Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Chuck Norris, majd Rambo óta nem sokan találták érdemesnek megfilmesíteni ezt a témát. :D

Rambónak az akcióját nagyon bírom. Sárba meg víz alá bújik, helikopterrel lövi a vietek kunyhóit és Jerry Goldsmith meg nyomja ezerrel.

Na meg ahogy elintézi a viet hapit. Az rálő egy csomószor Rambi meg szép nyugisan előveszi az íját és beleküldi hadd robbanjon. Meg a két ruszkival is jól elbánt főleg a főnökkel. :peace:

Na meg amit levág a bázison miután visszatér a puskával Murdockhoz.

"MISSION ACCOMPLISHED." Tutira összecsinálja magát akkor az ürge. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, bár ez a vietnámi dzsungel-fogolytáborból szökés egy kicsit veszélyes téma, mert Chuck Norris, majd Rambo óta nem sokan találták érdemesnek megfilmesíteni ezt a témát. :)

Ez igaz, de én piszkosul kíváncsi vagyok egy C.Bale-féle változatra :peace: És ezek a filmek már régebbiek, talán egy mai film egészen más lenne, bár fene tudja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis mesefilm. :) Az amcsi szuperhős fél kézzel kinyírja a vietnámi hadsereget. Mindig imádtam az ilyeneket. :D

Kommandó rulezzebb ilyen téren, szerintem. Schwarzi, egy kézzel szórja az áldást a géppuskával a nyílt terep közepén, miközben özönlik a rosszarcúak armadája, lőnek, mint a meszes, de senki el nem találja. Király :peace:

 

És azok a szövegek.

 

- Rendes gyerek vagy Sony, ezért téged nyírlak ki utolsónak.

Később, a hegy tetején egy kézzel lógatja le Sony-t a mélybe.

- Emlékszel Sony, azt ígértem, téged nyírlak ki utolsónak.

- Igen... igen.

- Hazudtam - azzal elengedi és Sony a mélybe hull.

Schwarzi vissza a porséhoz, kerékre billenti, beülnek a csajjal. Erre az megkérdi hősünket:

- Hová lett?

- Elengedtem.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kommandó rulezzebb ilyen téren, szerintem.

Ebben nekem csak ez a lógatós rész jött be.

A Predatorban bírom mikor odaszögezi a komát a falhoz: "Ott maradsz!" :peace:

Amikor Dillonnak beszól mert az hiányolta az akciókat: "Amennyi eszed van Dillon."

Meg amikor Predit képen nyomja: "Ez rossz ötlet volt." Kapott is utána rendesen. :)

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a Rambo 3 része megvan videókazettán.De minek?Annak idején imádtam de ma már nem tudom mit ettem rajta.Ja és a Rambo 2-ben még kinyír egy osztag ruszki kommandóst is.Iszonyú bárgyú filmek ezek ma már.Egyfele lövi a robbanó nyílakat, de különböző helyen robbanak stb.A Reagen-éra tipikus ruszkiellenes filmje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez az egyik kedvencem. Egyszerű és velős.

 

- Segíteni fogsz nekünk John.

- Lóf*szt!

 

/v vmi iesmi de a lényeg érthető/ ^^

:):D:peace:

Vagy a gépen, miután kitörte a csávó nyakát.

 

Kérem ne zavarják a barátomat. Hulla fáradt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben nekem csak ez a lógatós rész jött be.

Beugrott még valami illetve valaki amit bírok benne igaz csak a szinkronosban: Juhász Jácint. Nagyon szerettem, kár hogy elment. :peace:

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a főgonosznak, Benettnek Juhász Jácint volt, amennyire emlékszem.

 

Juhász Jácint szerintem legemlékezetesebb szinkronja az Hudson az Aliensben. Jobban alakította, mint Bill Paxton a saját hangján.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Juhász Jácint szerintem legemlékezetesebb szinkronja az Hudson az Aliensben. Jobban alakította, mint Bill Paxton a saját hangján.

Sajna azt régen láttam, az én 156 percesemben meg nem ő a hangja.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nemrég csináltam meg (9 év gyötrelmes keresés után ráleltem arra a szinkronra) DVD-re (aztán tegnap jól letöröltem, még mázli, hogy még fenn van a torrenten, ahová feltettem). Szerintem klasszisokkal jobb a Juhász Jácintos/Gáti Oszkáros/Kránitz Lajosos szinkron, mint az az új szar.

 

Kommandó: igen, a DVD-re azt is újraszinkronizálták, hogy egye ki a rák a pici szivüket :peace: Totálisan elbaszták az egész szinkront, de úgy istenesen (ahogy szokták). És az indokuk, hogy a FOX nem engedte. Érdekes, hogy a Predator 1-en meg az eredeti szink van, ami ugyan akkor készült, mint a Kommandóé, ezt felkeverték még 5.1-re is, sőt, a DVD-ket is csak pár hónapos időközzel adták ki (az már más kérdés, hogy a Pred 2 eredeti szinkje már csak stereoban kerüt fel...).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen szinkronba is hoztam (macerás, hosszú munka volt, de bőven megérte). Nekem azért nem felelt meg, mert ezzel a régivel nőttem fel, szó szerint emlékeztem minden hangjára. Úgyhogy mikor meghallottam az új szinkront a gyári VHS-en (egy héttel azután, hogy apám letörölte a felvett kazit, mivel eszünkbe sem jutott, hogy új szinkron lesz a gyárin; akkoriban még nem volt ez annyira divat), szóval amikor meghallottam, három napon át szidkozódtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy a Predator 1-en meg az eredeti szink van, ami ugyan akkor készült, mint a Kommandóé, ezt felkeverték még 5.1-re is, sőt, a DVD-ket is csak pár hónapos időközzel adták ki (az már más kérdés, hogy a Pred 2 eredeti szinkje már csak stereoban kerüt fel...).

A Predit a múlt héten írtam át, talán nemsoká a másodikat is kopizom. Jó hogy kijöttek szinkesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem. Pl az általad említett "Ott maradsz." poént lazán kivágták. Meg sok egyebet is, pl robbanástól röpködő katonák, lelövés alatt álló katonák. Nade a megnyúzás, vagy Billie trancsírozása, az bezzeg benne maradt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.