Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Megnéztem a Stra Trek Extráit. Főleg a kivágott jelenetekre térnék rá, amiknek hiányát nagyon sajnálom. A klingonok egész szép kis szerepet kaptak, bár az a sisakjuk csöppet sem tetszett. Jó volt az áttervezet Kirk-Gail jelenet is, pont az eredeti klingon verzió miatt. Spock születése is érdekes volt :lol: Szóval szerintem simán bent maradhattak volna ezek a jelenetek, tíz percnél több pluszt nem tettek volna ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg aztán az eddigi sem volt kispiskóta, még nagyobb és hangosabb cuccosok vannak?

Unicron egy bolygóvá tud átalakulni, szóval igen, van nagyobb és hangosabb :lol: Meg aztán már a második részhez is terveztek egy olyan Transformert, ami anyahajóvá alakul át. Szóval, van még mit a tejbe aprítani. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj Unicront már alig várom. Ott már kell lennie űrcsatának is. :lol:

Szerintem azért meg fogják változtatni az alternatív alakját. Szerintem maximum ő lesz az anyahajó, akit terveztek a RotF-ba. Eddig mindenkinek ésszerűsítették az alter. formáját, kétlem, hogy pont Unicront hagynák meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azért meg fogják változtatni az alternatív alakját. Szerintem maximum ő lesz az anyahajó, akit terveztek a RotF-ba. Eddig mindenkinek ésszerűsítették az alter. formáját, kétlem, hogy pont Unicront hagynák meg.

Meglehet, hogy így lesz. Valami ilyesmit is rebesgetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyík a legesélyesebb.

 

"A Pókember rajongói a harmadik film után találgatásokba bocsátkoztak, hogy vajon ki lesz az ellenfele kedvenc képregényhősüknek a negyedik részben. Vérontó és Morbius nevét lehetett a legtöbbször hallani, majd felmerült Mysterio is, mikor kiderült, hogy Bruce Campbellnek nagyobb szerepe lesz a Pókember 4-ben, mivel úgy vélték páran, hogy a színész ezt a gonosztevőt fogja eljátszani. Sam Raimi korábban azt mondta, hogy nagyon szeretné, ha végre a Gyíkkal kerülne összetűzésbe a Pókfej. Nem is oly rég Dylan Baker elárulta, hogy ismét eljátssza Dr. Curt Connor figuráját a negyedik Pókemberben.

 

A Marketsaw oldal egy megbízható forrásra hivatkozva azt állítja, hogy valóban a Gyík lesz a fő ellenfél a filmben, más szuperbűnözővel ezúttal nem kell megmérkőznie a Hálószövőnek.

 

Curt Connors egy olyan szérummal kísérletezett, amit a hüllők DNS-éből vont ki. Az volt a célja, hogy a hozzá hasonló emberek vissza tudja növeszteni a végtagjukat. A szérumot a doki magán próbálta ki először, a karja vissza is nőtt, de mellékhatásként egy óriási gyíkká változott."

 

Nem igazán örülök ennek. Gyík sosem tartozott a kedvenc gonoszaim közé. Vérontó vagy Morbius jobb lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizonyosan jön majd egy olyan is mely bővített és feliratos :lol:

Gondolom a feliratot továbbra is letölthetőek lesznek majd a feliratos oldalakról :)

 

És akkor tényleg csak 5 perccel hosszabbították meg?

3-mal. Amiket kiszúrtam gyors átpörgetés után (spoilerbe teszem, hátha valaki még nem látta a filmet, vagy maga akarja felfedezni az újdonságokat):

Spoiler:

- T1-es jelenet a trailerből

- Ashdown tábornok fegyvert fog Connorra a tengeralattjárón (de a T-800-asokról nem diskurálnak; viszont legalább megtudjuk, hogy a vezetőség tud Connor próféciájáról).

- Az emlegetett "sztriptíz" jelenet (nem nagy szám).

- Marcus verekedés közben beleállítja egy fickóba a csavarhúzót, majd kicsit később ugyanezt a fickót hátba is löveti. A puskás csávó száját pedig kicsit jobban elkeni. Illetve, mintha most már rendesebben látszódna, hogy a fickót lábon lövi a csaj.

- Mikor a T-600-as agyonlövi a kerítésen felmászó csávót, már nincs cenzúrázva. Mondanom sem kell, így már nem olyan otromba a jelenet (bár nem tudom, hogy a szikrák miatt miért kellett cenzúrázni).

Ennyi, amit gyors átpörgetéssel felfedeztem. Hát lehetett volna még mit bepakolni (a főparancsnokságon Connor beszélhetne a 800-asokról, Kate-tel arról, hogy ez nem az a jövő, amiről az anyja mesélt, és a film végi rabkitörés is hiányos még), és mint annyi más filmnél, itt sem értem, hogy ezeket mi a frászért kellett kivágni? Semmi olyat nem véltem felfedezni, mai akár a besorolását változtatná.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizonyos "boltokban" ki jött egy bizonyos "DVD kiadás" a Terminator Salvationból. Tök angol, de a bővített változat!

Hmm... végre is nagyjából ismerjük a szöveget, ha meg a bővítések nem tartalmaznak sok dumát, akkor talántán még tök angolul is jó. Legalább is a bővítések miatt megérné megnézni, de hátha lesz feliratos változat is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm... végre is nagyjából ismerjük a szöveget, ha meg a bővítések nem tartalmaznak sok dumát, akkor talántán még tök angolul is jó. Legalább is a bővítések miatt megérné megnézni, de hátha lesz feliratos változat is.

Biztos csinálnak hozzá feliratot. Valahogy úgy érzem, hogy ezt nem fogják kihagyni :lol:

A "DVD kiadás" alatt egyszerű, mezei avit értek (reméltem, hogy már mindenki tudja, miről beszélek, de ezek szerint a bithu előbbre jár az ncore-nál).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Xvidben láttam én is fent. Viszont nem lehetséges, hogy később...valamikor....jön az izig-vérig extended, ultimate, director cut??? (Templomos jelenet, atombomba robbanás meg a többi nyalánkság) A lentebbiek tényleg nem nagy számok.

 

Nagyjából még egy hónapot kell várni szerintem a DVD-s verzióra, már amit ugye kibővítenek lelkes amatörök a blu-rayes dolgokkal :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom kapcsoltak, hogy k*rvára nem lesz az szimpatikus a vásárlóknak, ha Blu-rayen többet kap a vevő, olyan dolgokból mely simán ráfér a DVD-re is. Persze a BD-Live, meg egyéb funkciók, jó hogy a kék lemez előnye, node azért néhány kibővített jelenetért nehogymár rendszert kelljen cserélni. Ott még nem tart a nép, hogy így át lehessen verni. Aljas egy húzásnak is tartom. Egyszer egy hasonlót ugye a 300-al eljátszottak, ahol ugye sokan azon háborodtak fel, mert úgy tűnt, hogy a DVD-t direkte lerontották a képminőség terén. Ez ugye elégé fals dolog volt, mert a transzfer volt ilyen eredetileg, node az ilyen kivágott jelenetes dolgokkal talán nem kéne erősködniük. Vigyék lejebb inkább a készülékek árát és akkor tuti váltás lesz. De amíg lelkes amatörök így is úgy is meg tudják oldani, hogy összeollózzák a DVD-s és Blu-rayes változatot, addig ilyenekkel nem kell vagdalkozniuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos csinálnak hozzá feliratot. Valahogy úgy érzem, hogy ezt nem fogják kihagyni :lol:

A "DVD kiadás" alatt egyszerű, mezei avit értek (reméltem, hogy már mindenki tudja, miről beszélek, de ezek szerint a bithu előbbre jár az ncore-nál).

Szerintem se hagyják ki. Jaja, ncore-on még nem volt fent 4 körülig, de majd fent lesz ott is. Legalább is szerintem :) Mondjuk nekem nem sürgős, ráérnek vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.