Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szívem, szerintem ilyenekkel vigyázz, mert itt a többség tuti nem fog sose a TDK mellé egy másik képregény filmet rakni egy polcra :)

 

He-he, nálam a Batman motor mellett (amin egy Bionicle figura ül :) ) ott van a Sin City (amerikai kiadás amihez póketlapok és könyv is járt, szép dobozban) ami számomra a csúcs film az SW mellett, másik oldalt meg Greg bácsi Xklúzív sárga gyógyszeres doboza van (a House pedig a csúcs sorozat).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma délután egy hirtelen ötlettől vezérelve én is meglestem őrzőéket és rohadt jól szórakoztam.

Történet a helyén, a szereplők (Pacapofa rulez :)) bemutatása miatt összetett is, nem túl szájbarágós szóval elégedett voltam vele. A saját és az importált hallgatnivalóval problémám egy szál se volt úgyhogy be is szerzem majd mindkétfélét. A főcím Bob Dylan számával szerintem telitalálat és a többi szám is jól illeszkedik a jelenetébe.

A szereplőkről mindent meg lehet tudni ami fontos, kiderül róluk hogy mit műveltek korábban és fény derül a múltjuk sötét foltjaira ami csak érdekesébbé teszi őket.

A látvány (a zene is) lényegében visszaadja a nyolcvanas éveket, az effektekre pedig nem igazán tudnám azt mondani hogy a kevesebb több lett volna.

Az akciókban (a tűzoltás a kedvencem) és a más formában előforduló durvulás kibírhatónak találtam de abból egy kicsit talán visszább is vehettek volna.

A szövegelést néhol már nehezebben bírtam de szerencsére az esetek nagy részében akadt valami ami visszaterelte a figyelmem. A szemüvegen keresztül mutatott "kamatyolás" az egyik ilyen.

A doki szövegelésekor nem bántam volna ha elterelte volna valami a figyelmem mert a falra tudtam volna mászni jó párszor tőle. A beszédstílusa nagyon nem jött be.

Még a 300-as többszöri szerephez jutása és a szőke gyerek egyik tevéjén látható második Rambo olyan amit így hirtelen ki tudok emelni.

 

Mindent egybevéve nagyon ütős többször nézős filmnek tartom. Asszem a képregényt is meg fogom ismerni hamarosan mert ahhoz is megjött a kedvem.

 

Amúgy a teremből is kisétáltak páran film közben.
Az én Watchmenezésem közben is volt ilyen. Akkor hárman húztak el. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A doki szövegelésekor nem bántam volna ha elterelte volna valami a figyelmem mert a falra tudtam volna mászni jó párszor tőle. A beszédstílusa nagyon nem jött be."

 

Engem nem zavart. :angry: Rorschach monológjai meg fantasztikusak voltak. Egy az egyben emlékeztetett a Sin Cityre. :D Talán picit Veidt merengő nézéséből lehetett volna visszavenni a film végi jelenetnél. Túl színpadias volt már nekem. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őrzők főcímdala. Valahol a legjobb nyitójelenetnek titulálták. A hangulat az tuti egyedi. :D

Ne vessetek meg érte, de részemről marha hosszúnak találtam a főcímet, bár tudom, hogy mi volt az értelme :D

Egyébként R (majd megtanulom leírni a nevét :P) tényleg über volt, bár pszichopata :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne vessetek meg érte, de részemről marha hosszúnak találtam a főcímet, bár tudom, hogy mi volt az értelme :D

Egyébként R (majd megtanulom leírni a nevét :P) tényleg über volt, bár pszichopata :D

Jigsaw hozzá képest zöldfülű. :D

 

Spoiler:

Ej, azok a fejszecsapott koponyalékelések de szépek voltak. :P Ilyet tudnék ajánlani pár Állatnak akikről volt szó az Egyéb topicban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rorschach monológjai meg fantasztikusak voltak. Egy az egyben emlékeztetett a Sin Cityre. :D

 

 

Ezzel én is így voltam. A firkászok biztos megkapták volna a Pulitzer-díjat a naplóból készült cikkért. :D

 

 

Őrzők főcímdala.

 

 

 

Na ez jól jött mert a film után azon gondolkoztam hogy az elején hol bukkan fel a gyerek Rorschach de nem ugrott be.

 

De néztem volna tovább a fillmet ahogy a klipnek vége lett.

 

 

 

 

Ej, azok a fejszecsapott koponyalékelések de szépek voltak. :D

 

 

Nekem a sitten jött be a legjobban. Azon belül is a tintapacatesztes rész közben.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na végre valahára megérkezett a tavasz SIKERFILMJE!!!! :D:P

 

http://filmdroid.blog.hu/2009/03/09/a_tava...mje_megerkezett

:D:P Elképzelem ahogy a vetítés alatt hatalmas csattogások hallhatók a nézőtérről. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D:P Elképzelem ahogy a vetítés alatt hatalmas csattogások hallhatók a nézőtérről. :D :D

 

Végre egy igényes magyar mozi a pom pom lányokról, és ahogy látom az Antifitness Club is koncertezik az előzeteseben!!

Tuti moziba nézős cucc ez. :D

 

És figyelted az előzetes végét?

Várunk téged a moziba CUPP CUPP!

 

Még egy cuppogósat is küld a nézőnek. Engem megvettek kilóra!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre egy igényes magyar mozi a pom pom lányokról, és ahogy látom az Antifitness Club is koncertezik az előzeteseben!!

Tuti moziba nézős cucc ez. :D

 

És figyelted az előzetes végét?

Várunk téged a moziba CUPP CUPP!

 

Még egy cuppogósat is küld a nézőnek. Engem megvettek kilóra!!!

Igazad van Jake. Hol lesz ehhez képest az Avatar marketing!? :D Bezzeg itt anyait apait beleadnak a meztelen pocis csajok :D

Cupp, cupp :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lesz könyvben viszontolvasni, esetleg újabb melléktörténeteket megismerni, hiszen alapvetően ez is inkább látványfilm lesz. :D

 

Az, de Cameron szerint fontos a jó történet is , na meg a háttérsztori. Komplett fajok, bolygók minden más. Jól ki van ez találva szerintem...A film megtekintése után sokkal okosabbak leszünk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.