Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Már bocs, de ez hatalmas baromság. Már tavaly is hihetetlenül nagy hype volt a film körül, köszönhetően a víruskampánynak. Szerinted valaki elment a filmre csak azért, mert "Jé, ez a nemrég elhunyt színész utolsó előtt filmje, nézzük már meg"? Én például sokkal jobban vártam a filmet Ledger halála előtt. És amennyit a Terminátorral foglalkoznak az egyenesen semmi ahhoz képest hogy mekkora felhajtás volt amiatt is ha kijött egy semmitmondó kép a TDK-ból.

A hidegfejű kritikusok pedig tudod hogy miket kifogásoltak? Túl sötét a hangulat, és túl komolyan veszi magát. Ezek a negatív kritikák csak azért vannak hogy kijelenthessék magukról hogy ők nem követik a tömeget, nekik egyéni véleményük van. Persze nem tudnak felhozni egy rendes indokot se amellett hogy miért rossz a film.

 

És 6 ezer 1-es szavazat érkezett a filmre, mind amiatt mert féltékenyek voltak sokan a sikerre, legtöbbjük Keresztapa fan, akik nem bírják elviselni hogy nem az első helyen áll a filmjük. Az imdb-n kifejezetten kampány indult amellett hogy leszavazzák a TDK-t, több száz topicot nyitottak emiatt. Pedig a közönség imádja a filmet, én például nem láttam egy 10/10-es értékeléstől eltérőt azok közül akik a környezetemben már látták a filmet (pedig vannak minimum 10-en).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A költségvetése miatt szerintem senki se számított arra, hogy nagymozikban adják. De még szerintem művészmozikban sem ment. :S Pedig szerintem aki anno szerette a Híd a Kwai folyón, esetleg látta a Nap Birodalmát az tuti vevő lett volna rá a hasonló stílusa miatt.

 

A Batman őrülethez meg annyit, hogy olvastam pár hidegfejű kritikát is. Nem akkora nagy szám a film, hogy ennyit foglalkozzanak vele. Odakint amerikában máris átvette a hypeolást a Terminator Salvation, mely nagyon úgy nézz ki le fogja körözni ebből a szempontból a Batmant. Tuti, hogy Headger halála okozta a hype nyolcvan százalékát, amúgy nem foglalkoztak volna vele ennyien premier előtt.

De persze majd a T4 bemutatójakor fog eldőlni, hogy kettőjük közül melyik is hozta meg a hozzá fűzött reményeket. A Batman már bizonyított. Jó film, de ennyi.

 

Ja és még valami. Undorító ami az imdb-n megy a szavazók között. Nem a filmüket osztályozzák 10-esre, hanem a konkurenciáét 1-esre.

 

 

Ezt pakold majd légyszives a 3 U2 mellé!Én ugyanis szerettem a Híd a Kwai folyónt! :D:)

 

imdb-szerencsére sosem az alapján néztem filmet, hogy az népszerű-e, vagy sem. Tartalom érdekel, esetleg egyik kedvenc színészem játszik-e benne? De lehet nekem 10-es egy film, ha mondjuk a témája nem tetszik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondtam hogy nagyon elfogják rontani a filmet, a rottentomatoes-on is 0%-on áll. Nem tudom hogy minek kellenek epikus csaták egy Múmia filmbe, amikor az első rész különösebben látványos ütközetek nélkül is remekül sikerült. Legyen inkább horrorisztikusabb, rejtélyesebb, nem ilyen cgi giccsparádé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tuti, hogy Headger halála okozta a hype nyolcvan százalékát, amúgy nem foglalkoztak volna vele ennyien premier előtt.

 

Hát ez az, hogy a premier előtt. De ahhoz, hogy 2 hét alatt annyi pénzt hozzon, mint az Indy 4 2 hónap alatt, a nézők jó megítélése is kellett. Lehet, hogy túlértékelik, de ha már legalább olyan jó lesz, mint a Begins, akkor nálam belép a SW-szerű nagyok közé az új Batman-széria.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már bocs, de ez hatalmas baromság. Már tavaly is hihetetlenül nagy hype volt a film körül, köszönhetően a víruskampánynak. Szerinted valaki elment a filmre csak azért, mert "Jé, ez a nemrég elhunyt színész utolsó előtt filmje, nézzük már meg"? Én például sokkal jobban vártam a filmet Ledger halála előtt. És amennyit a Terminátorral foglalkoznak az egyenesen semmi ahhoz képest hogy mekkora felhajtás volt amiatt is ha kijött egy semmitmondó kép a TDK-ból.

A hidegfejű kritikusok pedig tudod hogy miket kifogásoltak? Túl sötét a hangulat, és túl komolyan veszi magát. Ezek a negatív kritikák csak azért vannak hogy kijelenthessék magukról hogy ők nem követik a tömeget, nekik egyéni véleményük van. Persze nem tudnak felhozni egy rendes indokot se amellett hogy miért rossz a film.

 

És 6 ezer 1-es szavazat érkezett a filmre, mind amiatt mert féltékenyek voltak sokan a sikerre, legtöbbjük Keresztapa fan, akik nem bírják elviselni hogy nem az első helyen áll a filmjük. Az imdb-n kifejezetten kampány indult amellett hogy leszavazzák a TDK-t, több száz topicot nyitottak emiatt. Pedig a közönség imádja a filmet, én például nem láttam egy 10/10-es értékeléstől eltérőt azok közül akik a környezetemben már látták a filmet (pedig vannak minimum 10-en).

 

 

Hmm, attól még, mert a környezetedben 10-nek tetszett, attól még lehet olyan, akinek nem jön be. :D És szerintem az is értelmes kritika, hogy "túl sötét". Nekik lehet a Jack Nicholson féle jönne be inkább. Nekem bejön ez a darkos hangulat, másnak meg nem. De attól még ez is egy kritika.

 

Amúgy meg bődületes baromság szerintem különböző kategóriájú filmeket együtt "versenyeztetni" .Melyik jobb, a Keresztapa vagy a Csillagok háborúja? Hát az utóbbi biztos jobb sci-fi! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ha már legalább olyan jó lesz, mint a Begins, akkor nálam belép a SW-szerű nagyok közé az új Batman-széria.

Ott a pont! Így van. Bár az SW külön polc nálam, de ez a Batman felkerül a második helyre a Mátrix első része (és egy rakat másik film :D )mellé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy meg bődületes baromság szerintem különböző kategóriájú filmeket együtt "versenyeztetni" .Melyik jobb, a Keresztapa vagy a Csillagok háborúja? Hát az utóbbi biztos jobb sci-fi! :D

Egy bizonyos szinten pedig lehet. Én megtudom mondani hogy számomra melyik a jobb film, ami jobban szórakoztat. Ahhoz nem kell egy műfajban lennie két filmnek hogy meghatározzuk hogy kinek melyik film tetszik jobban, és hát erről szól az imdb.

 

Lehet hogy értelmes kritika az hogy túl sötét a film, csak azt akartam szemléltetni hogy olyan indokokat hoznak fel amik inkább pozitívumok. Olyanokat sehol se írnak hogy rosszak a színészek, vagy hogy unalmas a film (tehát normális negatívumokat).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már bocs, de ez hatalmas baromság. Már tavaly is hihetetlenül nagy hype volt a film körül, köszönhetően a víruskampánynak. Szerinted valaki elment a filmre csak azért, mert "Jé, ez a nemrég elhunyt színész utolsó előtt filmje, nézzük már meg"? Én például sokkal jobban vártam a filmet Ledger halála előtt. És amennyit a Terminátorral foglalkoznak az egyenesen semmi ahhoz képest hogy mekkora felhajtás volt amiatt is ha kijött egy semmitmondó kép a TDK-ból.

A hidegfejű kritikusok pedig tudod hogy miket kifogásoltak? Túl sötét a hangulat, és túl komolyan veszi magát. Ezek a negatív kritikák csak azért vannak hogy kijelenthessék magukról hogy ők nem követik a tömeget, nekik egyéni véleményük van. Persze nem tudnak felhozni egy rendes indokot se amellett hogy miért rossz a film.

 

És 6 ezer 1-es szavazat érkezett a filmre, mind amiatt mert féltékenyek voltak sokan a sikerre, legtöbbjük Keresztapa fan, akik nem bírják elviselni hogy nem az első helyen áll a filmjük. Az imdb-n kifejezetten kampány indult amellett hogy leszavazzák a TDK-t, több száz topicot nyitottak emiatt. Pedig a közönség imádja a filmet, én például nem láttam egy 10/10-es értékeléstől eltérőt azok közül akik a környezetemben már látták a filmet (pedig vannak minimum 10-en).

 

Az egy dolog, hogy te mit hiszel, de bizony rengetegen Headger halála miatt mentek el. Nézd meg, mit hozott az első rész. Szép, szép teljesítmény, de hirtelen ennyi érdeklődött nem hinném, hogy maga mellé tudott volna csábítani a második rész. :D

A hidegfejű kritikusok meg nem azt mondják, hogy rossz a film, csupán érdemtelen helyen áll a ranglistán. Leszel szíves nem félreferdíteni a szavaimat, ámbár meglehet, te olyan kritikát olvastál ahol lesz*rozták a filmet.

Ami pedig a szavazatokat illeti, én úgy olvastam, hogy éppen a Batmanesek kezdték a dolgot azzal, hogy a Keresztapát lepontozták mikor látták, hogy pontokat veszít a filmük. De persze ez nem mentség arra amit az "ellentábor" művel. De innentől nekem hiteltelen az aki az imdbre hivatkozik, igaz, eddig se az alapján ítéltem meg a filmeket, hanem a személyes tapasztalataim alapján.

Máskülönben meg Tenel Ka szavaival értek egyett, hülyeség az egész ranglista. Különböző stílusú filmeket hogy lehet egy ranglistába tenni? :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Olvastam párat én is. Tipikus "van egy blogom menő fikázót játszani mert az olyan trendi mostanság" stílusosat. Igazság szerint ezeknek már az Indy 4 se tetszett....miért is? ,hiszen akkor csak egy senkik lennének ha gyarapítanák a pozitív megnyilvánulásokat.

No mindegy, az ilyen nethuszár kritikusokra nem adok, majd jön a moziban és a mezei nézők véleménye meg a sajátomé :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie! A Batman Begins csak a kezdet volt, akkor egy teljesen leeresztett szériát élesztettek újjá, és sokan nem is voltak kíváncsiak rá mert a Batman & Robin -ból indultak ki. Hasonló az eset a Mátrix -hoz. Az első rész alig hozott valamit, aztán a második meg rekordokat döntögetett és majdnem egy hét alatt hozott annyit, mint a nagy előd (pedig sokkal gyengébb lett).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy bizonyos szinten pedig lehet. Én megtudom mondani hogy számomra melyik a jobb film, ami jobban szórakoztat. Ahhoz nem kell egy műfajban lennie két filmnek hogy meghatározzuk hogy kinek melyik film tetszik jobban, és hát erről szól az imdb.

 

Lehet hogy értelmes kritika az hogy túl sötét a film, csak azt akartam szemléltetni hogy olyan indokokat hoznak fel amik inkább pozitívumok. Olyanokat sehol se írnak hogy rosszak a színészek, vagy hogy unalmas a film (tehát normális negatívumokat).

 

Kinek mi a pozitív. :D Azért az se mindegy. Meglehet, hogy valaki sokallja a sötét hangulatot, de biztos van olyan is aki kevesli. Különbözőek vagyunk, nem tetszhet mindenkinek a túl komor hangulat, főleg hogy ez "csak" ez szimpla képregényfilm, melyet valljuk be gyerekek forgattak a kezükbe mint legfőbb célközönség. :P

Én se szeretnék túlzott letargiás filmet viszontlátni a második részben, nekem megfelelne a könnyedebb, szórakoztatóbb folytatás, valahogy úgy ahogy az első rész hozta önmagát. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam párat én is. Tipikus "van egy blogom menő fikázót játszani mert az olyan trendi mostanság" stílusosat. Igazság szerint ezeknek már az Indy 4 se tetszett....miért is? ,hiszen akkor csak egy senkik lennének ha gyarapítanák a pozitív megnyilvánulásokat.

No mindegy, az ilyen nethuszár kritikusokra nem adok, majd jön a moziban és a mezei nézők véleménye meg a sajátomé :D

Igen a srác nagyon kényes ízlésű, és szeret fikázni(az SW-t aztán pláne). De ez legyen az ő baja. Egyébként én azt furcsállom, hogy szinte egyik kritikusnak sem tetszett eddig. Néha képzavarban vannak mit is kellene kapniuk egy filmtől. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam párat én is. Tipikus "van egy blogom menő fikázót játszani mert az olyan trendi mostanság" stílusosat. Igazság szerint ezeknek már az Indy 4 se tetszett....miért is? ,hiszen akkor csak egy senkik lennének ha gyarapítanák a pozitív megnyilvánulásokat.

No mindegy, az ilyen nethuszár kritikusokra nem adok, majd jön a moziban és a mezei nézők véleménye meg a sajátomé :D

 

 

Elolvastam. Hát...izé. Ez épp olyan, hogy a TDK agyon van dicsérve. Vannak filmek, amiket csak dicsérni lehet, van amit meg szidni. Egyiket sem láttam, tehát még nem tudok nyilatkozni, nagyon nagy kedvencem CB, és HL-t is szerettem, mégsem gondolom, hogy ez lenne a legjobb film. És a Mummy pedig nem lesz a legrosszabb szerintem. Én úgy gondolom, hogy mindkettőn elég jól fogok szórakozni. Igazából hatalmas katarzist nem várok. Ha az kell, akkor más típusú filmet nézek, mondjuk valamilyen életrajzit, vagy drámát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen a srác nagyon kényes ízlésű, és szeret fikázni(az SW-t aztán pláne). De ez legyen az ő baja. Egyébként én azt furcsállom, hogy szinte egyik kritikusnak sem tetszett eddig. Néha képzavarban vannak mit is kellene kapniuk egy filmtől. :D

 

 

Biztos vannak negatívumai a harmadik résznek, de azért az már súlyos hogy rögtön lepontozzák, sőt, valaki úgy, hogy még nem is látta az első kettőt. :P

Véleményem szerint tuti elmarad az első résztől, de nekem bőven elég ha hozza a második rész könnyed humorát, a remek látványvilágával, szórakoztató kalandjaival. Stílusrobbantást meg főleg nem várok tőle. :P

Batman után jó lesz levezetésnek :P Egy nap nézzük meg mindkettőt ha minden igaz. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen a srác nagyon kényes ízlésű, és szeret fikázni(az SW-t aztán pláne). De ez legyen az ő baja. Egyébként én azt furcsállom, hogy szinte egyik kritikusnak sem tetszett eddig. Néha képzavarban vannak mit is kellene kapniuk egy filmtől. :D

 

egyetértek. Néha egy kalandfilmnek felróják, hogy kevés a tartalom, meg hasonlók. Nos, általában a kalandfilm szórakoztatni akar. Annak valóban nem kell olyan mélységű tartalom, mint mondjuk a már emlegetett Keresztapának. Persze nem árt egy jó sztori, de az a váz, amire rájön a látvány, jelmez, díszlet. És ha jó a mix, akkor az ember úgy jön ki, hogy a feje vigyorog, mert jól szórakozott!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos vannak negatívumai a harmadik résznek, de azért az már súlyos hogy rögtön lepontozzák, sőt, valaki úgy, hogy még nem is látta az első kettőt. :D

Véleményem szerint tuti elmarad az első résztől, de nekem bőven elég ha hozza a második rész könnyed humorát, a remek látványvilágával, szórakoztató kalandjaival. Stílusrobbantást meg főleg nem várok tőle. :P

Batman után jó lesz levezetésnek :P Egy nap nézzük meg mindkettőt ha minden igaz. :P

jajj, most lettem irigyirigyirigy!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

egyetértek. Néha egy kalandfilmnek felróják, hogy kevés a tartalom, meg hasonlók. Nos, általában a kalandfilm szórakoztatni akar. Annak valóban nem kell olyan mélységű tartalom, mint mondjuk a már emlegetett Keresztapának. Persze nem árt egy jó sztori, de az a váz, amire rájön a látvány, jelmez, díszlet. És ha jó a mix, akkor az ember úgy jön ki, hogy a feje vigyorog, mert jól szórakozott!

 

Ezeknek a nethuszároknak egy kalandfilm igenis okozzon stresszt, pszichikai változás, totális szemléletmódváltást és minimum váltsa meg a film a világot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó film, de ennyi.

Hát kell ennél több? :D

 

És amennyit a Terminátorral foglalkoznak az egyenesen semmi ahhoz képest hogy mekkora felhajtás volt amiatt is ha kijött egy semmitmondó kép a TDK-ból.

Hát azért ezen vitáznék.

 

Nézd meg, mit hozott az első rész. Szép, szép teljesítmény, de hirtelen ennyi érdeklődött nem hinném, hogy maga mellé tudott volna csábítani a második rész. :P

Amit Ody írt, arra élő példa vagyok. Egyvalamiért nem néztem meg moziban a Beginst. Mert utálom az előző négy Batman filmet (nekem még a Tim Burtonféle verzióktól is viszolyoghatnékom van). Aztán megnéztem DVD-n, és láss csodát, mikor megtudtam, hogy lesz második rész, elhatároztam, hogy azt már moziban nézem meg (de így voltam a Karib-tenger kalózaival, az X-mennel, az Elveszett Világ: Jurassic Parkkal, ezek közül egyiknek sem láttam moziban az első részét, de az első rész győzött meg arról, hogy a másodikat már moziban nézzem). HL-ről meg igazán nem is tudtam, hogy kicsoda, míg meg nem halt, de ettől függetlenül nem lettem kíváncsíbb a filmre (alapvetően nem a karakterek izgatnak, hanem a sztori).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát kell ennél több? :D

 

 

 

Amit Ody írt, arra élő példa vagyok. Egyvalamiért nem néztem meg moziban a Beginst. Mert utálom az előző négy Batman filmet (nekem még a Tim Burtonféle verzióktól is viszolyoghatnékom van). Aztán megnéztem DVD-n, és láss csodát, mikor megtudtam, hogy lesz második rész, elhatároztam, hogy azt már moziban nézem meg (de így voltam a Karib-tenger kalózaival, az X-mennel, az Elveszett Világ: Jurassic Parkkal, ezek közül egyiknek sem láttam moziban az első részét, de az első rész győzött meg arról, hogy a másodikat már moziban nézzem). HL-ről meg igazán nem is tudtam, hogy kicsoda, míg meg nem halt, de ettől függetlenül nem lettem kíváncsíbb a filmre (alapvetően nem a karakterek izgatnak, hanem a sztori).

 

 

Nem, a jó filmnél tényleg nem kell több, de azért nem hinném, hogy egy képregényfilmet pátoszi, Keresztapán túli magaslatokba kéne emelni, megjegyzem, nekem még a Keresztapát belengő pátosz is kicsit soknak tűnik. Annyira az se hűdejó film, bár tudom sokaknak meg igen. :P

Igen, tuti van igazság Ody szavaiban is, de szerintem az enyémben is amikor Ledger halálára hivatkozok és ezzel nem vagyok egyedül. :P

 

Ja és a Terminatorra rátérve, nekem is úgy tűnik, hogy itt sokkal nagyobb hype veszi kezdetét, de ez lesz majd az Avatar, Transformers 2 és talán a Cloverfield folytatásával is, bááár ez utóbbinál piszok mód profin állnak hozzá a készítők. :P Arról majd csak az útcsó pillanatokban fogunk megtudni bármi konkrétumot, míg az előtte lévőknél azért már csurrannak-cseppennek az információk. :P Lassacskán talán az Avatarról is készülhetnek egy teaser, azt ugye már jóval korábban elkezdték forgatni mint a Terminatort.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam a Múmia 3 kritikát. Hát, nehezemre esik egy olyan kritikát komolyan venni, melynek írója még a mondatkezdő nagybetűt sem ismeri (Stílus? Nagy büdös frászt!).

 

Nem, a jó filmnél tényleg nem kell több, de azért nem hinném, hogy egy képregényfilmet pátoszi, Keresztapán túli magaslatokba kéne emelni, megjegyzem, nekem még a Keresztapát belengő pátosz is kicsit soknak tűnik. Annyira az se hűdejó film, bár tudom sokaknak meg igen. :D

Igen, tuti van igazság Ody szavaiban is, de szerintem az enyémben is amikor Ledger halálára hivatkozok és ezzel nem vagyok egyedül. :P

Arany középút. Egy részük Ledger miatt ment, egy részük a Begins miatt, egy részük meg nem tudott mit kezdeni a szabadidejével :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és a Terminatorra rátérve, nekem is úgy tűnik, hogy itt sokkal nagyobb hype veszi kezdetét, de ez lesz majd az Avatar, Transformers 2 és talán a Cloverfield folytatásával is, bááár ez utóbbinál piszok mód profin állnak hozzá a készítők. :D Arról majd csak az útcsó pillanatokban fogunk megtudni bármi konkrétumot, míg az előtte lévőknél azért már csurrannak-cseppennek az információk. :P Lassacskán talán az Avatarról is készülhetnek egy teaser, azt ugye már jóval korábban elkezdték forgatni mint a Terminatort.

Látszik hogy nem követted figyelemmel a TDK kampányát. Joker feladatokat adott, feladványokat kellett megfejteni, el kellett menni különböző városokba és csomagokat keresni, kirakták a Harvey Dent-es plakátokat és pár nappal később az összeset kifestették Joker módra, volt olyan is hogy be kellett küldened egy fotót magadról amin Jokerre vagy kifestve és akkor kaptál valam pakkot a postán, volt hogy meg kellett fejteni valamit és ha sikerült akkor maga Gordon hívott fel (ha megadtad a számodat), és még ezernyi ilyen volt - méghozzá minden napra jutott valami. Van kb 20-30 weboldala is a filmnek. Ezt a víruskampányt biztos hogy nem tudná olyan film überelni mint a Transformers 2 vagy a Terminátor 4.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, a jó filmnél tényleg nem kell több, de azért nem hinném, hogy egy képregényfilmet pátoszi, Keresztapán túli magaslatokba kéne emelni, megjegyzem, nekem még a Keresztapát belengő pátosz is kicsit soknak tűnik. Annyira az se hűdejó film, bár tudom sokaknak meg igen. :D

Igen, tuti van igazság Ody szavaiban is, de szerintem az enyémben is amikor Ledger halálára hivatkozok és ezzel nem vagyok egyedül. :P

 

Ja és a Terminatorra rátérve, nekem is úgy tűnik, hogy itt sokkal nagyobb hype veszi kezdetét, de ez lesz majd az Avatar, Transformers 2 és talán a Cloverfield folytatásával is, bááár ez utóbbinál piszok mód profin állnak hozzá a készítők. :P Arról majd csak az útcsó pillanatokban fogunk megtudni bármi konkrétumot, míg az előtte lévőknél azért már csurrannak-cseppennek az információk. :P Lassacskán talán az Avatarról is készülhetnek egy teaser, azt ugye már jóval korábban elkezdték forgatni mint a Terminatort.

 

Nekem pl a Keresztapa típúsú gengszterfilmek annyira nem jönnek be. Talán a Volt egyszer egy Amerika. Képregényfilmeket szeretem, mondjuk úgy, hogy a maguk helyén. És nagyon örülök, hogy egyre többet nézhetek.

 

Igen, néha a kevesebb több, mikor titkolóznak, és az ember nem tudja, mit is vááár annyira. Ilyenkor vagy bejön, és nagyon bejön, vagy az ember azt mondja: Ezért izgultam annyit? :P

 

Terminátorból eddig nekem a kettes gyütt be, hát majd meglátom, hogy sikerül a négyes:) Cloverfieldet meg hamarosan megnézem, THX Oldi! :D:):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látszik hogy nem követted figyelemmel a TDK kampányát. Joker feladatokat adott, feladványokat kellett megfejteni, el kellett menni különböző városokba és csomagokat keresni, kirakták a Harvey Dent-es plakátokat és pár nappal később az összeset kifestették Joker módra, volt olyan is hogy be kellett küldened egy fotót magadról amin Jokerre vagy kifestve és akkor kaptál valam pakkot a postán, volt hogy meg kellett fejteni valamit és ha sikerült akkor maga Gordon hívott fel (ha megadtad a számodat), és még ezernyi ilyen volt - méghozzá minden napra jutott valami. Van kb 20-30 weboldala is a filmnek. Ezt a víruskampányt biztos hogy nem tudná olyan film überelni mint a Transformers 2 vagy a Terminátor 4.

 

Akkor talán nem is a filmeket értékeljük, hanem a kampányt? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látszik hogy nem követted figyelemmel a TDK kampányát. Joker feladatokat adott, feladványokat kellett megfejteni, el kellett menni különböző városokba és csomagokat keresni, kirakták a Harvey Dent-es plakátokat és pár nappal később az összeset kifestették Joker módra, volt olyan is hogy be kellett küldened egy fotót magadról amin Jokerre vagy kifestve és akkor kaptál valam pakkot a postán, volt hogy meg kellett fejteni valamit és ha sikerült akkor maga Gordon hívott fel (ha megadtad a számodat), és még ezernyi ilyen volt - méghozzá minden napra jutott valami. Van kb 20-30 weboldala is a filmnek. Ezt a víruskampányt biztos hogy nem tudná olyan film überelni mint a Transformers 2 vagy a Terminátor 4.

 

 

Ne most nem értem, hogy ez hogy jön ide? Társasjátékok majd mindegyik blockbusternél vannak, pl én jól elszórakoztam múltkor két Wall-E-s játékkal. :S

 

Ha meg már víruskampányról beszélsz akkor inkább már a Cloverfieldet kéne említeni, mert annál überebbet szerintem még senki se talált ki. Ezeket most hagy ne részletezzem.

De az kicsit feltűnő hogy neked nem mond semmit az a hirtelen felhajtás ami a Terminator Salvation Comic Con-os debütálása után robbant ki. Sőt, már azt megelőzően, a teaser bemutatásakor. Nem akarom itt most versenyeztetni a filmeket, de a Sötét Lovag előtti felhajtás bizony kutyaf*sz* ahhoz képest amit most a T4 körül művelnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem pl a Keresztapa típúsú gengszterfilmek annyira nem jönnek be. Talán a Volt egyszer egy Amerika. Képregényfilmeket szeretem, mondjuk úgy, hogy a maguk helyén. És nagyon örülök, hogy egyre többet nézhetek.

 

Igen, néha a kevesebb több, mikor titkolóznak, és az ember nem tudja, mit is vááár annyira. Ilyenkor vagy bejön, és nagyon bejön, vagy az ember azt mondja: Ezért izgultam annyit? :D

 

Terminátorból eddig nekem a kettes gyütt be, hát majd meglátom, hogy sikerül a négyes:) Cloverfieldet meg hamarosan megnézem, THX Oldi! :P:):P

 

 

Én tuti vevő leszek most a felújított Keresztapa szériára, mert egyrészt marha rég láttam, másrészt szinkront is kap. De arra emlékszem, hogy nekem túl vontatottnak tűntek a filmek. Ez nem egyenértékű azzal, hogy rossz lenne, csupán az érdeklődés lanyhul a film közben. :D

A Volt egyszer egy Amerikát még nem láttam, viszont a Kárhozat útja ( remélem ez az a film melyben Tom Hanks szerepelt) nagyon bejött ebben a műfajban. :D

 

Terminátornál nekem az első rész a favorit a sötét hangulatával. Na ennél a sztorinál én jobban elvárom a komor hangulatot. :P A másodiknál azt mondom kevesebb jobb lett volna, és én most itt a túlzott(?) akcióorgiát értem mely amolyan Hollywoodos keretek közt zajlott. De ezen kívül remek akciófilm. A harmadik résznél nekem az utolsó húsz perc tetszett/fogott meg nagyon, amikor életre kelt a Skynet. :D No onnantól libabőrös lett a hátam. :D Addig se volt rossz a film, bár ismételte a második rész akciózásait, de igazából az utolsó fele a filmnek az mely ért is valamit.

A sorozat meg eddig remek érzésem szerint, hiába oszlanak meg a vélemények. :P

A negyedik részre meg most már a jövő poszt apokaliptikus hangulatát várom. :P Némiképp nosztalgiázás gyanánt előveszem a Terminator Redemption játékot, mert abban szerintem remekül jelenítik meg a jövő háborújának a hangulatát, igaz úgy elakadtam a játékban, hogy abból egykönnyen nem szabadulok :D Piszok nehéz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne most nem értem, hogy ez hogy jön ide? Társasjátékok majd mindegyik blockbusternél vannak, pl én jól elszórakoztam múltkor két Wall-E-s játékkal. :S

 

Ha meg már víruskampányról beszélsz akkor inkább már a Cloverfieldet kéne említeni, mert annál überebbet szerintem még senki se talált ki. Ezeket most hagy ne részletezzem.

De az kicsit feltűnő hogy neked nem mond semmit az a hirtelen felhajtás ami a Terminator Salvation Comic Con-os debütálása után robbant ki. Sőt, már azt megelőzően, a teaser bemutatásakor. Nem akarom itt most versenyeztetni a filmeket, de a Sötét Lovag előtti felhajtás bizony kutyaf*sz* ahhoz képest amit most a T4 körül művelnek.

Azért ezek egy "kicsivel" többek egy társasjátéknál. És ha utánanézel akkor látod hogy a Cloverfieldnek nem volt ekkora kampánya. Persze nem az határozza meg a filmet hogy mekkora a hype-ja, csak ha szóba került akkor elfilóztam rajta.

 

Nekem a Terminátor 2 a kedvencem a trilógiából, valahogy minden a helyén van. A sorozatból csak a pilotot tudtam megnézni, annyira "B" kategóriás volt minden. Semmi Terminátor hangulat nem volt benne.

 

A Keresztapa szerintem a legtúlértékeltebb filmje a Ponyvaregény mellett. A világa nem vonz annyira, a Ponyvaregény az pedig tényleg csak ponyvafilm. Nincs benne semmi különösebb történés, van néhány jó duma, de ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ezen behaltam. :D Idézet az sg.hu fórumáról:

 

"Itt nem arról van szó, hanem vegyétek már észre magatokat, hogy nem mindenki rohangál otthon batmanas gatyában,Jokeresre festett arccal maszturbál Nolan fényképére. Valakinek ez csak egy film, egy szórakozás,kikapcsolódás semmi több. Jó film és kész,ennyi. Beteges ez a batmant csak moziban, szigoruan csak batman jelmezben, jokeres pazz adagolóval a kezünkben, és csak Twoface-es érmével szabad fizetni a moziban dologgal. Nem azzal van a baj, hogy ti ennyire pörögtök rá, de baszogatjátok az embereket akinek ez csak egy film,tökéletesen jó a cam-os verzió( azt se tudjátok miért) és éljenek a nulla emberek!

Aláírás:

BATMANT CSAK OTTHON MOZGALOM ELNÖKE!"

 

Részben egyetértek vele, kivéve talán azzal a camos dologgal. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet én vagyok buta, de fel nem foghatom, mi értelme két film előtti várakozást összehasonlítani? Egyrészt semmit sem befolyásol, hogy a hülye, tömeghisztériára hajlamos amerikaiak mennyire várnak egy-egy filmet. Másrészről pedig, mielőtt nem láttuk a filmet, nem értem, miért kell olyan negatívan hozzáállni, mint teszi azt Oldie. Számomra felfoghatatlanok az ilyen kijelentések: "Jó film, de ennyi." Vagy hogy nem lesz olyan jó film, mint amit mondanak róla.

 

Meg kell nézni, el kell dönteni, hogy nekünk mennyire tetszik, az ilyen ranglistás baromságokat meg le kell tojni magasról, ennyi a lényeg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.