Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ody: Lehet hogy egy hatalmasat csalódok benne, de legalább boldogan vártam egy filmet :D

Hát....ez is egy szempont. Most képzeld el ha én csalódok az új SW -ben, akkor ez a fórum ma nem is létezne. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát....ez is egy szempont. Most képzeld el ha én csalódok az új SW -ben, akkor ez a fórum ma nem is létezne. :D

És most azt képzeld el, hogy imádni fogod az Avatart, meg a lehetséges folytatásokat is. Aztán lassacskán feltűnik az interneten a www.avatarsaga.hu oldalacska is... :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy óvatosan nézegetem a topicot, látom, hogy megy az Avatar vita. Mi a különleges benne azon kívül, hogy már jó pár évtizede lehet tudni róla, hogy lesz, meg Real 3D-s lesz, a Kaptáros csaj játszik benne meg Jake neve is onnan származik. :D

 

Nem kekeckedésből írom, csak 1) lusta vagyok végigolvasni a hozzászólásokat 2) ténylegesen érdekel

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy óvatosan nézegetem a topicot, látom, hogy megy az Avatar vita. Mi a különleges benne azon kívül, hogy már jó pár évtizede lehet tudni róla, hogy lesz, meg Real 3D-s lesz, a Kaptáros csaj játszik benne meg Jake neve is onnan származik. :D

 

Nem kekeckedésből írom, csak 1) lusta vagyok végigolvasni a hozzászólásokat 2) ténylegesen érdekel

 

Hát ez jó kérdés Phobos :D Talán olvasd el ezt a cikket

http://videodrome.freeblog.hu/archives/200...int_a_messiast/

Meg ugye sokan egy Star Wars kaliberű univerzumot látnak benne. Várj a trailerig én azt mondom.

Tudom hogy vannak itt páran szkeptikusak bőven, plusz olyanok is, akik már kirugdosnának innen, mert unják az Avataros dolgaimat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No ez a film még asszem amit évek óta ígérgetnek és per pillanat nem fenyeget az a veszély, hogy spoileres képanyagot dobnának ki róla. :D

Hál' istennek, már a harmadik sem kellett volna (annak ellenére, hogy azt még hellyel-közzel, de szeressem). De amit utoljára a négyről hallottam, inkább ne is erőltessék.

 

Top 50 legjobb filmes kivégzés :D

Nem rossz lista, kellemes emlékek derengtek fel bennem egy kaján mosoly keretében :D Bár Robocopot és Karatekölyköt ignorálnám, az ő áldozataik nem haltak meg. A Serenity helyezésén viszont meglepődtem.

 

Ami nagy kár lenne szerintem :P

Szerintem is.

 

Én a Dzséjt féle utat választom. Ő fanatikusan tud rajongani az Alien, SW, JP, Stargate univerzumért. Sok nagy szerelme van :D

Aztán hátha az Avatar is az lesz :D Meg nekem is :D

Azért a fanatikus erős szó, pláne a Jurassic Parkra. Legyen finomabb kifejezés: erősebb a lelkesedésem irántuk :P De tudd, csak kemény munka által válhatsz fanatikussá. És a fanatikok élete rendkívül nehéz. Eredeti és magyar nyelven is tudnod kell idézned rajongásod tárgyából, ismerned kell minden képkockát, fejből kell fújnod a forgatókönyvet, kapásból kell tudnod az alkotók szavait idézned. Két lábon járó Avatar lexikonná kell vállnod, tudásodnak le kell fednie annak minden aspektusát. Ha ezt nem vagy képes teljesíteni, ha a könnyebik utat választod, akkor csak mezei rajongó lehetsz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom hogy vannak itt páran szkeptikusak bőven, plusz olyanok is, akik már kirugdosnának innen, mert unják az Avataros dolgaimat.

Ugyan már, dehogy rúgnánk ki. Mindenkinek van itt valami különlegessége, bőven elfér itt még az Avatar mánia is. Legalább képben vagyunk a filmmel kapcsolatban :D

 

Jaja, az garantált. Ha örülünk azért, ha búsulunk akkor meg azért. :D

Én fizetek neked egy kört, hallod-e :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ridley Scott is 3D-s sci-fit rendez, ami egy intergalaktikus háború idején zajlik

http://marketsaw.blogspot.com/2009/03/ridl...in-3d-with.html

Az Alien, a Szárnyas fejvadász és a Gladiátor rendezője a Joe Haldeman hírhedt sci-fi regényét a Forever Wart filmesíti meg.

Haldeman 1974-es regénye a maga idejében bezsebelte a science-fiction világának két legrangosabb elismerését, a Nebula- és a Hugo-díjat is (A könyvet nálunk is kiadta a Valhalla kiadó 1997-ben).

 

A The Forever War egy csillagközi háborúról szól, melyet az emberiség a rejtélyes Tauronokkal folytat. Egy William Mandela nevű katona áll a történet középpontjában, aki nem akart ugyan harcolni, de a földi vezetők döntése folytán mégis csatába indult az ismeretlen, leigázhatatlan, és nagyon távoli faj ellen. A borzasztóan hosszú út során rengeteg megpróbáltatáson megy keresztül, de mind eltörpül a Földre való visszatérés traumája mellett, hiszen itt azzal kell szembesülnie, hogy míg ő csak pár évet, addig az anyabolygón maradt emberiség évszázadokat öregedett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.