Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Majd a rendezés és a karakterek feldobják a sztorit :D:D
A rendezésben van valamennyi hitem de a karakterek a leírások alapján valahogy nem adnak nékem bizakodásra okot.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adja vissza a P1 hangulatát. A dzsungeles helyszínnel meg a válogatott gyilkosokból álló pereputtyal már megközelítették ezt a szintet.

HA még lesznek benne cool Predátorok meg hátborzongató zene már 10/6-ról indul nálam. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rendezésben van valamennyi hitem de a karakterek a leírások alapján valahogy nem adnak nékem bizakodásra okot.
Nekem meg az alapján eszement jónak tűnik. Szerintem adjunk esélyt neki, ne hagyatkozzunk pletykákra.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adja vissza a P1 hangulatát. A dzsungeles helyszínnel meg a válogatott gyilkosokból álló pereputtyal már megközelítették ezt a szintet.

HA még lesznek benne cool Predátorok meg hátborzongató zene már 10/6-ról indul nálam. :D:P

Ha mégse jönne be akkor megnézem utána a piszkos 12-t ha már abban is válogatott gyilkosok garázdálkodnak. :D

 

 

 

Szerintem adjunk esélyt neki, ne hagyatkozzunk pletykákra.
Adok én neki. Még kérnie se kell. :P Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnapután ilyenkor túl leszünk a második utazáson.

Nagyon valószínű az eddigiek alapján :D

 

Szerintem adjunk esélyt neki, ne hagyatkozzunk pletykákra.

Jaja. Csak az a baj, hogy nem igazán vagyok horror-néző, így nálam a téma eleve hátrányból indul, szóval 100%, hogy nem nézem meg semmilyen formában. De ezt nem a film minősége dönti el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja. Csak az a baj, hogy nem igazán vagyok horror-néző, így nálam a téma eleve hátrányból indul, szóval 100%, hogy nem nézem meg semmilyen formában. De ezt nem a film minősége dönti el.

 

Szerintem annyira lesz véres, mint a Becstelen Brigantyk volt :P:D Az tetszett neked nem? :D

Meg a Predatorst horrorosan megcsinálni már elég nehéz. Legyenek benne jó szövegelések, akció, izgalom, meg miegymás :P

 

Meg azért ott lesz a csajoknak az Oscar díjas Adrien Brody :P

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja. Csak az a baj, hogy nem igazán vagyok horror-néző, így nálam a téma eleve hátrányból indul, szóval 100%, hogy nem nézem meg semmilyen formában. De ezt nem a film minősége dönti el.
Ez a másik oldal. :D Nyilván van olyan film amit én se nézek meg mert nem a stílusom.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja. Csak az a baj, hogy nem igazán vagyok horror-néző, így nálam a téma eleve hátrányból indul, szóval 100%, hogy nem nézem meg semmilyen formában. De ezt nem a film minősége dönti el.
Hehe, nyilatkozott a Minden lében két (tucat) kanál :P :P :P Nem érdekli a horror, de azért bizalmat ad neki :D

 

Nekem a kiszivárgott forgatókönyv miatt ellenérzésem van a filmmel kapcsolatosan a továbbiakban is, de remélem az csak egy vicc volt és minimum egy P1-es húsdarálós filmet lethatunk. :D De mondjuk ha az Expendables brancs vonulna át a Predators forgatására...... :D:D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem annyira lesz véres, mint a Becstelen Brigantyk volt :P:D Az tetszett neked nem? :D

 

Meg azért ott lesz a csajoknak az Oscar díjas Adrien Brody :D

Tetszett, jó film volt :P

De itt eleve a Predi-témával van a baj, nem ugrálok érte, nem a stílusom az egész, ahogy Ody utalt is rá :P

Pedig Brodyt csípem :D Bár szerintem nem annyira egy leányálom az ürge, szóval vele azért nehéz lányokat csábítani egy filmre :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem annyira lesz véres, mint a Becstelen Brigantyk volt :P:D Az tetszett neked nem? :D

Meg a Predatorst horrorosan megcsinálni már elég nehéz. Legyenek benne jó szövegelések, akció, izgalom, meg miegymás :P

 

Meg azért ott lesz a csajoknak az Oscar díjas Adrien Brody :D

Jaj, ilyeneket ne mondj, hogy a csajok mire bukhatnak, mert véged :D:P :P

 

A Becstelen Brigantyk nem is volt véres :P Durvábbra számítottam legalábbis :P

Egy jó kis gerinckitépés jöhet ezerrel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, nyilatkozott a Minden lében két (tucat) kanál :P:D:P Nem érdekli a horror, de azért bizalmat ad neki :P

Már nem azért, de a hozzászólásomban sehol nem volt szó arról, hogy bizalmat adnék a filmnek, mindössze annyi, hogy általában véve ne hagyatkozzunk pletykákra, ez semmilyen filmnél nem az igazi hozzáállás :D És ez is csak egy szóban, de ez nem magamra vonatkozott, csak általában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nem azért, de a hozzászólásomban sehol nem volt szó arról, hogy bizalmat adnék a filmnek, mindössze annyi, hogy általában véve ne hagyatkozzunk pletykákra, ez semmilyen filmnél nem az igazi hozzáállás :D És ez is csak egy szóban, de ez nem magamra vonatkozott, csak általában.
Na, most tanúja lehettél legalább annak, hogy milyen az ha kötözködni próbál valaki veled :P:D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pados Gyula a Kontroll operetőre :D

http://www.imdb.com/name/nm0655822/

Remek! Nagyon sokat várok ettől a filmtől. Ha jól sül el, akkor Nimród nagyon befuthat. Meg kellene nézni már az új filmjét is, játsszák az amcsi mozik.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pados Gyula a Kontroll operetőre :D

Alapból rá tippeltem volna :D

 

Hát pont nem, mert amúgy is holnap néztük volna, délelőtt, és nem mellesleg kicsit elhalasztottuk. De azért jó nekem :P

És akkor mikor nézitek? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy nagyon jó kérdés, csak nekem nincs rá nagyon jó válaszom. Valamikor januárban.

Remélem, sikerül mielőbb összehoznotok :cool:

 

Ody, mivel az még sokára lesz, így aztán nézhetnénk közösben Kecskebűvölőket február végén :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.