Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A mozinak tenne jót vele, bár azért egy mozi még mindig más élmény, mint egy sima házimozi otthon :) Sose tudja visszaadni azt a hangulatot.

Bocs, ezt Odyéra írtam válaszul, csak közben bekerült másik két hsz.

Háááát azért az itthoni rendszerem van olyan élmény mint a mozi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csigavér. Még szerintem úgy öt-tíz évig "elnézzük" idehaza a húsz éves, negyven perces doksifilmeket. :D (Hogy a fene az üzemeltetőbe :) )

 

Corvinban is van már egy terem amúgy. Azt hivatalosan Dolby3D-nek hívják. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Háááát azért az itthoni rendszerem van olyan élmény mint a mozi. :D

Ody, majd egyszer elrángatlak én téged a novemberi házimozi kiállításra és rájössz mekkorát tévedtél. :) De ne ess kétségbe, főleg az OTP-s részvényeid miatt. :D:P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csigavér. Még szerintem úgy öt-tíz évig "elnézzük" idehaza a húsz éves, negyven perces doksifilmeket. :D (Hogy a fene az üzemeltetőbe :) )

 

Corvinban is van már egy terem amúgy. Azt hivatalosan Dolby3D-nek hívják. :P

Valahol olvastam,talán az indexen, hogy az Intercom behozza IMAX 3D-be itthon az új Harry Pottert. Tehát az egyenlőre biztosnak tűnik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahol olvastam,talán az indexen, hogy az Intercom behozza IMAX 3D-be itthon az új Harry Pottert. Tehát az egyenlőre biztosnak tűnik...

Halovány fény a sötétségben. De azért ez már vérlázítóan ciki, hogy így kihagyják az adúász filmeket. ( Lásd Sötét lovag), de akár a full 3D-s alkotásokat amikből odakint, tenegerentúlon tobzódnak az IMAX filmszínházak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Halovány fény a sötétségben. De azért ez már vérlázítóan ciki, hogy így kihagyják az adúász filmeket. ( Lásd Sötét lovag), de akár a full 3D-s alkotásokat amikből odakint, tenegerentúlon tobzódnak az IMAX filmszínházak.

 

Egy okos mondta a magyar IMAX mozi fórumán, hogy a Sötét Lovag, egyrészt drága is volt, másrészt ők csak IMAX 3D-s mozikat szeretnének ott vetítenii, amik az amcsi mozikba is így mennek...

A Sötét Lovag meg IMAX kamerákkal forgott, de ez meg nem egyenlő e 3D-vel, csak a szélesvászonnal, meg a szép képfelbontással.

 

Pl most ment kint a Madagaszkár 2 USABA IMAX-ba is, de az nem IMAX 3D-s technológia. Szóval bonyolúlt ez :)

 

Harry Potter 6 pl IMAX 3D-s formátumba fut majd az ilyen típusú színházakban,így azt már behozzák.

Tehát a lényg az IMAX 3D...Az Avatar ilyen lesz, a Star Trek csak sima IMAX pl...

Valamint a DreamWorks Monsters vs Aliens animációs filmje is IMAX 3D-s lsz. Pl.

Ezek még csak most indulnak be igazából. Tehát a remény megvan hogy az itthoni cucc ne vesszem el a süllyesztőbe..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a sima 2D-s IMAX filmeknek is örülne a közönség.

De már eddig is sok 3D-s IMAX film elkészült és mióta is műkődik az Arénában a mozi? Egy éve. Azóta meg csak a U2 3D ment le mint nem doksifilm. Hát gratula nekik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De itthon nem tudom hogy képesek ezek az IMAX-es mozik a 3D-s Avatar befogadására, és azt se tudom hogy mit kezdjünk a moziból való kifutása után. Mert az hogy 20 évig még nem lesz elérhető otthon ez a technológia, az biztos.

Pedig 2010 környékén jön az új Panasonic 3D-s Plazma tévé, 103 colos!!!! Ami basott nagy lsez :D:)

 

Technikai jellemzői:

http://marketsaw.blogspot.com/2008/12/amaz...-3d-plasma.html

 

Ja már létezik ilyen prototíp, de egyenlőre csak Cameron használja a vágáshoz, mint ahogy a hírben olvasni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Karrde nem arra gondolt hogy moziban jobb a hangrendszer vagy hasonló, egyszerűen csak megvan a maga hangulata az egésznek, amivel egyet is értek.

Nézd, nem vérlázítóan komolynak gondoltam, de amúgy -hogy ezzel Odyt is alátámasszam- technikai oldalról, egy faszán beállított házimozi kenterbe veri az olykor torzításig feltekert hangerejű és piszkos vásznú, homályos képű mozitermet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig 2010 környékén jön az új Panasonic 3D-s Plazma tévé, 103 colos!!!! Ami basott nagy lsez :D:)

 

Technikai jellemzői:

http://marketsaw.blogspot.com/2008/12/amaz...-3d-plasma.html

 

Ja már létezik ilyen prototíp, de egyenlőre csak Cameron használja a vágáshoz, mint ahogy a hírben olvasni :P

Most még a Samsung tartja ezt a rekodot. :D Jó 35 milla a készülék ára. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig 2010 környékén jön az új Panasonic 3D-s Plazma tévé, 103 colos!!!! Ami basott nagy lsez :D:P

 

Technikai jellemzői:

http://marketsaw.blogspot.com/2008/12/amaz...-3d-plasma.html

 

Ja már létezik ilyen prototíp, de egyenlőre csak Cameron használja a vágáshoz, mint ahogy a hírben olvasni :D

Nincs 103 colos a szobám átmérője. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha megéljük mindketten az 1000 éves kort, akkor majd jól az arcodba vágom hogy háh, nekem volt igazam.

Én ott leszek.

Oké, csak nyugodtan. De ha tévedsz, akkor amit tőlem kapsz, azt nem fogod zsebre tenni :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem megegyezhetünk abban, hogy az egész stáb közösen szívott valamit :evil:
Helytálló. :)

 

Még Bruce Willis is, aki hajlandó volt szőkére festeni a haját és felvenni azt a trikót :D
Szerintem műhajzat volt a fején. Attól még persze ő is kokszolhatott. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marha jó volt a Cloverfiled! A fémdoboz is impozáns. Most pedig visszakeresek minden róla írt hsz-t. :evil:

 

Spoiler:

Ez a szörny elég jól bírta a cuccot. Szerintem a fél USA rakéta készletét rálőtték, de azért még vonszolta a s*ggét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.