Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az összes képen James Cameron látható, amint mutogat meg figyel...kamerákkal.. semmi aktuális kép a filmből.

Csak a háttér egykét képen érdekes lenne, a díszletek miatt, de annyira rosszul fényképezte valaki telefonnal , hogy nem látni semmit szinte..

majd lesz jó minőségű szkennelt változat úgyis.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont van egy jó hírem, elvileg jövőhéten jön a trailer a Wolverine előtt.

Egy olyan alak állítja, aki anno részletesen leírta mi lesz látható a Trafó 2 trailerben február elején, és tényleg az volt benne , mikor kijött február 13-án...

Szóval valami belső emberke, vagy moziba dolgozik.

Reménykedjünk.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mi van ha csak egy logo teaser lesz? :P

Nah jah. Harminc másodperces teaser, melyből huszonöt másodperc a sötét vászoné valami monoton aláfestő zene alatt, majd öt másodperc alatt kibontakozik az AVATAR felirat, plusz Coming soon....

Tisztára befosatós. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap láttam a Gran Torino-t, és őszintén mondom, hogy az összes jó igaz, amit ezzel a filmmel kapcsolatban várt az ember. Jó a történet, a karakterek, a zene, és befejezés igazán szép. :) Ha osztályoznék (amit nem szoktam), megkapná a maximumot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, imádni fogod. :)

Amúgy nemrég tűnt fel az egyik torrentoldalon a Tökéletes világ című filmje. Tv-ben láttam anno, csak akkor még nem voltam ekkora fan-ja az öregnek. Kevin Costner amúgy a főszereplője és egy bűnözőt alakít akit Eastwood üldöz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor exklúziv Magyarországon először látott pocsék minőségű újságból lefényképezett AVATAR képek! :)

 

Külföldi fórumos kollégákkal kisilabizálva a következőkre jutottunk:

Cameron épp ezt a monitort figyeli, ezt láthatjuk felnagyítva. Egy futurisztikus jármú előtte egy emberkével, aki talán egy katona?

Picture_004_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A kollégája mellette egy másik monitort figyel, amin már jól kivehető egy pandorai elit katona körvonalai. Talán egy űrhajóban van? A dizájn kicsit emlékeztet az Alienben látott elhagyott Space Jockey hajóra, de csak egy pöppet.

Picture_005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Cameron feje búbja mögött emberek figyelnek nagy monitorokat. Talán szereplők, vagy kellékesek nem tudni

Picture_006_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A bambán mozgó öltönyös emberke mögött van egy ablak, az ablakon túl határozottan egy katona rajzolódik ki. Mint az AvP-ben egy Colonial Marines, így hirtelen

Picture_008_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alig várom már, hogy kijöjjön DVD-n. :) Totál nem értem miért nem kapott Oscart. Eastwood MESTER az aki igazán megérdemli. :P

Láttam a Gettómilliomost is, és szerintem nem azért nyert, mert jobb film, hanem mert az inkább olyan lelkesítő, díjnyerős fajta, ha érthető, mire gondolok. :P Nekem egyébként az is tetszett, de én is inkább az öregnek adtam volna a díjat, mert a Gran Torino maradandóbb film lesz hosszabb távon, ebben biztos vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap láttam a Gran Torino-t, és őszintén mondom, hogy az összes jó igaz, amit ezzel a filmmel kapcsolatban várt az ember. Jó a történet, a karakterek, a zene, és befejezés igazán szép. :) Ha osztályoznék (amit nem szoktam), megkapná a maximumot.

 

 

Örülök, hogy tetszett.Eszméletlen nagy film.Én azt mondom Eastwood napjaink legnagyobb rendezője Nolan mellett.

 

 

Oldie:A Tökéletes világot én is láttam.Az is nagyon jó volt.Costner is nagyot alakít benne

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néha nekünk is juthat valami :P Az érdemleges képek amúgy is ritkák... :P

Szívemből szólsz :P

 

Alig várom már, hogy kijöjjön DVD-n. :P Totál nem értem miért nem kapott Oscart. Eastwood MESTER az aki igazán megérdemli. :P

Érdekes, hogy máskor meg baromira nem érdekelnek az ilyen díjak, ez meg pláne nem, akkor most minek kell felhozni? :) Eastwooddal kapcsolatban Te folyton ezen lovagolsz, mással kapcsolatban meg teszel az Oscarra. Akkor most számít vagy nem? Azért Eastwoodot sem kell így agyontömjénezni, vannak más remek filmkészítők is, akikat nem ajnároznak agyon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hja, annyira tényleg nem érdekel az Oscar, mert ugye ritkán kapja az aki megérdemelné :)

De azért Eastwood papa különb filmeket letett az asztalra mint általában a manapság agyonajnározott rendezők. :P Eastwood azért elégé kerüli a rivaldafényt. Régivágásu, visszafogott ember az öreg és ez manapság dicséretes.

De nem kell őt szeretni, akinek nem tetszenek a filmjei az ne nézze :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont van egy jó hírem, elvileg jövőhéten jön a trailer a Wolverine előtt.

Egy olyan alak állítja, aki anno részletesen leírta mi lesz látható a Trafó 2 trailerben február elején, és tényleg az volt benne , mikor kijött február 13-án...

Szóval valami belső emberke, vagy moziba dolgozik.

Reménykedjünk.

Majd jövő héten meglátom. Jövő hét vége környékén megnézem a Rozsomákot. Kíváncsi vagyok vajon tényleg leadják-e?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.