Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt, gratulálok a bemutatódhoz! :P

 

A Star Trekről pedig jóformán csak azt tudtam eddig, hogy sci-fi, de más egyebet nem, így nem is igen gondolkoztam rajta, hogy megnézzem, de most nagyon felcsigáztad az érdeklődésemet. Mert ha önmagában is jó film, akkor már érdemes megpróbálni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie te ma nézed meg nem? Majd várom a kritikádat :D Hol nézed meg amúgy, MissKarrdevel?

Aha ma. Westend Cici Centerben. :P Életem értelme most nem gyűn, ő később akarja megnézni az Angyalok és Démonokkal egyetemben.

Kora estére meglesz a kritika. :o És meglehet, hogy szőrösszívű leszek. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha ma. Westend Cici Centerben. :D Életem értelme most nem gyűn, ő később akarja megnézni az Angyalok és Démonokkal egyetemben.

Kora estére meglesz a kritika. :P És meglehet, hogy szőrösszívű leszek. :o

 

Meglehet te is azt írod majd, hogy kész passz ez nálad az év filmje, akármilyen legyen az Avatar vagy Terminator :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglehet te is azt írod majd, hogy kész passz ez nálad az év filmje, akármilyen legyen az Avatar vagy Terminator :P

Meglehet. :o Abramstól már van ugye egy favorit a Cloverfield személyében, de a Star Treknek azért jelentős múltja van ugyebár. Most kiderül, hogy eme film átveszi e a vezető helyet idén, a Watchmentől. :D Összesítésben pedig majd meglátjuk hol végezz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

... semmi, nekem már megvan az év filmje. Minden benne van, ami az eredeti szériát naggyá tette (a karakterek nagyon ott vannak, mindenki, a humor pedig mindent visz), ugyanakkor teli van merész fordulatokkal, olyan látvánnyal, hogy az hihetetlen, és pörgéssel.

A bemutatóm amúgy remekül sikerült, többek szerint a legjobb voltam, pedig az elején majdnem belesültem :P

Remek híreket hoztál, ezek után még jobban várom a filmet :D Gratula a bemutatóhoz, azért várjuk a felvételeket, képeket, akármit :o

 

Oldie te ma nézed meg nem? Majd várom a kritikádat :P Hol nézed meg amúgy, MissKarrdevel?

Mivel egyesek nem tudnak egy hetet várni, így nem együtt nézzük meg, lásd lentebb. Sajna én nem tudok ennyit moziba szaladgálni egy hónapban (1800 FT/ egy utazás Pestre miatt), így aztán a jövő heti Angyalokkal együtt anyuval nézzük meg. Úgysem mozizunk mostanában együtt vele, jó lesz egy kis csavargás így együtt :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, most álmatlan éjszakákat hoztál nekem! :P:o Én szombaton megyek az Arénába, Pestre, az van a legközelebb a Keletihez... Váá, már most készülök, jegyek lefoglalva, legfelső sor, haverok bekészítve, azt hiszem, minden adott 120 percnyi felhőtlen szórakozáshoz. :D

 

 

Szerk.: Kételyeim vannak a foglalással kapcsolatban, hogy a kívánt helyre foglaltam-e. Most a 18. sor a legfelső, vagy legalsó? Ha jól tudom eddig mozis tapasztalataim alapján, akkor a 18. a legfelső, csak valahogy elbizonytalanodtam. Mellékelek egy képet is. Kérlek segítsetek, az Arénában még nem voltam moziban. Előre is köszönet!

 

 

st3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

 

Szerk2.: Rájöttem, megnéztem több másik időpontot, ugyanazt a termet, és mindegyiken a lehető legmagasabb számú sorokra foglaltak (18, 17, 16, stb...). Ebből logikusan következtetve az jön ki, hogy a jól foglaltam, a legmagasabb részre, ahol mindent belátok. Bocsi az offokért, csak megijedtem. :P

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No skaccok, meggyűttem. :D

Előre is elnézést a hangnemért, legfeljebb Dzséjt kimoderál ( de szerintem igazat ad :D ), de velősen csak ennyit mondanék a Star Trekről, Dr. House szavait idézve: " Hű, de k*rva f*sza!" :D

 

Gyerekek, aki eddig vacillált, az ne tegye. Mars be a moziba, mert EZT a filmet LÁTNI kell!!!!!! Azzal akartam az egészet kezdeni, hogy elmondom milyen piszok jól nézett ki nagyvásznon a Transformers utolsó előzetese, de fityfenét. Tekerek tovább a beszámolóval ( amúgy tényleg hihetetlen élmény volt látni az előzetest. Szinkronos, de no para, nekem bejött, mégha Optimus hangját ki is cserélték :D ). Aztán még ott volt a G. I. Joe előzetese is. Tökre más mint a két hüvelyknyi monitoron, piszok látványos az is. :) Sajna viszont Terminatort nem kaptam a képembe......de mint mondtam tekerek tovább, mert valami hihetetlen élmény volt a film. :)

Ez kéremszépen a nagybetűs tiszteletadás volt az elődnek. Piszkosul tartottam tőle eleinte, hogy elcseszik ezekkel a tejfölös szájú csenevészekkel, de egy frászt! Olyat nyújtott élményben az egész, hogy máris követelem Abramstól a klingonokat, andoriakat, borgokat, jem'hadarokat....anyám borogass! Ha ez az ember nekifog valaminek, már nem tud hibázni. Legyen a produkció producere vagy rendezője. Egek!

Ilyen látványos sci-fit nem tudom mikor láttam utoljára. Oks, ott volt a Sithek bosszúja.....ízé....ezek után tényleg csak VOLT. Ugyan kérem. Obi-wan meg Anakin nyolc perces dual repülése....???? Eh. :P Itt a kamera olyan helyeken is járt a hajó körül ahová épeszű ember nem vezetné, de Abrams nem tartozik ugyebár közéjük, és általa tuti a full CGI csapat se.

Nem is tudom mit mondjak még a filmről. Ledöngölt alaposan, még ha apró hibák elő is fordultak. A karakterek, poénok a szájukból......Mondtam már, hogy végig vigyorogtam a filmet? :D Csehkov, az orosz akcentussal ( szinkronos volt ugye a film és kitűnő minőség! Eredeti hang nem is érdekel.), McCoy beszólásai, Sulu apró bakija a térváltás előtt, és Scotty. Te jó ég, alig vártam már, hogy feltűnjön! Már kezdtem aggódni a film felénél, hogy ő vele meg mi a helyzet. Aztán egyszer csak feltűnt. :D És Spock. Mind a fiatal, mind az öreg. Hát ilyen érzés is csak akkor fogott el amikor felharsant a Baljós Árnyak főcímdala. :)

Hoppá. Zene.

Pöpec volt. Ikonikus, epikus, még ha teljesen más is volt mint a régi filmeké. Ott igazán fel sem tűntek, csak legfeljebb a főcímdal. Majd Dzséjt gondolom mond erről több szót. :) Nekem piszkosul bejött ez is. :)

Sztori.

Semmi gond sem volt vele, mindazonáltal érdemes volt elolvasnom tegnap az ide belinkelt előzményeket. Nélküle asszem kissé zavaros lett volna a film eleje, igaz, később választ kapunk mindenre.

No, be is fejezem, ha fejembe jut még valami, úgy is közlöm. :)

Végszókét csak annyi, hogy KIHAGYHATATLAN!

Megkapja tőlem a Watchmenre adott pontszámomat, azaz 10-ből 100. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, még a végén én is belecsábulok....

Transformersszel is így kezdődött nálad :) Ha jól rémlik :)

 

Előre is elnézést a hangnemért, legfeljebb Dzséjt kimoderál ( de szerintem igazat ad :) ), de velősen csak ennyit mondanék a Star Trekről, Dr. House szavait idézve: " Hű, de k*rva f*sza!" :)

Szívem, jöhetsz velünk jövő héten még egyszer megnézni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Barnez, szerintem üljetek pár sorral lentebb. Elégé kiábrándító leghátul az effekthangfalakból jövő hang. A pozicionálás általában a terem közepére mérik be. Hidd el, sokat számít az is. :)

Ezt már én is akartam javasolni. Anno én is hátra vettem mindig jegyet, de öcsém mondta, hogy középre jobb, és mikor egyszer együtt moziztunk (ha jól belegondolok, az elmúlt 10 évben egyszer voltunk közösben mozizni), oda vettünk jegyet. Bár nekem elég rossz a fülem, de azért valóban jobb volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi az a Star Trek? :)

Egy óriási rajongói bázissal rendelkező sci-fi, mely sorozatként indult még a hatvanas években, és azóta számtalan sorozat, meg talán 10 mozifilm készült hozzá. Ez a 11. film :)

Azért egy picit filózom rajta, vajon ez most komoly kérdés volt-e :)

 

Oldie akkor számodra is már az év filmje, és mondjuk a Terminator és Avatar a dobogó alsó fokán? :)

Várjál, még nincs vége az évnek :) Majd jövő januárban lehet jönni az ilyen jelzőkkel és listákkal :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Életem, ha lenne managerem, mennék is. :)

Ilyen filmnél meg lehet engedni még egy jegyet :)

Legalább is, amiről én így jöttem ki az elmúlt kb. 10 évben, az megért legalább még egy nézést :) De hát ki hogy van ezzel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt már én is akartam javasolni. Anno én is hátra vettem mindig jegyet, de öcsém mondta, hogy középre jobb, és mikor egyszer együtt moziztunk (ha jól belegondolok, az elmúlt 10 évben egyszer voltunk közösben mozizni), oda vettünk jegyet. Bár nekem elég rossz a fülem, de azért valóban jobb volt :)

Aréna mozijait ugyebár nem egészen ismerem. Nem tudom, hogy ott a széksorok milyen lejtéssel követik egymást, de én újfent az utolsó előtti negyedik sorba rendeltem a jegyet. Szeretem ha nem kell se le, se felnéznem a vászonra, a szemmagasság nagyjából legyen a vászon középvonala alatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen filmnél meg lehet engedni még egy jegyet :)

Legalább is, amiről én így jöttem ki az elmúlt kb. 10 évben, az megért legalább még egy nézést :) De hát ki hogy van ezzel :)

Ez most megérne annál többet is, de szeretném idén még megnézni a Terminator, Transformerst, Avatart......folytassam még? :)

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.