Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azt lehet olvasni, hogy Roland "Destroy all" Emmerich két ID4 folytatást tervez. :D Komplexebbé szeretné tenné az egész szitut az idegenekkel.

 

Rambo pedig lemond a szuperkatonákról, immár egy határ menti kisváros katonáival fog "eljátszadozni" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ma megnéztem a 2012-t az Arénában...

Hát először is kezdeném az előzetesekkel, a legtöbb jelentéktelen, KIVÉVE az Avatar előzetesét, amelyet szinkronosan nyomattak. Elfogadható volt. Mind a 10-en elhatároztuk (szűk baráti kör :)), hogy IMAX-ben nézhetjük meg ezt a filmet, jó volt.

Na, maga a film. Nagyon jó volt, hozta a kötelezőt. Főleg, a látvány. HATALMAS. Minden kis részletre kitér. A történet a szokásos, nem is várható el, hogy fordulat teljes legyen. Nem is ezt vártam el. Jó kis mozi délután volt a mai, szerintem a megérte a kiadott pénzt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megnéztem a Transformers 2 Extráinak nagy részét. Bay pörög mint az állat, nem csoda ha a stáb néha kiakad rá. :) Valaki említette, hogy utálják őt. Hát szerintem nem, vagy nem nagyon :D Tisztelik őt azért. :D

Mondjuk néha viszketett a hátam amikor a "szokásos" ömlengő szövegek mentek. Nem csípem az ilyen fenékkörbenyalásos dumát, hogy pl: "Milyen fantasztikus is volt együtt dolgozni yx-al, meg ez minden idők ******* forgatása."

De amúgy érdekes pár óra volt végignézni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre én is megnézhettem az új Star Trek filmet. Pildinek köszönet a lehetőségért. :) Amúgy jó, hogy nem vettem meg DVD-n, mert ugyan nem volt rossz, de számomra nagyon kevéssel nyújtott többet mint egy átlagos ST mozi. Talán amiben több volt, az a karakterek egymás közötti kapcsolatának kicsit ST -től szokatlan tálalása, és a látvány. Remélem a Gran Torino jobb lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leszünk egy páran Avataron Imaxban :)

Úgy néz ki :D Remélem, végül jó lesz a dec. 19-e, mert ha későbbre rakjuk, akkor anyámmal előbb fogom látni, mint a fórumosokkal innen.

 

Remélem hogy nem az utolsó pillanatban lehet majd jegyet rendelni. Egy szombat délelötti, esetleg kora délutáni előadásra jó lenne elmenni :D

Túl későre nem lenne jó, mert nem is lesz rövid a film, és utána csak kéne valami taliszerűség is hozzá valahol, valahogy. Akár lehetne az első délelőtti előadásra, ha addigra mindenki fel tud jönni Pestre, vagy akkor a másodikra.

 

Remélem a Gran Torino jobb lesz. :D

Más lesz a műfaj miatt, de a GT is remek film. Részemről azért inkább maradok a ST-nél :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre én is megnézhettem az új Star Trek filmet. Pildinek köszönet a lehetőségért. :oops: Amúgy jó, hogy nem vettem meg DVD-n, mert ugyan nem volt rossz, de számomra nagyon kevéssel nyújtott többet mint egy átlagos ST mozi. Talán amiben több volt, az a karakterek egymás közötti kapcsolatának kicsit ST -től szokatlan tálalása, és a látvány. Remélem a Gran Torino jobb lesz. :)
Szívesen. :) DVD vásárlásnál jobb biztosra menni, mert hiába tetszik egy film sokaknak, ha magunknak meg nem. Kíváncsi leszek, mi lesz a véleményed a GT-ról. :)

 

Úgy néz ki :) Remélem, végül jó lesz a dec. 19-e, mert ha későbbre rakjuk, akkor anyámmal előbb fogom látni, mint a fórumosokkal innen.

 

 

Túl későre nem lenne jó, mert nem is lesz rövid a film, és utána csak kéne valami taliszerűség is hozzá valahol, valahogy. Akár lehetne az első délelőtti előadásra, ha addigra mindenki fel tud jönni Pestre, vagy akkor a másodikra.

Az a baj, hogy december 19. szombati munkanap, ami a délelőtti vagy akár a kora délutáni előadás lehetőségeit eléggé behatárolja.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öcsémmel megnéztük ma a 2012-t, és nagyon tetszett. Talán hasonló filmet én még nem is láttam moziban, így duplán hatásos volt, mert utána még hosszú percekig nem tértem magamhoz a nagy izgalmaktól. A látványról és a hanghatásról Oldie már mindent leírt, ahhoz hozzátenni nem tudok semmit. Viszont arra rájöttem, hogy rám egy szempontból hasonló hatást tett, mint egy háborús film: a film mondanivalója nekem nem más, mint élvezni és értékelni az életet, a családunk és a barátaink szeretetét, amíg megtehetjük, mert nem lehet tudni, mikor következik be egy katasztrófa az ember életében, ami lehet bolygónyi méretű, vagy akár egyénre szabott, a lényeg, hogy akkor már késő azon sajnálkozni, hogy mit rontottunk el, vagy mit nem értékeltünk megfelelően.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahol nagyon hasonlót olvastam én is mint amit itt írsz Pildi, sőt, volt olyan jelenet amikor főleg csak a gyermekeik életbenmaradásával törödnek a szereplők ami elég megható volt, főleg az orosz ürge részéről. Adrian monológja ugyan csöpögős volt de van benne igazság. Szóval valahol volt azért mondanivalója a filmnek a látványon túl, ami azért máig visszagondolva brutálisan grandiozus volt :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öcsémmel megnéztük ma a 2012-t, és nagyon tetszett. Talán hasonló filmet én még nem is láttam moziban, így duplán hatásos volt, mert utána még hosszú percekig nem tértem magamhoz a nagy izgalmaktól. A látványról és a hanghatásról Oldie már mindent leírt, ahhoz hozzátenni nem tudok semmit. Viszont arra rájöttem, hogy rám egy szempontból hasonló hatást tett, mint egy háborús film: a film mondanivalója nekem nem más, mint élvezni és értékelni az életet, a családunk és a barátaink szeretetét, amíg megtehetjük, mert nem lehet tudni, mikor következik be egy katasztrófa az ember életében, ami lehet bolygónyi méretű, vagy akár egyénre szabott, a lényeg, hogy akkor már késő azon sajnálkozni, hogy mit rontottunk el, vagy mit nem értékeltünk megfelelően.

 

 

Valahol nagyon hasonlót olvastam én is mint amit itt írsz Pildi, sőt, volt olyan jelenet amikor főleg csak a gyermekeik életbenmaradásával törödnek a szereplők ami elég megható volt, főleg az orosz ürge részéről. Adrian monológja ugyan csöpögős volt de van benne igazság. Szóval valahol volt azért mondanivalója a filmnek a látványon túl, ami azért máig visszagondolva brutálisan grandiozus volt :oops:

 

Valami hasonlót szűrtem én is le. Azt, hogy semmit nem ér a pénz ilyen helyzetekben! Példaként említeném, hogy ruszki hapsi és haverjai jól megszívták. Bár jó volt látni, hogy némely ember a családján akart segíteni, egymáson. Szóval igen, volt rendesen mondanivalója a filmnek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, hogy december 19. szombati munkanap, ami a délelőtti vagy akár a kora délutáni előadás lehetőségeit eléggé behatárolja.

Sajnos az lesz, tudom :oops: Meglátjuk, hogy aki jönni akar, mit mond a dátumra előtte. Ha mindenkinek jó, akkor nem gond, ha nem jó, akkor keresünk másikat közös nézésre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi leszek, mi lesz a véleményed a GT-ról. :oops:
Egész jó kis zsánerfilm amit természetesen Eastwood visz a hátán. Hatalmasat alakít benne. A filmen jót szórakoztam, és a tanulság is szépen leszűrhető volt a végén.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egész jó kis zsánerfilm amit természetesen Eastwood visz a hátán. Hatalmasat alakít benne. A filmen jót szórakoztam, és a tanulság is szépen leszűrhető volt a végén.
Ez egész gyorsan ment Ody. :) Bár ahhoz képest, hogy lassan egy éves film. :) Azért még van mit behoznod :oops:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micheal Caine aggasztóan nyilatkozott a Batman 3-ról. Jelen állás szerint sehol se vannak és szerinte lehet, hogy nem is lesz semmi a filmből még egy jó darabig. :):)

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.