Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A francba. Az Arena plazaban mindkét terem megtelt Avatarra kiéhezett emberekkel. Fullos az összes. 2 nap alatt elkapkodták a jegyeket.. :clap:

Most akkor mi van? :P Úgy se mentél volna :D:)

Örülj inkább neki, érdekli az embereket :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja tényleg! De jó! :clap:

Amúgy is csütörtök trailer. Nagyon várod Oldie te is? :P

Mondjuk már koromnál fogva nem lelkesedek annyira ilyen dolgok felé, de azért tuti első nap minimum húszszor megnézem ha tetszik :) És aztán persze a játék előzetesét is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem úgy megy, hogy odamész az Arénába és már nézheted is a trailert :P

Előre le kellett foglalni a helyeket. A csávó legfoglalt 50 helyet különböző neveken és ezeket árusítja :)

Én csak gratuláltam neki hozzá a mail címén, hogy ennyire észbekapott ezen. Gondold el, 50x500=25000 Ft a semmiért :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem úgy megy, hogy odamész az Arénába és már nézheted is a trailert :P

Előre le kellett foglalni a helyeket. A csávó legfoglalt 50 helyet különböző neveken és ezeket árusítja :)

Én csak gratuláltam neki hozzá a mail címén, hogy ennyire észbekapott ezen. Gondold el, 50x500=25000 Ft a semmiért :clap:

Én azt hittem, ez olyan, mint bármely más trailer: megnézheted egy film előtt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na persze, kíváncsi vagyok, sikerült e eladnia párat... :clap:

Amikor írtam neki (5 óra) már eladta mindet elméletben. Amikor ott lesz a számláján a pénz, akkor küldi a neveket, hogy milyen néven vehetik már át a pénztárba majd őket. Gyakorlatban már átment neki 7-8 ezer forint így, szóval megy az üzlet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: jegy kell hozzá, mert foglalni kellett rá helyet. Tehát gondolom, majd mikor mennek, akkor ugyanúgy jegyet kapnak majd rá, csak éppen nem kell érte fizetni.

Vagy ha nem kellene jegy, akkor honnan tudhatnák, hogy valaki foglalt-e rá helyet vagy most jött be az utcáról?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: jegy kell hozzá, mert foglalni kellett rá helyet. Tehát gondolom, majd mikor mennek, akkor ugyanúgy jegyet kapnak majd rá, csak éppen nem kell érte fizetni.

Vagy ha nem kellene jegy, akkor honnan tudhatnák, hogy valaki foglalt-e rá helyet vagy most jött be az utcáról?

Jó, jó ez így van, de nem kell érte fizetni. :clap: Gondolom Revan így értette legalábbis a "jegy" fogalmát. Ha nem, akkor sorry :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most volt egy Movie Con rendezvény, ahol mindenki sokkot kapott az Avatar képsorok láttán

Az alábbi istenítő szöveg:

As a newcomer to the footage, I now believe the hype: Avatar really might change cinema.

http://www.empireonline.com/movie-con/

 

Úristen már csak 4 nap nap, nem bírom ki wáááááá

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úristen már csak 4 nap nap, nem bírom ki wáááááá
Ez kicsit álszent szöveg úy, hogy nem is nézed meg a moziban a trailert.

Én csak a ROTS trailer miatt ültem be a Hihetetlen családra, majd a trailer leadása után már jöttem is ki. Nekem megért akkor 800 Ft-ot a trailer, neked ingyen lenne, szóval ilyeneket ne írj, hogy várod, de nem adod meg a módját... :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most volt egy Movie Con rendezvény, ahol mindenki sokkot kapott az Avatar képsorok láttán

Az alábbi istenítő szöveg:

 

http://www.empireonline.com/movie-con/

 

Úristen már csak 4 nap nap, nem bírom ki wáááááá

Mivel nem 3d -ben nézed majd hanem a kis monitorodon, nem lesz világmegváltó. :clap: Erre jobb ha felkészülsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De te pesti vagy!

Én meg borsod megyei.

És csak pesten lesz vetítés, csak este 8kor!

Nekem jó lesz a trailer is a neten, ez ügyben nem akarok tovább vitázni :clap::):P

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel nem 3d -ben nézed majd hanem a kis monitorodon, nem lesz világmegváltó. :clap: Erre jobb ha felkészülsz.

 

De legalább látom végre Pandora bolygót . Kíváncsi leszek a karakterek kinézetére, a na'vikra, meg úgy mindenre :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.