Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Húha, ezt a filmet megnézem :)

FreddyD véleményére adok, jó arc a srác :D Esetleg látta már valaki az alkotást?

Most nem tudom eldönteni, hogy ez a gyerek e kritizálta a Watchment is. No mert az mindent sejtett csak az nem, hogy tisztában lenne a filmek hátterével. De ettől függetlenül persze tetszhet neki a "sima akciómozi" is, mint az Elrabolva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brian Tyler a Battle : Los Angeles filmről:

 

It's like the coolest science fiction invasion film...I think...to ever come about.

 

He (director Jonathan Liebesman) is doing a film more like SAVING PRIVATE RYAN or BLACK HAWK DOWN. It's not a slick, shiny, CGI alien picture at all. It's gritty battle.

 

http://www.aintitcool.com/node/40531

 

Huuu kész engem megvettek kilóra. Az Avatar után ezt vároom a legjobban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem tudom eldönteni, hogy ez a gyerek e kritizálta a Watchment is. No mert az mindent sejtett csak az nem, hogy tisztában lenne a filmek hátterével. De ettől függetlenül persze tetszhet neki a "sima akciómozi" is, mint az Elrabolva.

 

Nem FreddyD volt aki a Watchment kommentálta. Az más volt. FreddyD a Véres Valentin 3D-t kommentálta még meg ezen az oldalon van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem FreddyD volt aki a Watchment kommentálta. Az más volt. FreddyD a Véres Valentin 3D-t kommentálta még meg ezen az oldalon van.

No majd belenézek/hallgatok azokba is. De nálam elégé kiverte a biztosítékot a gyerek stílusa a Watchmennél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No majd belenézek/hallgatok azokba is. De nálam elégé kiverte a biztosítékot a gyerek stílusa a Watchmennél.

 

Kezdésnek kezd ezzel

Én is ezzel kedztem, ez után lettem a rajongója a srácnak.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdésnek kezd ezzel

Én is ezzel kedztem, ez után lettem a rajongója a srácnak.

Ezt múltkor már valaki belinkelte a videojátékos topicba asszem. Pár percig bírtam nézni, de nem a srác dumája miatt, hanem mert tényleg gáz ez a játék. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A MESTER -így, nagybetűvel-, eme és a Gran Torino filmjére piszok kíváncsi vagyok már. Sajna meg kell várnom a DVD kiadást, de asszem megéri a várakozást.

 

http://filmuniverzum.avpuniverzum.hu/?p=2877#more-2877

 

Pepo jól írja ezeket a kritikákat, csak néha visszavehetne a líraiságából. :) Kíváncsi lennék tőle egy John Rambo kritikára/véleményre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húha, ezt a filmet megnézem :)

FreddyD véleményére adok, jó arc a srác :D Esetleg látta már valaki az alkotást?

Látták a fórumról már páran, köztük én is. Nekem nagyon tetszett, igazi zúzós bosszúállós film.

 

Láttam tegnap a Seveb Pounds c. filmet is. Nem tudom hogy ki hogy van vele, de ennek az lenne a leghelyénvalóbb cím hogy "Will Smith - A Seven Pounds mellékszereplésével". Az elmúlt években mint ha minden filmje csak arról szólna, hogy ő mekkora színész, ne skatulyázzuk be.

A Boldogság nyomában bevallom nem nagyon tetszett, de ez se jobban. Az egész szinte nem szól másról, mint hogy Will Smith színészkedni is tud. Bravó. :D A plakátja is csak azt jelzi amit ki akarnak emelni a filmből.. Will Smithet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos: Én láttam.Iszonyat nagy film.Nekem életem legnagyobb akció+bosszúálló filmje.Sehol nem kap a 10 pontból 9 alatt.Ami előnye, hogy kiszámíthatlan, ezért baromi izgalmas.Nagyon bele lehet élnie magát az embernek Neeson helyzetébe.Szinte vele együtt lövöd hátba, kinzod meg az állatokat(mert aki ilyet csinál az ugye nem ember, tehát minden megengedhető vele szemben), mert ha neked is ezt csinálták volna a lányoddal ugyanezt csinálnád.Vagy rosszabbat.Mindenképp nézd meg.

 

 

Dzséjt.Úgy értettem, hogy jövőbeni Terminator-filmeket nem néznék meg.

 

 

Oldie:Gran Torinot mindenképp nézd meg ,nagyon jó film.Eastwood mind rendezésben, mind szinészként kiváló ebben a filmben.Olyan beszólásai vannak, hogy néha már sírtam a röhögéstől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húha, ezt a filmet megnézem :)

FreddyD véleményére adok, jó arc a srác :D Esetleg látta már valaki az alkotást?

Ja, láttam, valamikor tavaly még, miután frenkie. Jó film volt, érdemes megnézni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erőpróba

 

Csak ajánlani tudom ezt a filmet. Főleg az amerikai futball szerelmeseinek fog tetszeni, vagy annak aki nem vár túl sokat egy hatásvadász börtönös/javítóintézetis Dwayne "The Rock" Johnson filmtől. Remek két óra kikapcsolódást nyújtott. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár ez csak erős pletyka, amit valaki elindított külföldi fórumon.

De az Avatar végi nagy csata lesz a filmtörténelem legkomplexebb és leglátványosabb összecsapása, amit Cameron 40-60 percben fog elmesélni!

Talajon, levegőben, űrben , robotokkal, űrhajókkal, nomád bennszülött gyalogság "lovasság", bolygón lakó élőlények, ember irányította avatarok, high-tech katonaság, power suitokkal, tankokkal, stb résztvevőkkel.

 

Na ezt 3D-ben ultarbrutál lehet megnézni. Kíváncsi leszek Cameron víziójára, Ekkora komplex csatát levezényelni nem lehet semmi, meg fejben megtervezni. Meg nem irigylem a vizuál effektus szakikat se, akik ezeket összrakják, ráadásul foto realisztikusan :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Banyek, a Cloverfieldet nem hypoltam ennyire tavalyelőtt mint te az Avatart. :) Most már furcsa lesz ha naponta nem dobsz fel egy hírt róla. :P

De az tuti, hogy veled együtt fogok elkeseredni együttérzésből ha pocsék lesz a film. Nem járja ha ezek után elkeseredetten jönnél ki a teremből :P:(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a filmet, még a hatása alatt vagyok. Állat volt :(

Bírtam, hogy neki semmi sem számított, csak hogy kiszabadítsa a lányát, szuper volt az egész.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talajon, levegőben, űrben , robotokkal, űrhajókkal, nomád bennszülött gyalogság "lovasság", bolygón lakó élőlények, ember irányította avatarok, high-tech katonaság, power suitokkal, tankokkal, stb résztvevőkkel.

Hm... hasonlót írtam az egyik Stargate Fanfictionomban. Én harminc A4-es oldalon meséltem el. Volt űrcsata, légicsata, földi csata, vadászok, bombázók, hadihajók, gyalogság, emberek és jaffák, meg két goa'uld :(

 

De az tuti, hogy veled együtt fogok elkeseredni együttérzésből ha pocsék lesz a film. Nem járja ha ezek után elkeseredetten jönnél ki a teremből :P:)

Majd legurítunk pár felest bánatunkban, és el is felejtjük :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ha tegyük fel te rendeznél egy Stargate mozfilmet, abban hány percet tenne ki a te csatajeleneted? :(

30 oldalas csata A4-es papłron? Miért nem Hollywoodban születtél? :P:P:)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ha tegyük fel te rendeznél egy Stargate mozfilmet, abban hány percet tenne ki a te csatajeleneted? :(

Szerintem max három óra amíg összerakja a legoit, öt perc és a havertól elkéri a kézikamerát...

Folytassam még? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ha tegyük fel te rendeznél egy Stargate mozfilmet, abban hány percet tenne ki a te csatajeleneted? :P

 

30 oldalas csata A4-es papłron? Miért nem Hollywoodban születtél? :P:P:(

30 oldal csak a csata. 94 a többi (és már a negyedik részt írom, a 3. rész még ennél is hosszabb, az 195 oldalas, és abban is van egy 20+ oldalas csata, bár kisebb volumenű).

Hm... egy Stargate filmet? Az én történetemben tuti lenne végül egy szépen megkomponált, 10-15 perces csata (viszonyítom ezt az eddigi 90-100 perces SG filmekhez), de monumentális lenne, az fix. Ám azért a csata mellé történet sem árt :)

És ha Cameron a 120-150 perces filmből 60 percet szán a film végi nagy fightra, hát nem tudom, marad-e elég idő a történetre, karakterekre és a világra. Bááár... Cameron azért hajlamos kibővíteni a megaprodukciós sci-fijeit (Aliens és Terminator 2).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem max három óra amíg összerakja a legoit, öt perc és a havertól elkéri a kézikamerát...

Nekem is van kamerám, azzal nem kell bajlódni, a főbb űrjárművek meg már évek óta meg vannak építve :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt azért nem semmi hogy 195 oldalas epikus sci-fi történeteket írsz, csak hát ezeket legalább széles tömegek is elolvasnák :(

Avatar végi csatajelenet meg szerintem nem lesz 60 perces, hanem olyan 30-40. Az bőven elég.

Bár nem tudom a Gyűrűk ura Király Visszatérben hány perces lehetett a Minas Tirith-i csata, és az előtte lévő megaütközet a lovassággal orkokkal olifántokkal.. :):P

A második részben a Helm's Deep-i csata se lehetett 20-30 percnél hosszabb :P

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öregem, előtted a filmszakma. :P Mit neked logisztika. :P

:P Majd egyszer csinálok egy LEGO filmet én is :P

 

Dzséjt azért nem semmi hogy 195 oldalas epikus sci-fi történeteket írsz, csak hát ezeket legalább széles tömegek is elolvasnák :(

Avatar végi csatajelenet meg szerintem nem lesz 60 perces, hanem olyan 30-40. Az bőven elég.

Legalább 100-as olvassák, fenn vannak a neten (mivel fanficok, ennél többre nem futja) :)

Szerintem 30 elég lenne, bőven, szerintem. Pláne, ha olyan komplex lesz, mint ahogy a pletyka tartja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:P Majd egyszer csinálok egy LEGO filmet én is :(

 

 

Legalább 100-as olvassák, fenn vannak a neten (mivel fanficok, ennél többre nem futja) :)

Szerintem 30 elég lenne, bőven, szerintem. Pláne, ha olyan komplex lesz, mint ahogy a pletyka tartja.

 

Na az úgy rendben, ha 100-an olvasták.

Igen, 30 perc tökéletesen elég. Úgy egyhuzamban vajon melyik filmben zajlik a leghosszabb csata? Én a Ryan közlegényre tippelek. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.