben angolban többet dumcsizik. Pl a végén, mikor Dutch leteríti és megkérdi, hogy "Mi az isten vagy te?" akkor a pred visszakérdez: "Mi az isten vagy te?"

Jól mellélőttem. Ez a szinkronosban is banne van.

Összekavartam azokkal amiket magának játszik vissza, mint Mac és Dillon skorpiós szövegelésénél meg Billy röhögésénél.

Akkor már nincs is rajta a maszkja, a magnója meg abban volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit lemaradva, de én is bologatok a Predator mellett szóloknak. Igazi társasági film: kemény beszólások, feszülő izmok, helikopter-fegyver a katonák kezében és az egyik legemblematikusabb filmes gonosz: a Predator. A második részből viszont nagyon hiányzik egy Arni kaliberű szinész (és most persze nem a tehetségére gondolok :para: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

helikopter-fegyver a katonák kezében

Hajaj. A "Nagypapa és Társai Bozótvágó Kft". :D

Nem kell már machete a dzsumbulyban haladáshoz. Elég egy csomó fegyver, lőszer és kész. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell már machete a dzsumbulyban haladáshoz. Elég egy csomó fegyver, lőszer és kész. :para:

Na ja, a filmben van az egyik legcoolabb jelenet is a filmtörténelemből: erdőkitermelés MP5-ösökkel, M16/A2-essel, gránátvetővel és Vulcan géppuskával :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban, amikor Mac lekaszálja a fél dzsungelt, az nagyon megindító. :o Abban is egyet kell értenem Bomarral, hogy ez egy igazi fiúknak készült társasági film. Főleg ha előtte lecsúszik egy-két sörcsi is. Ezután automatán nyúl a kéz a Terminátor 2, majd a Ponyvaregény című filmek után. :para::D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kicsit bosszantom yodamestert. :para:

 

A departedről írták:

 

"more gore than Texas Chainsaw Massacre

 

What a disappointment. Fun level of zero. Realisism near zero. Cops that do nothing but constantly scream the f-word and get in fistfights with one another at the office all day, every day. Apparently assaulting an officer is OK if you are an officer. A couple of Texas Chainsaw Massacre movies worth of pointless gore. Uselessly jarringly filmed like a bad CSI episode. And if I want to see that many people realistically killed I'll rent the entire Faces of Death series. This movie is junk. It should have been classified as horror so I could have avoided it. But of course none of that was in the previews because once again the people making the previews have more talent than the director and writers of the actual movie."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kicsit bosszantom yodamestert. :para:

 

A departedről írták:

 

"more gore than Texas Chainsaw Massacre

 

What a disappointment. Fun level of zero. Realisism near zero. Cops that do nothing but constantly scream the f-word and get in fistfights with one another at the office all day, every day. Apparently assaulting an officer is OK if you are an officer. A couple of Texas Chainsaw Massacre movies worth of pointless gore. Uselessly jarringly filmed like a bad CSI episode. And if I want to see that many people realistically killed I'll rent the entire Faces of Death series. This movie is junk. It should have been classified as horror so I could have avoided it. But of course none of that was in the previews because once again the people making the previews have more talent than the director and writers of the actual movie."

Na és? Találhattál volna ezer pozitívat is, mi értelme volt ide begyűrni egy negatívat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wicker Man

Most fejeztem be Nick Cage egyik új filmjét a Wicker Mant. Régebben már be volt linkelve a trailere. Nekem abból egészen más esett le, mint amit láttam. Szellemvilág, esetleg megszállás. És próbálták is nagyon misztikusra készíteni, de valahogy nem sikerült. Izgalmas volt, de igazából mégsem történt semmi. Szóval eléggé 2ős érzelmeket váltott ki belőlem a film, mert a színészi alakítások és a film vége kárpótolt a hosszú bevezetésért. Nem láttam az eredetit, v olvastam, de szerintem ezekután megfogom tenni.

Engem alapban is érdekelnek az "elszigetelt helyen lakó, megszállott emberes" filmek. Volt egy kis Falu beütése, de nem hasonlítom ahoz mert szerintem az sz*r volt. :D

Szóval aki könnyed borzongásra vágyik, annak csak ajánlani tudom. :para:

 

505183~Wicker-Man-Posters.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abban is egyet kell értenem Bomarral, hogy ez egy igazi fiúknak készült társasági film. Főleg ha előtte lecsúszik egy-két sörcsi is. Ezután automatán nyúl a kéz a Terminátor 2, majd a Ponyvaregény című filmek után. :o:D

Biztos lány vagyok, azért megy nekem minden kecmec nélkül is a T2, meg a Ponyvaregény :para: Nem kell ezt túlspilázni és megy pia nélkül is :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Departed

Hát két napja én is vetettem egy jó hosszú pillantást a Téglára. Igazából annyira nem érdekelt a téma hogy moziban nézzem meg, és mint utólag kiderült, (számomra) nem is érte volna meg.

Nem láttam az eredetit, amit sajnálok is, és be fogom pótolni amint lesz rá lehetőségem.

Mivel nem láttam, és nagy beharangozást kapott, sokkal többre számítottam.

És rá kellett jönnöm, hogy a szuper! színészi alakítás már nem elég. Meg úgy éreztem hogy túl sok híres színész pakoltak be fölöslegesen. /Mindamellett hogy nagyon bírom őket./

A történetet ami amúgy is elég langyi, rettentően elhúzzák. Többször az az érzésem támadt hogy ez már volt a filmben. Az elején még lehetett izgulni azon h ki bukik le és mikor, de a vége felé már elég uncsi lett ezáltal a hangulata is alább apadt.

Egyedül a film utolsó 5 percén lepődtem meg ami tényleg váratlan volt, de gondolom aki látta az eredetit, az ezen sem lepődött meg.

Szóval nem tett rám nagy benyomást a film, de még 1x biztos meg fogom majd még nézni a közeljövőben.

 

posterdeparted.jpg

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem láttam az eredetit, amit sajnálok is, és be fogom pótolni amint lesz rá lehetőségem.

Pótold be, nekem az bejött :D Ezt meg majd meglátjuk.

Ha nem változtattak rajta sokat az alkotók, nem fogok meglepődni a végén :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos lány vagyok, azért megy nekem minden kecmec nélkül is a T2, meg a Ponyvaregény :o Nem kell ezt túlspilázni és megy pia nélkül is :para:

Tényleg lány vagy, most már semmi kétség. Nem érted a férfiak dolgát. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg lány vagy, most már semmi kétség. Nem érted a férfiak dolgát. :)

Érteni értem, nem arról volt szó, hanem arról, hogy nem úgy csinálom (a kettő nem összekeverendő) :D Elvégre mint megállapítottad, lányból vagyok :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azért tettem, mert ellensúlyozni próbáltam a 100% -os istenítést.

Enélkül is tudjuk, hogy nem tetszet minden mindenkinek, ha a többség remeknek tartja, akkor is mindig lesz valaki, aki meg lehúzza. A világ így működik, de ezt tudjuk magunktól is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érteni értem, nem arról volt szó, hanem arról, hogy nem úgy csinálom (a kettő nem összekeverendő) :P Elvégre mint megállapítottad, lányból vagyok :P

Nem bántásként írtam. :D De nyilván nem tudod, mekkora macho film is ez. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "Nagypapa és Társai Bozótvágó Kft",

avagy

 

erdőkitermelés MP5-ösökkel, M16/A2-essel, gránátvetővel és Vulcan géppuskával  :)

predator 1

predator 2

predator 3

predator 4

predator 5

predator 6

predator 7

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.