Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Kudarmubat, a Prestige-ben a csajok inkább csak kelléknek vannak, akármilyen jó színésznő is Scarlett :) Bár engem még nem sikerült még meggyőznie, hogy olyan veszett jó lenne :) Nekem jobban bejön a feleség ebből a filmből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Scarlett nagggyon csinos, ezzel teljesíti is feladatát a filmben...

Még meg is mondják nekünk pofátlanul: csak figyelemelterelés célját szolgálja :)

Amúgy a Lost in Translation-ben nekem tetszett.

 

Kudarmubat, a Prestige-ben a csajok inkább csak kelléknek vannak, akármilyen jó színésznő is Scarlett :) Bár engem még nem sikerült még meggyőznie, hogy olyan veszett jó lenne :) Nekem jobban bejön a feleség ebből a filmből.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"American hero" érzés van benne?

Is-is... felváltva veregetik vállba az amerikai katonákat és kérdőjelezik meg kissé felszinesen a hősiességüket. hogy aztán a végén átbillenjenek az előbbibe. A japánokat meg nem mutatják be gonosznak. Igazából semmilyennek nem mutatják be őket... csak orditanak és lőnek... biztos azt gondolták, hogy épp elég hogy egy másik film foglalkozik velük, nehogy már az "amerikai oldal" filmjében is róluk legyen szó :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Is-is... felváltva veregetik vállba az amerikai katonákat és kérdőjelezik meg kissé felszinesen a hősiességüket. hogy aztán a végén átbillenjenek az előbbibe. A japánokat meg nem mutatják be gonosznak. Igazából semmilyennek nem mutatják be őket... csak orditanak és lőnek... biztos azt gondolták, hogy épp elég hogy egy másik film foglalkozik velük, nehogy már az "amerikai oldal" filmjében is róluk legyen szó :)

Aha értem.Köszi.Egyre jobban érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez ugye a black cauldon. Ez volt az első disney mese amin asszem 12es karika volt nem? :?

Jaja, igy van... nekem kellemes meglepetés volt. Vannak hibái, de érdekes nyitás a komolyodás felé, ám mivel óriásit bukott, igy eztán már nem is próbálkoztak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mit szólnátok egy olyanhoz, ha kitöltenénk egy rövid kis kérdőívet, - ha ezt lehet annak nevezni - 2006 filmjeiről.

 

2006 -

Legjobb filmje:

Legrosszabb filmje:

Legnagyobb pozitív csalódás:

Legnagyobb negatív csalódás:

Legjobban várt filmje:

Legjobb sorozata:

 

Persze ehhez még lehet írni ha vkinek van ötlete.

Vagy simán el is lehet vetni, ha baromságnak tartjátok... :rock:

Számba vettem azokat a filmeket amiket '90-től 2006-ig láttam és arra jutottam hogy mind közül talán egyedül A mélység (ritka) titka vinné el a saját kiosztású Oscar-díjaimat minden kategóriában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hollywoodland

 

A film George Reeves életéről, de inkább a haláláról szól.

A történet két szálon fut. Az egyiken George Reeves /Ben Affleck/ életét és pályafutását ismerhetjük meg, egészen a végzetes estéig, a másikon pedig Lou Simo magándetektív /Adrian Brody/ nyomozást figyelhetjük, miközben megpróbál fényt deríteni, hogy ki is ölhette meg az "Acélembert".

/Számomra/ Nagyon lassú felvezetés és cselekmény után kezd érdekessé válni a dolog. Szóval érdemes megvárni a végkifejletet. Aki nem ismeri a tényeket, annak tényleg okozhat meglepetést. Én is ide tartozom.

A film nagy részét, mint írtam már főleg az elejét nagyon langyosnak találom, mind hangulatilag, mind történetileg, de a végére ez megváltozik. Előjön az a nyomasztó és kissé misztikus érzés, aminek úgy vélem az egész filmet öveznie kellett volna.

A színészekre egy rossz szót sem szólhatok. Mindenki kitett magáért.

Összességében nem volt rossz film, de azért nem mostanában fogom még egyszer megnézni. Szombat esti filmnek megfelel. Aztán még valami...

 

6/10

 

poster1_full.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az SW klipek közben elkezdtem más irányzatú dolgokat felrakosgatni és mivel tavaly valamikor olyan jól eldumcsiztunk "A légy"-ről gondoltam hátha van akit érdekel hogyan forgatták le Brundle végső átváltozását és ami utána történik.

 

 

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flags of our Fathers - A Dicsőség Zászlaja

 

Érdekes húzás volt ez Clint Eastwoodtól, de kétség sem férhet hozzá, hogy tényleg egyedi ötlet. Mindkét oldalról bemutatni egy csatát. Ehhez szerintem nagy bátorság kell, de főleg pártatlanság. Nem biztos, hogy sokan el tudnának határolódni attól, hogy állást foglaljanak, főleg egy ilyen sorsdöntő csatánál. Persze nem tudok arról nyilatkozni még, hogy mennyire volt tényleg pártatlan, mivel a Letters from Iwo Jimat még nem láttam.

Bevallom őszintén arra sokkal jobban kíváncsi vagyok, mint erre voltam. Rengeteg ilyen amerikai "hősies" drámát láttunk már. A haza fiai elmennek a háborúba, és hősként térnek vissza. Bár itt már a film elején éreztem, érezteti akarták hogy hősökkel van dolgunk, még mielőtt bármi is elkezdődött volna. Ezért is érdekel sokkal jobban, hogy mi történhetett a sziget túlsó oldalán.

A csatajelenetek csodásak és szépen kivitelezettek voltak. A látvány és színvilág is odatett rendesen. Remélem az efféle jelenetek nem fognak hiányozni a párjából sem. Ha Clinten múlik /szerencsére rajta/ akkor biztos nem.

És a remek színészek sem hiányozhatnak. /Várom már Ken Watanabe alakítását./

Azért a háttérben itt is megbújtak olyan nevek, mint Paul Walker, vagy Robert Patrick! Ryan Phillippenek szerintem nem volt valami nagy kihívás a szerep, de azért jó volt benne.

Összességében nem volt rossz, de túlzásba vitték Amerikai és hőseinek ünneplését /még ha így is történt is/. Várom a "leveleket".

 

6/10

 

flags%20of%20our%20fathers%20POSTER.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Robert Patrick a T2-ben: "Nem mondom, csinos motor." :)

A Stargate Atlantisban meg:

- Hagyja békén - Sumner ezredes (Robert Patrick)

- Nem magának felelek, ezredes - Beckett

- Nekem is ezt mondta - Bates őrmester

- Akkor használja az oldalfegyverét, őrmester - Sumner ezredes

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem most néztem meg a világ egyik legrosszabb filmjét. Szupersuli azaz Zoom.

Tim Allen újabb remekműve. :)

Nem hittem a szememnek h imdb-n 1,9et kapott. :D De már értem miért... :)

A legjobb az benne, hogy egész filmben körszakálla van, és most néztem a postert, azon meg nincs... XD :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.