Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szóltam én egy szót is ezért ?  :P Még csak nem is gondoltam  :yeah: Na jó, abbahagyom én is, és megyek aludni.

Nem mondok semmit. :) Majd lejátszuk élőben a 72-esben. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó sikerült már megnézni a Solarist?

Félig-meddig :yeah: Sajnos az én hibám, mert álmosan ültem le megnézni, így néha sikerült beájulnom annyira, hogy csak homályosan emlékszem bizonyos részekre. Ez azt jelenti, hogy következő alkalommal felveszem, és megnézem tiszta fejjel újra.

Megnéztem az újságban, és kedd éjjel lesz legközelebb. Fel is írom, hogy ne felejtsem el.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez is valami képregény adaptáció?

Nekem úgy rémlik, hogy az :)

Jó kis képek, a kék fényben fürdő koponya tetszett a legjobban.

Felfedeztem Wes Bentley nevét is a szereplők között, elég ritkán látom a nevét megemlíteni (de lehet, hogy rosszfelé olvasgatok :P ) bárhol is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak tiszta fejjel érdemes.

Tegnap tiszta fejjel ültem le megnézni :)

Tetszett a film. Nem a cselekményes részén van a hangsúly (no azért nem árt figyelni, mert bele lehet zakkanni egy kicsit), hanem inkább a hangulati elemeken. Számomra legalább is ez fontosabb belőle. Zene nagyon eltalált, de önmagában nem szívesen hallgatnám sokáig, mert depis rohamaim lennének utána. A végén még rágódom egy csöppet :P

Érdekes, ahogy megláttam Snow-t (jól írom?), rögtön arra gondoltam, hogy ő Jeremy Davies, és a végén kiderült, hogy tényleg. Évek óta nem láttam filmen, és akkor is olyan kölyökképű suhanc volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 film erejéig a John Cox's Creature Workshophoz ( http://johncox.net/ ). Utánna pedig egy kis kiruccanás a WETA hoz.

Nocsak. Mire készül Jackson bá'? :para: Azt üzenem neki, hogy legközelebb jobb filmet csináljon mint a legutóbbi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a Crash - Ütközések című filmet. Hát rég volt mostanában ilyen film, ami ekkorát ütött volna nálam. Szerintem zseniális, nagyon jól össze van hegesztve. :)

Szerintem is nagyon jó film, megérdemelte az oscart.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az amerikati bemutató óta szerettem volna megnézni, végigvártam az egész nyarat, hogy végre idekerüljön, erre tessék, mégsem láttam :) De az én hibám. Remélem, hamarosan jön dvd-n. Vagy már van is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most megy az egyesen a "Lázadás a Bounty-n" című örökbecsű. Ajánlom mindenkinek. :oops:

Már láttam egyszer, ezért olyat néztem ki ma estére, amit még nem. A Birdöt nézem a Duna tv-n.

Egyébként jó kis film volt, de azt hiszem, most max. a fiatal Brandoért nézném csak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.