Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Prestige

Nahát ez érdekes... én rögtön készpénznek vettem, hogy duplikálta magát, de most, hogy mondod, akár az is előfordulhat, hogy nem. Viszont a film utolsó képkockája az előbbi mellett szól, amit nem is teljesen tudtam értelmezni: ugye a kamera mutatja azt a helyiséget, ahol Angier-t lelőtték... megy oldalra a kép s egyszercsak egy átlátszó tartályban látható Hugh Jackman, s itt a vége. Én úgy láttam, hogy vizzel teli tartályban volt, ami akár jelentheti szimplán azt, hogy egy régebben elintézett másolata volt Angiernek, viszont a haverom esküszik rá, hogy nem volt viz a tartályban csak simán állt benne, várva nyilván, hogy a 'Professzor' elmenjen és előbujhasson... szoval mi is történt ott a végén? Talán életben maradt?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Prestige

Ez érdekes, Wallatossal pont ugyanezt beszéltük. Én úgy láttam, hogy egy halott Angier van a tartályban, ő viszont állította, hogy életben volt - újra kellene néznem, hogy ez, és a hasonló apróságok a helyükre kerüljenek. Ami Tesla gépét illeti: én is arra hajlok inkább, hogy duplikálta Angiert, mert egy csomó dolognak csak így van értelme a film keretein belül - a másik verzió inkább egy elvadultabb megoldás. Ha viszont a gép működik, akkor nem tudhatjuk biztosan, hogy Angier hány verziót másoltatott magából, illetve, hogy akit Borden megöl, az a valódi Angier-e :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Prestige

Igen, a másolatok számát nem tudni, ami valahol megnyugtató... valahogy úgy voltam vele a végén, hogy vagy mindketten haljanak meg vagy mindketten maradjanak életben... most igy hirtelen nem tudnám igazán megokolni miért. Ami még furcsa, hogy Angier azt mondta, hogy a gépet még egyszer használni kell... nem derül ki, hogy mire, s hogy amikor lelövik már használták-e vagy sem (bár már nincs ott Cane, márpedig mintha az rémlene, hogy azt mondja együtt fogják használni, bár ez nem biztos... ha igy van, akkor lehet, hogy már használták is és Cane elment). Lehet, hogy a zárókép pont azt sugalja, hogy Angier sejtette, hogy lefogják lőni, s utoljára még duplikálta magát?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Prestige

Elvileg úgy fair, ha egy Borden és egy Angier marad a végére... Bár Angier szerintem a klónjainak sorozatos meggyilkolásával kifejezetten negatív karakterré vált - mintha Cutter (Caine karaktere) is azért mondaná neki, hogy hazudott a fulladással kapcsolatban, hogy ráébressze, mit művelt... Viszont, ha Angier sejtette volna, hogy meghal, akkor sejthette volna az ikertestvér sztorit is, vagy nem? Cutter szerepe is érdekes. Lehet, hogy ő végig tudott az ikertestvér sztoriról?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Prestige

Attól függ, hogy ezek a klónok hogy mentek bele a halálba... Angier azt mondja, hogy ő maga se tudta, hogy most az-e aki belevész a tartályba vagy az aki felbukkan a túloldalon. Lehet, hogy azok, akik beleestek a vizes tartályba tudtak róla, hogy megfognak halni? Bár ez meglehetősen bizarrul hangzik... a végéből egyébként nekem az jött le, hogy Cutter végig tudta az iker dolgot.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Prestige

Amikor Borden lemegy a színpad alá, nem úgy néz ki a fuldokló klón, mint akinek jól esik a dolog :)

Cutter szerintem is tudott az iker dologról. Ezt erősíti az is, hogy végig azt mondta Angiernek: a trükköt csak dublőrrel lehet megcsinálni... Na persze Angier nem hallgatott rá.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg kell várni a dvd-rippet.Ami elötte jön ki az rossz minőség.Én is várok mindig addig a letöltéssel.

Donát: torrentoldalakon próbálkozz.

 

A Batman Beginst láttam.Hihetetlen jó film.Szerintem a legjobb képregény film.Végre emberi a főszereplő nem valami szuperhős.Nagyon jól bemutatja Batman jellemfejlődését.Sőt Liam Neesont is ebben látni rosszat játszani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, alig bírom ki, hogy ne olvassam el a Prestige spoilereket, de muszáj lesz még pár napig várnom, mert szombaton megyek megnézni Parfümmel körítve (majd akkor visszaolvasok) :)

 

Kate és Leopold nézhető romantikus film volt, leginkább Jackman miatt érdemes látni :lol: Hugival mi is azért néztük meg :pfff::P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor csak idegesítésnek:

Prestige

................... ........ ........... .......... ............ ................... ............. .......... ................ ............. ................ ............. ............... ............. ............. ................. .......................... ............................................. ........................ ............................ ............................... ............... ......... ............ ........... ................ ............. .............. .............. .................. .............. ............. ............ ................... ........... .......... ........... :pfff: ....... .................................. ........ ...................... ........................ ................... ............. ..................... ............ ................. . .. ................ ............. De gonosz vagyok :lol:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yoda!

 

------------......----------------....-----------------------

-----------......----------------....-----------------------......-------

-----------......----------------....-----------------------......-------

-----------......----------------....-----------------------......-------

-----------...-------LETÉPEM AZ ARCOD!!!!!!!-.----------------....

-----------......----------------....-----------------------......-------

-----------......----------------....-----------------------......-------

-----------......----------------....-----------------------......-------

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.