Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ezt az angolok csinálták. Az ő mániájuk a cenzúra ilyen magas fokon (az ep2-ből is ők nyisszantották ki a Jango fejelős mutatványt). És a Pred 1-2 DVD-t is tőlük vettük át anno, így lett a mienk is cenzúrázva. De hála istennek, ennél a második kiadásnál már odafigyeltek erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt az angolok csinálták. Az ő mániájuk a cenzúra ilyen magas fokon (az ep2-ből is ők nyisszantották ki a Jango fejelős mutatványt).

Azok tényleg hülyék.

Arra gondolsz amikor a Kaminón Obi fejesét viszonozza a rugdosás után? De akkor azon hogy van rajta ami itt megjelent? Amcsiból van?

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Juhász Jácint szerintem legemlékezetesebb szinkronja az Hudson az Aliensben.

A legfélelmetesebb szerintem meg a Robotix című sci-fi rajzfilmben. Nagyjából arról szól hogy néhány űrhajós leszáll egy bolygón amit valami napfelrobbanásos katasztrófa fenyegetett és a lakóinak a vezére kitalálta hogy hibernálják magukat és ha vége a veszélynek majd óriási robotokkal építik újjá. Csak hát a terv része volt az is hogy a személyiségüket egy önműködő mozgó adatbázisba kellett menteni és a hülye a robotokba töltötte be a lényüket. És mivel két ellentétes moralitású faj éldegélt a bolygón, a robotok építkezés helyett egymásnak estek és az űrhajósok abba keveredtek bele.

Az egyik negatív tyrannosaurus formájú robotot szinkronizálta Jácint frankón gépiesre változtatott hangon. Alig ismertem fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nemrég csináltam meg (9 év gyötrelmes keresés után ráleltem arra a szinkronra).

Lehet hogy tévedek de abban a pilótacsaj hangja nem Frajt Edit volt? A kozmetikás Juli a Szomszédokból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ennyi maradt meg a szinkronjából. Nem rossz annak ellenére hogy 14 éve láttam és az volt az egyetlen alkalom. :pfff:

 

Az újból Enci nem stimmol nálam. A pilótacsajnak az enyémben nem ő a hangja és a szinkronhangok közt se mondják be a nevét.

Bishop püspök Tolnay Miki, Apóni Úri Pista, Górmen Bodnár Zsolti, Bőrke meg Pusztaszeri Korni hangján dumál. Meg ott van még persze Menszátor Riplinek.

A többi hangját nem ismerem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pan's Labyrinth

 

pans1.jpg

 

Miután bizonyos helyekről már hozzáférhető a film egészen kiváló minőségben, beláttam, hogy sokkal jobban járok ha nyugiban megnézem házimozin, mintha moziban kellene a plázaközönséggel viaskodnom... Jó döntés volt :D Na de, akkor a lényegre: ez egy fantasztikusan jó film! Sok jót hallottam már róla innen-onnan (innen is :D), és nagy örömömre nem kellett csalódnom benne. Ezt nagyon kigyúrta ez a Del Toro nevű arc... A vizuálok, a történet, a szinészek, a zene, stb, tényleg minden együtt van, valóban hibátlan, és ennek tetejébe ez a film lélegzik is. Egy olyan világot tár elénk, amelyet eddig így nem nagyon láthattunk, a hangulata pedig varázslatosan elbűvölő és rémisztő is egyszerre... A történetről nem akarok írni, ezt át kell élni... Engem magával ragadott. Nem akarom tovább dicsérni, csak annyit, hogy nálam így utólag megkapja a 2006 legjobb filmje címet :D10/10

 

Edit: még az is eszembe jutott utólag, hogy végre itt egy rendező, aki képes volt tanulni Peter Jackson Gyűrűjéből és továbbvinni ezt a vonalat... Nem ugyanaz a műfaj, de bizonyos stíluselemek visszaköszöntek, és ezt jó volt látni, főleg, hogy tökéletesen illeszkedett a képbe :D

Szerkesztve: - yodamester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarom tovább dicsérni, csak annyit, hogy nálam így utólag megkapja a 2006 legjobb filmje címet :D

HÁt igen a DVDRip már elég jó minőségnek mondható. :D

És tényleg eszméletlen a film.

Még a Hellboy 2t kell látni majd Toro bácsitól.

/Mellesleg már nekem is újra kéne néznem a Labirintust/

Örülök h tetszett yodamester. Ezen filmen is szerintem sokan ki fognak menni a moziból. Sokan nem erre számítanak, és ez a kifinomult stílus meg fogja feküdni a gyomrukat... Úgy kell nekik. :D Nem tudják miről maradnak le. Csakúgy mint a Parfümről. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miután bizonyos helyekről már hozzáférhető a film egészen kiváló minőségben, beláttam, hogy sokkal jobban járok ha nyugiban megnézem házimozin, mintha moziban kellene a plázaközönséggel viaskodnom... Jó döntés volt :D Na de, akkor a lényegre: ez egy fantasztikusan jó film!

Fenébe, hogy csak négy hét múlva megyünk anyuval moziba megnézni :D

Azért igyekszem kibírni, és nem megnézni ilyen formában. (Nagyon igyekszem.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát pécsen sem jobb a helyzet. Mindenki a plázába megy, mert csak ott van mozi. Na jó talán még egy, de ott hónapos kihagyással kerülnek a filmek...

Hihetetlen. Pesten csak a Mamutban annyi terem van, hogy simán lepipálja a pécsi termek számát. Azért ez elég durva. :D És akk csodálkoznak h mindenki otthon néz filmet, és nem fizet ki 1200 pénzt valami sz*rért. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt Mucsajröcsögén is mentesülve vagyunk eme remek szórakozás alól :D

Nade erre találták ki a házimozit :D

Yes-yes :D

 

A Pans Labyrinth után meg kifejezetten azt éreztem, hogy moziban nem tudtam volna így elmerülni benne... Egy ilyen filmhez nekem nyugalom kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yes-yes :D

 

A Pans Labyrinth után meg kifejezetten azt éreztem, hogy moziban nem tudtam volna így elmerülni benne... Egy ilyen filmhez nekem nyugalom kell.

Mi folyton olyan időpontban járunk moziba, amikor alig vannak (egek, a Zongorista premier napján csak ketten voltunk az egész nézőtéren valami fickóval, így jár az, aki a reggeli első előadásra jár :D), szóval nyugalom lesz :D Valahogy úgy érzem, kell nekem ehhez a filmhez a nagy vászon :D

De utána valószínűleg megnézem házimozin is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yes-yes :D

 

A Pans Labyrinth után meg kifejezetten azt éreztem, hogy moziban nem tudtam volna így elmerülni benne... Egy ilyen filmhez nekem nyugalom kell.

Na én is ezért "utálom" a mozit. A sok tahó miatt akik ott vihognak az ember mellett. Én is majd megpróbálok valami délelőtti időpontban szert tenni az idén megnézendő filmekhez. Hamarosan úgyis jön az Iwo Jima :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.