Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Igen Chuck Norris! A '80-as évek akciósztárjai közül ráadásul talán ő az egyetlen, akiről még rajzfilmsorozatot is csináltak. "Chuck Norris: Karate Kommandos" cimen ment.

 

chucknorris1.jpg :D

 

Ez a Seagal videóklipp is ütős :D Bár Hasselhoff elég magarsa tette a lécet önégetésben... ahhoz képest ez a klipp egész rendben van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

sose felejtem el amikor kis lurkóként néztük az alábeszélős Életerőt (Lifeforce)... nem sok alvás volt utána :D

Arról tavaly írtak valamelyik Fangóriában. Nem láttam még de nosztalgiázni tudtam rajta.

Ment a '80-as években az EZ+AZ szegény Déri Janival :D és abban mutogattak kisebb filmforgatós klippeket és ez is benne volt egyszer. A film címe nem maradt meg csak az hogy felkel a zombiszerű ramaty az asztalon és átsugarazza magát egy ürgébe vagy hasonló. Testcsere volt vagy mi (spoilerezni nem ér). Ez még a műsor főcímében is benne volt.

Az újságból meg már a címét is megtudtam úgyhogy ideje lenne letölteni.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hej, mennyi öregemberrel vagyok körül véve :D

Bud Spencer és Terence Hill mikor én születtem, jószerivel már filmet sem forgattak (vagyis, az uccsó közös filmjeik készültek akkor, mint Nincs kettő négy nélkül, Nyomás utánna, Miami Supercops - ennek nem jut eszembe a magya címe).

Első mozi élményem valami Disney rajzfilm volt (most vagy a Dumbo, vagy a Bambi, vagy az Aladin, szóval passzolok). Filmet viszont elsőnek az Ace Venture 2-t láttam, még feliratosan, kb negyedikben. Mondjuk azóta sem jártam sokat moziban (Elveszett világ: Jurassic Park, Alien 4, ep1-2-3, AVP, Holtak hajnala, X-men 3, Terminator 3, Apádra ütök, Karib-tenger kalózai 2, King Kong, Men In Black 2, ezzel ki is fújt az össze moziban látott filmek listája).

 

Saegal: fúj, utálom, mint a bűnt (de azért az Úszó erődöt és a Száguldó erődöt szeressem).

Norris: nem utáltam, míg nem kezdték ezt a Norris így, Norris úgy dolgot, aztán a könyökömön kezdett kijönni, a Walkertól meg már falra megyek.

Van Dame: hát ő sem a kedvencem, egyedül a Tökéletes Katonát bírtam tőle, de szerintem már azt sem bírnám megnézni (a folytatásait nem is néztem meg).

 

Nekem az akciófilmek sztárjai mindig is Bruce Willis (Die Hard sorozat), Mel Gibson, Danny Glover (Halálos fegyver sorozat) és Clint Eastwood (Piszkos Harry sorozat) lesznek. Meg Schwarzenegger régebbi filmjei.

Stallone-tól igazán csak a Tango & Cash, meg a Pusztító tetszett (meg az Oscar, de az nem akciófilm :D).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ezzel ki is fújt az össze moziban látott filmek listája

Én összvissz ezeken voltam: zanzás kölykök első része, Botman, Mindörökké Botman, Botman és Robin, az első MIB, Hetedik, Három testőr, Egri csillagok, Honfoglalás, Passió, X-Men 3, SWI-II-III, Féktelenül I-II, Két tűz között, Matrix 2, Die Hard 3, Az ötödik elem, A kód neve Merkúr, A sakál, Életre-halálra, Halálos fegyver 4, Mi kell a nőnek, A király visszatér, A múmia visszatér, Tomb Raider I

 

Volt amelyikre megérte elmenni volt amelyikre nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egek, én nem tudnám felsorolni a filmeket, amiket moziban láttam, de ezeknek aztán bőven a többszöröse :D Tuti, hogy kifelejtenék néhányat, a 80-as évek végétől kéne kezdenem :D

A lentebb említett akció-western-stb filmeket csak otthon tévében :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tutira mozilistán mindkettő :D

Nálam csak talán :D

Ajaj, most nézem, hogy Tarantino filmje május végén jön. Az pedig a POTC időszak, szóval most éppen biztosabb a nem mozis nézés :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

de ezeknek aztán bőven a többszöröse :D

Nem meglepő. :D

Meg hát nem versenyzünk hogy ki jár többször moziba.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idén viszont az biztos, hogy az eddigi évekhez képest sokszor megyek moziba. Lesz a Transformers, a Die Hard or Life Free, a PoTC 3 és az AVP2 (bár ez lehet, hogy már januárra tolódik). És még esélyes a Tininidzsa teknőcök, meg a Black Sheep.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lefogadom Ody-val órákig mesélni tudnánk

Bizony! A nyolcvanas években rengeteget jártam moziba! Hill-Spencer filmeket ott láttam először, meg a legyőzhetetlen Wu-Tang-ot is. :D De a King Kong is nagy élmény volt, a koronát pedig a Jedi visszatér viszi el. Láttam még ezeken kívül is mozifilmeket, de csak emlékfoszlányok maradtak meg, így a címükre sem emlékszem.

 

Ami viszont tisztán él bennem, hogy majdnem mindig 80-100 % -os kihasználtságú volt a terem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony! A nyolcvanas években rengeteget jártam moziba! Hill-Spencer filmeket ott láttam először, meg a legyőzhetetlen Wu-Tang-ot is. :D De a King Kong is nagy élmény volt, a koronát pedig a Jedi visszatér viszi el. Láttam még ezeken kívül is mozifilmeket, de csak emlékfoszlányok maradtak meg, így a címükre sem emlékszem.

 

Ami viszont tisztán él bennem, hogy majdnem mindig 80-100 % -os kihasználtságú volt a terem.

Pontosan. :D Régebben volt hogy hetente kétszer is beültünk egy-egy filmre :D Bár akkor tényleg volt választák is, nameg nem volt dívat moziban zörgöszacsis edényekből kajálni és azzal zavarni a másikat. Nameg nemhogy házimozi de még videomagnó se volt a legtöbb háztartásban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról tavaly írtak valamelyik Fangóriában. Nem láttam még de nosztalgiázni tudtam rajta.

Ment a '80-as években az EZ+AZ szegény Déry Janival :D és abban mutogattak kisebb filmforgatós klippeket és ez is benne volt egyszer. A film címe nem maradt meg csak az hogy felkel a zombiszerű ramaty az asztalon és átsugarazza magát egy ürgébe vagy hasonló. Testcsere volt vagy mi (spoilerezni nem ér). Ez még a műsor főcímében is benne volt.

Az újságból meg már a címét is megtudtam úgyhogy ideje lenne letölteni.

Az nem az EZ+AZ volt szerintem hanem a Nulladik Tipusú Találkozások.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régebben volt hogy hetente kétszer is beültünk egy-egy filmre :D Bár akkor tényleg volt választák is, nameg nem volt dívat moziban zörgöszacsis edényekből kajálni és azzal zavarni a másikat.

Akkoriban ilyen zörgős zacsis kaják sem igen voltak :D

A mi családunkban meg nem volt divat moziba járni, és a faluban alig adtak filmeket :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi is elég sokat jártunk a '90es évek elején moziba, mivel a közelünkben két nagyobb mozi is volt (Lux és az Alkotás). Sajnos nem emlékszem mi volt az első film amit moziban láttam, de arra emlékszem, hogy a Tini Ninja Teknőcök mozifilm-változatáról úgy jöttünk ki, hogy alig jutottunk szóhoz... el se tudtuk képzelni, hogy csinálták meg a teknőcöket ilyen jól (Pedig úristen de rossz film az! :D). A kihasználtságuk erősen ingadozó volt... a Dupla Dinamtot hárman néztük meg a vetitésen: én, anyám és egy csávó a hátsó sorban :D A legnagyobb élményem azokban a mozikban a Jurassic Park volt... fura módon már jóval a bemutató elött sejteni lehetett, hogy itt valami egészen újszerű készülödik, pedig se a reklámokban se az újságképekben nem mutattak egyetlen dinót se. Mégis már hetekkel elötte bevoltunk zsongva... utána még évekig gyüjtöttem a Jurassic Park-os újságcikkeket :D

 

Viszont öszintén szolva semmi nosztalgiát nem érzek a rossz székekkel és a gyengébb hang és videó-rendszerrel kapcsolatban. Amikor nem messze tőlünk kinyitott a Duna Plaza és lassacskán a multiplex-mozi is elérhetővé vált az maga volt a kánaán. Akkor olyan 13-14 éves lehettem. Az első film amit megnéztünk a Függetlenség napja volt... elképzelni se tudtuk mit fogunk látni, de aztán majd leesett az állunk.

 

Emiatt hiányzik is Pest, sokszor. Ott minden ott volt a közelben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legnagyobb élményem azokban a mozikban a Jurassic Park volt... fura módon már jóval a bemutató elött sejteni lehetett, hogy itt valami egészen újszerű készülödik, pedig se a reklámokban se az újságképekben nem mutattak egyetlen dinót se. Mégis már hetekkel elötte bevoltunk zsongva... utána még évekig gyüjtöttem a Jurassic Park-os újságcikkeket :D

Ez fura, mert láttam a trailereket, és mindben van dinoszaurusz :D

És meg pont az Elveszett világgal voltam így. Már hetekkel a mozi előtt felpörögtem, begyűjöttem minden lehetséges anyagot. Az első film volt, amelynél így kiteljesedett a rajongásom. Aztán jött az Alien 4, utánna meg az ep1. És hát azóta is ez a három filmsorozat a nagy kedvencem (sajnálatos mód, az Alien és a JP uccsó részei már nem hozták a megszokott minőséget :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem annyi maradt meg a JP bemutatójából, hogy jegyeket alig lehetet rá kapni. Nade ilyen felhajtása volt a Függetlenség Napjának is ami végső soron az első Dolby mozis élményem volt az akkor -a felújítását követően megnyílt- Corvin moziban :D

De ehhez hasonló volt még az Armaggedon és a Godzilla is. Akkor még sorban kellet rá állni az ilyen filmekre. Mert ugye akkor voltak ilyen nagy volumenű alkotások. Ma meg úgy kell keresni utánuk. Talán az idei évad ebből a szempontból túltesz az elmúlt évek latymatag filmtermésein és az évi egy kasszarobbantó alkotásokon túl még lesz két-három nevesebb film is. :D

 

Csakhát a kalózkodás meg a magas jegyárak ugyebár....:S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha azokra gondolsz, amik a DVD-n vannak, akkor azokat már csak a bemutató után adták le.

Nem csak arra, azokra is, amiket akkor adtak. Legalábbis amit én láttam akkoriban, abban pont a Brachiosaurusos jelenetet mutatták, mikor kétlábra áll. És az még a film előtt volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.